Psychická kondice

Její síla (úroveň) je daná geneticky i pozdějším vývojem, nicméně nejdůležitějším faktorem, který utváří psychickou odolnost, je způsob života (a zacházení s ,,mozkem“). Klíčová je odolnost vůči stresu a trénink této odolnosti a dalších disciplín.

Vysoká psychická odolnost se dá bez ohledu na další vlivy dobře vytrénovat! 

Svědčí o tom nejen vědecké studie, ale i příklady ze života (,,jogín“, který zdravě žije a cvičí mentální schopnosti) a koneckonců zkušenosti našich uživatelů. Trénovat mysl lze i čistě psychologickými metodami, jako je behaviorální psychoterapie, autogenní tréninky aj., nicméně vytváření psychické odolnosti, zejména odolnosti vůči stresu pomocí psychotechnologií je jednoznačně nejrychlejší, zaručené a nejkomplexnější. Přitom i velmi jednoduché.

Vysoká psychická odolnost a vytrvalost se u uživatelů projevuje zejména téměř absencí jakýchkoliv běžných nemocí (respirační apod.), obav, strachu či trémy, vysokou schopností koncentrace a vůbec duševních výkonů, vysokou mírou zdravého sebevědomí, vysokou odolností vůči stresu a jiné mentální zátěži.

AVS přístroj je pro dosažení a udržení vysoké psychické kondice stejný nástroj, jako pro udržení výborné fyzické kondice vhodná fyzická cvičení, zdravá strava a sport.

Zdraví

Klíčem k dosažení dobrého zdraví s AVS přístrojem je používání speciálních programů pro dané účinky a zejména plošně používání relaxačních programů. Opět jsme u vytrénované mysli, resp. zdravé psychice – podle nejnovějších výzkumů rozhoduje stav psychicky o celkovém zdraví člověka – viz například článek.

Článek ,,Psychika rozhoduje o zdraví“.

Vysvětlení je přitom jednoduché. AVS přístroje optimalizují činnost mozku – ten funguje lépe a lépe řídí vše ostatní: hormonální činnost, psychické pochody, imunitní systém, krevní tlak, cirkadiánní rytmy, prostě vše. Uživatelé s překvapením zjišťují, že po pravidelném používání ,,pouze“ relaxačních programů ustupují obtíže typu alergií, respirační onemocnění, migrén, klesl vysoký krevní tlak, ustoupili běžné bolesti, uzdravují se těžká onemocnění jako je cukrovka nebo onkologické nemoci. Určitě najdete příklady mezi známými (ve vyšším věku): úroveň mentálních schopností je přímo úměrná celkovému zdravotnímu stavu.

AVS přístroj je díky tomu, že zlepšuje všechny funkce mozku a skvěle vytrénuje psychickou kondici, pro zdraví nenahraditelnou metodou.

Jaký AVS přístroj vybrat?

Nejvhodnější jsou modely, které obsahují nejvíce relaxačních programů, například Laxman Basic (13 programů) a Laxman Premium (13 programů), který má i speciální program pro psychickou odolnost: Mental Ironman. Nicméně ,,naši“ uživatelé dosahují perfektních výsledků i s jakýmikoliv jinými AVS přístroji. Důležitá je totiž pravidelnost (intenzita) a používání zejména hlubokých relaxačních programů.