Speciální program – ke stažení zdarma

Dosud nejdokonalejší a nejradostnější program pro zvýšení imunity. Určeno zejména pro AVS přístroj Laxman, možno také použít s jakýmkoliv jiným AVS přístrojem nebo k volnému poslechu. Čas programu: 25 minut.

  1. Program pro Laxman se skládá ze dvou souborů: Imunita.mp3 a Imunita.lax.
    Oba si stáhněte zde. Oba soubory si nahrajte přes PC do Laxmanu – návod v pdf ZDE: Jak nahrát další programy do Laxmanu.
  2. Dokonalý účinek programu je zajištěn jen s AVS přístrojem Laxman. Nicméně vytvořili jsme pro vás i tyto náhradní verze programu (použijte stažené nahrávky ve formátu .mp3 nebo .wav):
    a/ Poslouchejte jen zvukovou nahrávku programu na přehrávači (mp3 či wav přehrávač, z PC, z mobilu, z klasického diskmanu-přehrávače…). V AVS technologii zajišťuje 70-80% účinku světlo (pulsující světlo brýlí), nicméně i 20% účinku (tedy jen působení zvuku) je lepší než nic.
    b/ Připoslouchávejte zvukovou nahrávku s jiným AVS přístrojem. Drtivá většina AVS přístrojů má funkci příposlechu – audiokabelem propojíte AVS přístroj s jiným zdrojem zvuku (mobilním telefonem, mp3 přehrávačem, PC aj…). Spustíte současně nahrávku i program na přístroji. Použijte jakýkoliv hlubší relaxační program v délce trvání minimálně 25 minut.

Technická poznámka: nahrávku ve formátu wav umí přehrát zejména starší přehrávače, PC, mobilní telefony. Nahrávku ve formátu mp3 umí přehrát zejména všechny novější technologie (mobilní telefony, DVD přehrávače se vstupem pro USB flash…)

Používání programu (Laxman):

  • Pro zkušené uživatele: podle svého citu. Každé jedno použití má smysl.
  • Pro méně zkušené: použití 2-3x týdně, spolu s kombinací relaxačních programů, je zcela ideální. Měsíc používání stačí na skvělé výsledky! Jestliže máte čas a program se vám subjektivně neomrzí, tak používejte 1x denně – takto 10-14 dní, pak cca týden vynechat, pak používat další období (druhou vlnu).