Celosvětově:

Dnes (rok 2020) existuje ve světě přes deset zavedených výrobců AVS přístrojů, nejvíce v USA, dále Jižní Korea, Německo, Belgie, Čína, Nový Zéland, Kanada, většina z nich existuje od let 1990. Dále fungují další méně známí lokální výrobci. Trvale spolupracujeme se sedmi renomovanými výrobci, zejména z USA a Německa.

Galaxy:

Jsme zejména dodavatelé AVS přístrojů (patříme dlouhodobě ke třem největším dodavatelům v Evropě), na vývoji se podílíme od roku 2003. Specializujeme se zejména na vědecký vývoj programů, tedy samotných účinků přístrojů. Pro české a slovenské zákazníky to je výhodné, protože programy vyvíjíme právě na základě poznatků z ČR a SR a nové programy tak koncipujeme zejména pro středoevropské potřeby.

Na vývoji AVS přístrojů se podílí

technici a zdravotní odborníci – vědci, lékaři a psychologové vyvíjí zejména programy. Většina vývojářů i vědců nejsou veřejně známé osoby, ale některé představujeme.

Rayma Ditson Sommer, PhD.
Zabývá se především léčbou poruch pozornosti (ADDH), a koučinkem úspěšných vrcholových sportovců. Za pomocí AVS přístroje pomohla mnoha z nich k zisku olympijských medialí. Je například autorkou staršího přístroje Sportslink.

Jan Valuch (mladší)
AVS technologii se věnuje odborně od roku 1995, je spoluzakladatelem společnosti Galaxy a jako autor několika set článků a dvou publikací přiblížil AVS přístroje české a slovenské veřejnosti. Je autorem více než sta stimulačních programů, udržuje osobní kontakty s předními světovými vědci a výrobci v oboru, je prezidentem WAAT (World Association of AVS technology) – Světové asociace pro AVS technologii.

Thomas Budzinski, PhD.
Tento americký vědec je předním světovým průkopníkem a znalcem neurotechnologií. Programoval stovky stimulačních programů, podílel se také na technickém vývoji. Byl členem první generace výzkumníků ve slavném Langley-Porterově neuropsychiatrickém institutu, působil v letech 1980-83 jako šéf psychologických výzkumů v US Air Force (americké vzdušné síly) a v letech 1983-86 v Pentagonu a NASA, kde AVS technologii zaváděl, přednášel psychologii a neurotechnologii celkem na 12 univerzitách. Mimo jiné byl velitelem posádky navigačního týmu přísně tajného, dnes již známého projektu SR-71 ,,Blackbird“.

Scheele Paul R.
Scheele je předním světovým průkopníkem v technikách využívání potenciálu lidské mysli a osobního rozvoje. Jeho myšlenky a učení nyní přednáší autoři, leadeři a lektoři dalších generací. Na svých seminářích a audioprogramech naučil lidi z celého světa jako jeden z prvních na světě techniky jako je rychločtení, kreativní manažerské myšlení a rychlé učení jazyků. Je spolutvůrcem NLP ( Neuro-lingvistické programování, v letech 1977-1981). Přednáší ve firmách mnoha průmyslových odvětvích a na konferencích.

Dr. Frank D. Young, Ph.D.
Je psychologem, působil na několika významných klinikách, vedl několik amerických reprezentačních týmů jako psycholog. Dovedl k dokonalosti systemickou terapii. Publikoval mnoho článků a představil řadu workshopů o takových tématech jako Ericksonovská hypnoza a terapie anorexie a bulimie, lucidní snění, kreativita a zlepšení výkonu pomocí vizualizace. Vyvinul programy pro AVS přístroje pro zvládání stresu, zvýšení kreativity nebo hypnotické snění.