AVS PŘÍSTROJE, postaru psychowalkmany.

Další výrobky pro psychickou kondici, zdraví a rozvoj.

Trénink mozku

AVS přístroj, psychotechnologická biomedicínská metoda, je pro trénink mozku extrémně účinná.

Za prvé plošně, protože působením světla (z brýlí) a zvuků nebo specifické hudby (ze sluchátek) stimuluje velkou část mozku k aktivitě. Tím regeneruje mozkové buňky jako takové, stimuluje růst nových mozkových buněk a dále zajišťuje pomocí vysílaných frekvencí rovnováhu, tedy optimální stav celé nervové soustavy. Více o principu AVS technologie zde.

Za druhé lze na AVS přístroj zvolit jednotlivé programy určené ke konkrétním účinkům. Liší se mezi sebou zejména potřebnou frekvencí, kterou vysílají a na kterou se mozek naladí. Dále se programy mezi sebou liší svojí délkou (cca od 5 do 30 minut), druhem zvuku apod. – ale to není pro účinek již podstatné.

Relaxace

Učení a koncentrace

Alzheimmerova choroba

Autismus a aspergerův syndrom

Hormony

Paměť

Parkinsonova choroba

Psychická odolnost a vytrvalost

Roztroušená skleróza

Tréma

Zvýšení IQ a EQ

Dalších cca 40 možností zde: Účinky.

 

AVS technologie je sice metoda pasivní – nasadíte si sluchátka (zajišťují 30% účinku) a světelné brýle (70% účinku), zvolíte a spustíte program a jen necháte působit – ale přesto má na zlepšení činnost mozku větší vliv než nové tzv. aktivní metody (např. speciální tréninkové hry na PC).

Proto se také úspěšně používá i u těžkých neurologických nemocí a zvratů. Například u stavu po mozkové mrtvici, kdy odumře část mozku, dosahuje extrémně dobrých výsledků. Nejlépe je to vidět na stavu IQ, které při mozkové mrtvici může klesnout až o desítky procest (5-30%). Běžnými metodami, které se zaměřují zejména na fyzickou rehabilitaci, se již téměř stav IQ nezmění, ale pomocí AVS přístroje lze IQ zvýšit opět významně směrem nahoru, ve výjimečných stavech i k původní hranici. Poznámka: IQ je samozřejmě jen jeden z ukazatelů, AVS přístroj zejména plošně komplexně zlepšuje stav mozku a CNS.

AVS přístroj používají i lidé ,,zdraví“ – jako prevenci duševních chorob, na zrychlení učení, na rozvoj paměti apod. (jako např. Michaela Buchvaldová-Karsten, světová šampionka v Mind michaela buchvaldováOlympiad) i lidé ,,nemocní“ – pro řešení výše uvedených nemocí.

 

Jaký AVS přístroj vybrat?

Vybírat můžete z několika různých různých modelů, v cenách od cca 5000 Kč do 30000 Kč. Všechny jsou certifikované s garantovanou účinností. Vybírejte zejména podle programů, které potřebujete (paměť, zrychlení učení apod.) – každý model má desítky různých programů. Jejich seznam a zaměření najdete u nabídky přístroje v tabulce a v tzv. Programové knihovně.
Hlavní nabídka AVS přístrojů ZDE.

Kdykoliv se s námi také můžete poradit, například přes anonymní internetovou poradnu: lekar@galaxy.cz

 

 


Civilizační potíže vyřešeny

Ebook zdarma

Tištěný katalog Galaxy

Objednat zdarma

Novinky ze světa brainfitness

Sociální sítě