Garance účinnosti

V Galaxy jsme si s účinností našich AVS přístrojů stoprocentně jistí. Mluví za nás fakta a spokojení uživatelé i profesionálové!

Přístroje dodáváme už 25 let
Přístroje dodáváme už 25 let V několika zemích Evropy
Máme přes 140.000 zákazníků
Máme přes 140.000 zákazníků přes 125.000 v ČR
Ověřené účinky
Ověřené účinky Prodáváme pouze značkové a certifikované AVS přístroje s ověřenými účinky.
Založeno na vědeckých důkazech
Založeno na vědeckých důkazech Podložených tisíci klinickými studiemi od roku 1926 do současnosti
Spolupracujeme s odborníky
Spolupracujeme s odborníky Stále spolupracujeme s českými a zahraničními lékaři a vědci.
Mgr. Martin Štastný, klinický psycholog
Při používání AV stimulace jsem neměl k dispozici objektivní zpětnou vazbu, takže jsem při hodnocení vycházel ze subjektivního hodnocení pacientů. Téměř všichni byli spokojeni a ve větší míře mínili, že jim přístroj pomáhá.
PhDr. Petr Šmolka
Nespavost i deprese bývají pevně spojeny se syndromem vyhoření. Při nakumulované únavě a stresu nepřichází odpočinek. Není ostuda nechat si předepsat lék, ale v těchto případech se dobře osvědčí psychowalkman.
Šárka Kašpárková, světová a olympijská medailistka
Poprvé AVS přístroj objevil můj trenér a lékař v zahraničí v roce 1997 a svůj první přístroj jsem zakoupila už u nás – v Galaxy. Kromě jiného mi pomáhá před závodem odstranit trému a po závodech jej používám na regeneraci.
plk. JUDr. Libor Lochman, ředitel ÚRN P ČR.
V rámci psychologického pracoviště OSS ÚRN P ČR byla již v průběhu experimentálního provozu PSYCHOLABU (vybaveného třemi AVS přístroji, dodavatel: firma Galaxy) ověřena jejich pozitivní působnost. (...)
ČÍST DÁLE
MUDr. Miroslav Pekárek
Určitá část obyvatelstva, a to samozřejmě nejen v naší republice, ale na celém světě, je stále více psychicky zatěžována malými, ale častěji se opakujícími stresy. Přitom jediným ,,lékem“ je psychické i tělesné uvolnění, relaxace.
ČÍST DÁLE
Garance účinnosti

Spokojenost uživatelů našich AVS přístrojů je 98%!

PŘEČÍST VÝSLEDKY VÝZKUMU

Jsme hrdí na účinnost našich výrobků

Pět nezávislých výzkumů (agentura Agma a Median 1998 – 2004, vzorek 3980 osob ve věku 14-89 let) testovalo spokojenost uživatelů. Odpovědi na dotaz: ,,Jak jste spokojen/a s proklamovanými účinky AVS přístrojů Galaxy?“.

Zřejmé příčiny 2% nespokojených uživatelů: používání v rozporu s návodem, nepřiměřená očekávání, komplikovaný zdravotní stav.

Napsali o AVS přístrojích Galaxy