AVS PŘÍSTROJE, postaru psychowalkmany.

Další výrobky pro psychickou kondici, zdraví a rozvoj.

Prokrastinace

Prokrastinace je chronická tendence odkládat plnění povinností a úkolů (zejména nepříjemných, resp. psychicky náročnějších) na pozdější dobu. Prokrastinaci propadají většinou inteligentní a kreativní lidé, velmi často to jsou studenti s relativně vyšší samostatností a zodpovědností za vlastní učení (VŠ). Výzkumy dokonce naznačují, že čím delší dobu student stráví na vysoké škole, tím se jeho prokrastinační tendence zvyšují.

Při prokrastinaci  jde o mechanismus, jak se vyrovnat s s úzkostí spojenou s výkonem dané činnosti. Zde je primární příčina, která objasňuje i schopnost AVS přístroje prokrastinaci stoprocentně zvládnout – AVS přístroj totiž odstraňuje úzkost, pocity úzkosti, a to rychle, většinou okamžitě. Prokrastinace navíc ústí ve stres, vzniká stresová smyčka. Stresová smyčka je stresová emoce spojená s určitou myšlenkou – když vás něco přivede do stresu, úzkosti, máte tendenci si tuto myšlenku nebo určitou událost v mysli přehrávat stále dokola, aniž byste tvořili řešení. Tím si upevňujete emoci stresu a tím jej prohlubujete. Při prokrastinaci je to obvyklé – odkládáte nějakou věc a stále na ni ale s negativní emocí (stresem) musíte myslet. AVS přístroj velmi účinně odstraňuje stres a stresové smyčky okamžitě. Tvorbu stresové smyčky dokazuje také skutečnost, že prokrastinace vzniká při neúměrně veliké časové prodlevě mezi úmyslem něco začí, pracovat na úkolu a skutečným zahájením (nebo ukončením) práce.

AVS přístroj odstraňuje obavy, úzkost, stres, a to akutně, okamžitě. V celku tedy odstraňuje obavy a nechuť (nějakou činnost zvládnout). Relaxační programy AVS přístroje uvolní a odstraní negativní emoční materiál, přesměrují myšlenky na pozitivnější úrovně, zbaví drobného stresu, stresových smyček, úzkostí, starostí, navodí nadhled a vyšší psychickou odolnost a adaptabilitu. Tím všem eliminují prokrastinační chování na naprosté minimum. Úspěšnost AVS přístroje je téměř stoprocentní. Dobře je to vidět i u mnoha referencí, zejména vysokoškolských studentů, například:

AVS přístroje_psychowalkman_Galaxy_uživatel_Hana Turková

Nejdřív jsem moc nevěřila, že by mi mohl AVS přístroj pomoct, ale předčil má očekávání. Kdykoliv na mě přijde únava, lhostejnost či špatná nálada, šáhnu do šuplíku pracovního stolu a vyhledám pomocníka společně s brožurkou obsahující přehled programů. Až si podle chuti vyberu jeden z mnoha zajímavých programů, s radostí se položím na postel a nechám přístroj, aby mi pomáhal najít správnou cestu… Kratší programy jsou praktické – stačí deset až patnáct minut a jsem přeladěna na učení, uklízení či odpočinek. Nevýhodou pro netrpělivé uživatele bude počáteční fáze učení se porozumět sobě sama, ale vyplatí se to.

Hana Turková, Brno, 20 let, studentka VŠ

AVS přístroj bývá účinným řešením, navíc nabízí další možnosti pro podporu učení: zvýšení koncentrace a zrychlení učení.

 

Jaký AVS přístroj vybrat?

Pro vyřešení prokrastinace lze použít jakýkoliv model AVS přístroje, protože se používají se programy proti stresu, relaxační programy a ty obsahuje každý náš AVS přístroj. Vhodné jsou ty modely, které obsahují nejvíce relaxačních programů, například:

Laxman Basic13 relaxačních programů (56 programů celkem). Nejprodávanější AVS přístroj v ČR.

Laxman Premium: 13 relaxačních programů (70 celkem). Nejlepší AVS přístroj na světě.

Nicméně protože prokrastinace (a relaxace, odstranění stresu) zřejmě nebude jediný důvod k pořízení AVS přístroje – vhod mohou přijít také učební programy – vybírejte ze všech modelů v cenách od 6.000 Kč do 31.000 Kč. AVS přístroje – hlavní nabídka:

tlačítko-eshop2

 

 


Civilizační potíže vyřešeny

Ebook zdarma

Tištěný katalog Galaxy

Objednat zdarma

Novinky ze světa brainfitness

Sociální sítě