AVS PŘÍSTROJE, postaru psychowalkmany.

Další výrobky pro psychickou kondici, zdraví a rozvoj.

Krevní tlak

Vysoký krevní tlak (hypertenze)

Úprava (snížení) vysokého krevního tlaku AVS přístrojem je velmi jednoduché. Pomůže akutně v danou chvíli a při pravidelném používání i dlouhodobě upraví krevní tlak směrem dolů, často blízko požadovaným správným hodnotám. Snížení krevního tlaku při vysokých hodnotách dosahuje AVS přístroj až o 20-30% procent a to hlubokou relaxací. Je již dostatečně známo i prokázáno, že primární přičinou vysokého krevního tlaku je vyšší napětí organismu, zaviněné stresem nebo dalšími faktory. Hluboká relaxace AVS přístroje snižuje okamžitě hodnoty stresu a napětí. Používání AVS přístroje na snížení krevního tlaku je bezpečné, pro organismus velmi prospěšné a zásadně zdravější než užívání léků. Mnoho uživatelů může po zhruba čtyřtýdenním pravidelném a intenzivním používání (min. 4x týdně) vysadit léky na úpravu tlaku. Používají se relaxační programy.

 

Nízký krevní tlak (hypotenze)

Obdobně jednoduchým způsobem jako v předešlém případě pomáhá AVS přístroj zvýšit krevní tlak – používají se vybuzovací neboli energizační programy. Trvalé dosažení vyššího krevního tlaku není zaručeno, nicméně při pravidelném používání energizačních programů alespoň 3x týdně stoupne krevní tlak trvale o jednotky a přiblíží se normálu. V každém případě funguje téměř stoprocentně spolehlivě akutně: zvýší krevní tlak okamžitě při jediném sezení.

 

Kolísavý krevní tlak

AVS přístroj stabilizuje kolísání krevního tlaku, nutné je ovšem pravidelné používání, min. 3x týdně. Používají se relaxační programy.

 

Reference:

Jaromír Gavlas, Frýdek – Místek

Vlastním audiovizuální přístroj ORION krátkou dobu, ale jsem velmi spokojen. Nejlépe na mne působí somatické programy a pak relaxační, např. bleskové osvěžení, mám zvýšený krevní tlak, který mi po relaxaci klesne o 10 jednotek. Po programech se cítím uklidněně a spokojeně. Takové přístroje doporučuji všem. Děkuji.

 

Jaký AVS přístroj vybrat?

Lze použít jakýkoliv model AVS přístroje, protože relaxační a energizační programy obsahují všechny naše AVS přístroje. Vhodné jsou ty modely, které obsahují nejvíce relaxačních programů, například:

Laxman Basic13 relaxačních programů (56 programů celkem). Nejprodávanější v ČR. Programů energizačních (na zvýšení nízkého krevního tlaku) má také dostatek – sedm.

Laxman Premium: 14 relaxačních programů (70 celkem), dokonce jeden speciální: Krevní tlak. Má dostatek programů na všechny možnosti úpravy krevního tlaku.

 

Všechny modely najdete – AVS přístroje / Hlavní nabídka:

tlačítko-eshop2

 


Civilizační potíže vyřešeny

Ebook zdarma

Tištěný katalog Galaxy

Objednat zdarma

Novinky ze světa brainfitness

Sociální sítě