AVS PŘÍSTROJE, postaru psychowalkmany.

Další výrobky pro psychickou kondici, zdraví a rozvoj.

Tréma

Tréma je mírná forma stresu, je to vlastně obava. Jak je známo, tak při stresu mozek doslova ,,vypíná“ některé části mozku, například některé části paměti. To je to známé ,,okno“ – to, co znáte a umíte (vědomosti i způsoby chování) při trémě najednou zapomenete – a když tréma (stres) zmizí, opět to umíte. AVS přístroje odstraňují trému okamžitým zrušením stresu. Naše AVS přístroje používají pro tento účel speciální programy proti trémě, případně proti stresu. Pokud přístroj neobsahuje přímo tento program, využívají se relaxační programy.
Trémovost lze pomocí AVS přístroje zmírnit a často i zcela odstranit. Trémisté mají nižší odolnost vůči stresu a právě pravidelné používání AVS přístroje tuto odolnost vytrénuje.
Je celkem lhostejné, jak tréma vzniká – zda jde o trému při školní zkoušce nebo při veřejné prezentaci nebo při jednání s lidmi – princip trémy (a působení AVS přístroje na odstranění trémy) je stále stejný.

Obdobná témata: Stres, Učení a koncentrace.

 

Jaký AVS přístroj pro odstranění trémy zvolit?

Můžete vybrat jakýkoliv, protože všechny naše přístroje mají programy proti stresu, které jsou pro zvládnutí trémy nejúčinnější. Speciální programy na odstranění trémy má například model Esprit, ale opravdu to není úplně podstatné. Podpůrně řeší trému u jiných modelů i řada dalších programů, například na Učení a Vrcholný výkon (vyladění mysli apod.). Nejlepší je Laxman Premium, který obsahuje nejvíce učebních programů a také speciální program: Žádná tréma.

AVS přístroje – vstup do hlavní nabídky:

tlačítko-eshop2

 


Civilizační potíže vyřešeny

Ebook zdarma

Tištěný katalog Galaxy

Objednat zdarma

Novinky ze světa brainfitness

Sociální sítě