Vysoký krevní tlak (hypertenze)

Úprava (snížení) vysokého krevního tlaku AVS přístrojem je velmi jednoduché. Pomůže akutně v danou chvíli a při pravidelném používání i dlouhodobě upraví krevní tlak směrem dolů, často blízko požadovaným správným hodnotám. Snížení krevního tlaku při vysokých hodnotách dosahuje AVS přístroj až o 20-30% procent a to hlubokou relaxací. Je již dostatečně známo i prokázáno, že primární přičinou vysokého krevního tlaku je vyšší napětí organismu, zaviněné stresem nebo dalšími faktory. Hluboká relaxace AVS přístroje snižuje okamžitě hodnoty stresu a napětí. Používání AVS přístroje na snížení krevního tlaku je bezpečné, pro organismus velmi prospěšné a zásadně zdravější než užívání léků. Mnoho uživatelů může po zhruba čtyřtýdenním pravidelném a intenzivním používání (min. 4x týdně) vysadit léky na úpravu tlaku. Používají se relaxační programy.

Nízký krevní tlak (hypotenze)

Obdobně jednoduchým způsobem jako v předešlém případě pomáhá AVS přístroj zvýšit krevní tlak – používají se vybuzovací neboli energizační programy. Trvalé dosažení vyššího krevního tlaku není zaručeno, nicméně při pravidelném používání energizačních programů alespoň 3x týdně stoupne krevní tlak trvale o jednotky a přiblíží se normálu. V každém případě funguje téměř stoprocentně spolehlivě akutně: zvýší krevní tlak okamžitě při jediném sezení.

Kolísavý krevní tlak

AVS přístroj stabilizuje kolísání krevního tlaku, nutné je ovšem pravidelné používání, min. 3x týdně. Používají se relaxační programy.

Reference

„Vlastním audiovizuální přístroj ORION krátkou dobu, ale jsem velmi spokojen. Nejlépe na mne působí somatické programy a pak relaxační, např. bleskové osvěžení, mám zvýšený krevní tlak, který mi po relaxaci klesne o 10 jednotek. Po programech se cítím uklidněně a spokojeně. Takové přístroje doporučuji všem. Děkuji.“

– Jaromír Gavlas, Frýdek – Místek

Jaký AVS přístroj vybrat?

Lze použít jakýkoliv model AVS přístroje, protože relaxační a energizační programy obsahují všechny naše AVS přístroje. Vhodné jsou ty modely, které obsahují nejvíce relaxačních programů, například:

Laxman Basic: 13 relaxačních programů (56 programů celkem). Nejprodávanější v ČR. Programů energizačních (na zvýšení nízkého krevního tlaku) má také dostatek – sedm.

Laxman Premium: 14 relaxačních programů (70 celkem), dokonce jeden speciální: Krevní tlak. Má dostatek programů na všechny možnosti úpravy krevního tlaku.