AVS přístroj, psychotechnologická biomedicínská metoda, je pro trénink mozku extrémně účinná

Za prvé plošně, protože působením světla (z brýlí) a zvuků nebo specifické hudby (ze sluchátek) stimuluje velkou část mozku k aktivitě. Tím regeneruje mozkové buňky jako takové, stimuluje růst nových mozkových buněk a dále zajišťuje pomocí vysílaných frekvencí rovnováhu, tedy optimální stav celé nervové soustavy.

Za druhé lze na AVS přístroj zvolit jednotlivé programy určené ke konkrétním účinkům. Liší se mezi sebou zejména potřebnou frekvencí, kterou vysílají a na kterou se mozek naladí.

AVS technologie je sice metoda pasivní – nasadíte si sluchátka (zajišťují 30% účinku) a světelné brýle (70% účinku), zvolíte a spustíte program a jen necháte působit – ale přesto má na zlepšení činnost mozku větší vliv než nové tzv. aktivní metody (např. speciální tréninkové hry na PC).

Proto se také úspěšně používá i u těžkých neurologických nemocí a zvratů. Například u stavu po mozkové mrtvici, kdy odumře část mozku, dosahuje extrémně dobrých výsledků. Nejlépe je to vidět na stavu IQ, které při mozkové mrtvici může klesnout až o desítky procest (5-30%). Běžnými metodami, které se zaměřují zejména na fyzickou rehabilitaci, se již téměř stav IQ nezmění, ale pomocí AVS přístroje lze IQ zvýšit opět významně směrem nahoru, ve výjimečných stavech i k původní hranici. Poznámka: IQ je samozřejmě jen jeden z ukazatelů, AVS přístroj zejména plošně komplexně zlepšuje stav mozku a CNS.

AVS přístroj používají i lidé ,,zdraví“ – jako prevenci duševních chorob, na zrychlení učení, na rozvoj paměti apod. (jako např. Michaela Buchvaldová-Karsten, světová šampionka v Mind michaela buchvaldováOlympiad) i lidé ,,nemocní“ – pro řešení výše uvedených nemocí.

Jaký AVS přístroj vybrat?

Vybírat můžete z několika různých různých modelů, v cenách od cca 5000 Kč do 30000 Kč. Všechny jsou certifikované s garantovanou účinností. Vybírejte zejména podle programů, které potřebujete (paměť, zrychlení učení apod.) – každý model má desítky různých programů. Jejich seznam a zaměření najdete u nabídky přístroje v tabulce a v tzv. Programové knihovně.
Hlavní nabídka AVS přístrojů ZDE.