Účinky AVS přístrojů

V Galaxy jsme si s účinností našich AVS přístrojů stoprocentně jistí. Mluví za nás fakta a spokojení uživatelé i profesionálové!

Jak se zbavit deprese Jak se zbavit deprese
AVS přístroj bezpečně (bez vedlejších následků) pomáhá s lehčími i těžkými formami depresivních stavů. Spustí přirozenou produkci potřebných hormonů (serotonin, dopamin a další) a zajistí vnitřní klid mysli, vyrovnanost, lepší náladu a odstraní napětí, neklid, demotivaci a výkyvy nálad.
Odstranění stresu, únavy a zvýšení energie Odstranění stresu, únavy a zvýšení energie
Relaxační programy si můžete vybrat v mnoha variantách: rychlé, hluboké, s ukončením na spánek nebo koncentraci, krátké osvěžení, odstranění únavy psychické, po sportu, relaxace pro uvolnění svalů a další.
Léčba nespavosti - jak si zajistit kvalitní a hluboký spánek Léčba nespavosti - jak si zajistit kvalitní a hluboký spánek
AVS přístroj je nejúčinnější přístrojovou metodou pro zlepšení spánku a nápravu spánkových rytmů. Účinek pocítíte během prvních použití.

V Galaxy jsme si s účinností našich AVS přístrojů stoprocentně jistí.

Mluví za nás fakta a spokojení uživatelé i profesionálové!


Stovky autentických zkušeností uživatelů a lékařů

98% uživatelů doporučuje
Spokojeno s AVS přístroji
Mgr. Martin Štastný, klinický psycholog
Při používání AV stimulace jsem neměl k dispozici objektivní zpětnou vazbu, takže jsem při hodnocení vycházel ze subjektivního hodnocení pacientů. Téměř všichni byli spokojeni a ve větší míře mínili, že jim přístroj pomáhá.
PhDr. Petr Šmolka
Nespavost i deprese bývají pevně spojeny se syndromem vyhoření. Při nakumulované únavě a stresu nepřichází odpočinek. Není ostuda nechat si předepsat lék, ale v těchto případech se dobře osvědčí psychowalkman.
Šárka Kašpárková, světová a olympijská medailistka
Poprvé AVS přístroj objevil můj trenér a lékař v zahraničí v roce 1997 a svůj první přístroj jsem zakoupila už u nás – v Galaxy. Kromě jiného mi pomáhá před závodem odstranit trému a po závodech jej používám na regeneraci.
plk. JUDr. Libor Lochman, ředitel ÚRN P ČR.
V rámci psychologického pracoviště OSS ÚRN P ČR byla již v průběhu experimentálního provozu PSYCHOLABU (vybaveného třemi AVS přístroji, dodavatel: firma Galaxy) ověřena jejich pozitivní působnost. (...)
ČÍST DÁLE
MUDr. Miroslav Pekárek
Určitá část obyvatelstva, a to samozřejmě nejen v naší republice, ale na celém světě, je stále více psychicky zatěžována malými, ale častěji se opakujícími stresy. Přitom jediným ,,lékem“ je psychické i tělesné uvolnění, relaxace.
ČÍST DÁLE
Napsali o AVS přístrojích Galaxy