AVS PŘÍSTROJE, postaru psychowalkmany.

Další výrobky pro psychickou kondici, zdraví a rozvoj.

Migréna

Migréna

Bez ohledu na přesnou příčinu je společným jmenovatelem migrén špatné prokrvení hlavy (mozku): nedostatečné nebo nevyrovnané. AVS přístroj to většinou dokáže napravit, ale vyžaduje to citlivý postup. Rozhodně se vyhněte použití ve chvíli, kdy je migrenozní záchvat rozeběhnutý! V takovém případě pomůže AVS přístroj jen zřídka, navíc může rozeběhnutý záchvat ještě zesílit.
Je mnohem vhodnější jej použít preventivně, to znamená postupně pravidelně používáním zlepšovat prokrvení mozku. Jednotlivé záchvaty jsou vyvolány většinou některým spouštěcím podnětem (stresem, přepracováním, změnou životních zvyklostí, nedostatkem spánku atd.), a právě tyto podněty dokáže AVS přístroj účinně eliminovat.

 

Bolesti hlavy nemigrenózní

Dodržte citlivý postup (viz výše) i v případě, že netrpíte bolestmi hlavy často a intenzivně a jsou jen občasné.

 

Jaký AVS přístroj vybrat?

Speciální programy na řešení bolesti obsahují iBrain, Relaxman nebo Laxman Basic a Laxman Premium, není však nutné vlastnit model s těmito speciálními programy. Stejně dobře poslouží i programy relaxační nebo spánkové, případně programy na učení, s relativně klidnou, stálou frekvencí – a to mají všechny naše AVS přístroje. Nemusíte se tedy omezovat, vybírejte z celé nabídky. Lidé velmi citliví na světlo, což může být pravděpodobně i Váš případ, by měli zvolit model, který má programy s hudbou – taková stimulace je příjemnější, šetrnější, citlivější. Jsou to například iBrain, Relaxman nebo všechny verze Laxmanu: Laxman Basic, Laxman Premium.

Vstup na AVS přístroje – hlavní nabídka:

tlačítko-eshop2

 

 


Civilizační potíže vyřešeny

Ebook zdarma

Tištěný katalog Galaxy

Objednat zdarma

Novinky ze světa brainfitness

Sociální sítě