Zkušenosti s AVS přístroji

Stovky autentických zkušeností

98% uživatelů doporučuje
Spokojeno s AVS přístroji
Mgr. Martin Štastný, klinický psycholog
Při používání AV stimulace jsem neměl k dispozici objektivní zpětnou vazbu, takže jsem při hodnocení vycházel ze subjektivního hodnocení pacientů. Téměř všichni byli spokojeni a ve větší míře mínili, že jim přístroj pomáhá.
PhDr. Petr Šmolka
Nespavost i deprese bývají pevně spojeny se syndromem vyhoření. Při nakumulované únavě a stresu nepřichází odpočinek. Není ostuda nechat si předepsat lék, ale v těchto případech se dobře osvědčí psychowalkman.
Šárka Kašpárková, světová a olympijská medailistka
Poprvé AVS přístroj objevil můj trenér a lékař v zahraničí v roce 1997 a svůj první přístroj jsem zakoupila už u nás – v Galaxy. Kromě jiného mi pomáhá před závodem odstranit trému a po závodech jej používám na regeneraci.
plk. JUDr. Libor Lochman, ředitel ÚRN P ČR.
V rámci psychologického pracoviště OSS ÚRN P ČR byla již v průběhu experimentálního provozu PSYCHOLABU (vybaveného třemi AVS přístroji, dodavatel: firma Galaxy) ověřena jejich pozitivní působnost. (...)
ČÍST DÁLE
MUDr. Miroslav Pekárek
Určitá část obyvatelstva, a to samozřejmě nejen v naší republice, ale na celém světě, je stále více psychicky zatěžována malými, ale častěji se opakujícími stresy. Přitom jediným ,,lékem“ je psychické i tělesné uvolnění, relaxace.
ČÍST DÁLE

Všechny zkušenosti

Veškeré reference vznikly na základě používání značkových AVS přístrojů s ověřenou účinností z produkce Galaxy.

DLE OBLASTI ZÁJMU
DLE PROBLÉMU
Petr Kopecký, Praha, 33 let, grafik
Vlastním nejnovější AVS přístroj Laxman, který má velmi kvalitní světelné efekty a také programy obsažené v tomto přístroji jsou na velmi dobré úrovni. (...)
Michal Kutlák, Žežice, Příbram, 30 let, podnikatel
Pořídil jsem si ho z důvodu odpočinku a meditace. AVS přístroj mi pomohl nejen ve výše zmíněných oblastech, ale především v celkovém vnímání okolního světa. (...)
Ing. František Kozel, Karlovy Vary, 69 let, důchodce
AVS přístroj Galaxy používám výhradně s napaječem ze sítě a s příposlechem skladeb od Vangelise , nebo při jazykové výuce s příposlechem cizího jazyka. AVS přístroj je mi dobrým pomocníkem pro život. (...)
Lubomír Kopecký, Kosmonosy, 60 let, THP
AVS mám několik měsíců a dá se říct, že ho používám pravidelně. Ne všechny programy mi vyhovují, ale našel jsem si ty své, a ty používám podle nálady, resp. cíle, kterého chci dosáhnout. (...)
František Fanta, Ústí nad Labem, 47 let, podnikatel
AVS přístroj používám přibližně 1 rok. Používám ho pravidelně při výuce Magické angličtiny. Myslím, že tento psychowalkman mi přispívá k tomu, abych nebyl při výuce rušen okolními vlivy. (...)
Klára Paterová, Slatinice , 26 let, učitelka
AVS přístroj jsem si koupila asi před půl rokem a jsem s ním velmi spokojená. Už se min. 10 let zabývám různými stavy a hladinami mysli, meditací, astrálním cestováním a léčitelstvím. Vždycky mě tyhle věci hrozně fascinovaly. (...)
Magda Müllerová, Brno, 38 let, daňový poradce
Po několika zkoušeních v prodejně, jsem si v roce 2006 zakoupila přístroj Inner Pulse Premium. Zajímala jsem se o možnost rychlé a účinné relaxace, buď pomocí relaxačních programů nebo dýchacích programů. (...)
Martin Schiffneder, Krásná Lípa, 38 let, Engineering Manager
AVS přístroj používám asi 4 roky pro uvolnění stresu, relaxaci, meditaci a učení cizích jazyků. Záleží velice na tom, jak dlouho a jak často se přístroj používá, v mém případě se výsledky dostavily až časem. (...)
Ekaterina Millerová, Bratronice, okres Kladno, 36let, zdravotní laborantka
2 roky trpím somatickou depresí. Používám AVS přístroj Procyon kdykoli, kdy se cítím unavená. Moje nejoblíbenější programy jsou relaxační: přestávka v práci a rychlé osvěžení. (...)
Tomáš Crhonek, Olomouc, 28 let, správce internetových serverů
Vždy jsem měl vážné problémy s dlouhodobou nespavostí. Někdy to nevadilo, jindy, a čím dál tím častěji ve spojitosti s profesním životem, to znamenalo velký problém vedoucí až k pracovní neschopnosti. (...)
Jindřich Mašanský, Klášterec nad Ohří, 32 let, řidič z povolání
AVS přístroj jsem si pořídil z počátku jako pomocníka při studiu. Musím říci, že mne jeho používání příjemně překvapilo. Dokáže výborně na učení naladit, takže velmi zpříjemní jinak nudnou činnost. (...)
Radim Vysoký, České Budějovice, 17 let, student
Přístroj jsem si oblíbil hned z několika důvodů. Ten nejhlavnější z nich je odstranění problémů se spánkem. Trpěl jsem nespavostí a tím pádem jsem byl přes den unavený. (...)
Jiří Dušan Serafín, 58 let, plavčík, učitel jógy, astrolog
Světelné záblesky a zvukové vibrace přístroje mě zbavují únavy. Dodávají mi životní energii, která může někdy chybět. Protože mám zkušenosti z jógy, tak vím, že tyto světelné a zvukové vibrace i léčí a dodávají životní sílu.
Jakub Kapušňák, 21 let, student právnické fakulty
Nejvíce mi psychowalkman pomáhá pro učení, protože toho máme opravdu hodně. Pomáhá mi kdykoliv když jsem vystresovaný před zkouškou, že mám málo času, když se mám naučit 400-500 stran za 3 dny. (...)
Jana Arazímová, 66 let, učitelka hudby, klavírní virtuózka
Šlo mi hlavně o zdraví, a také jsem potřebovala jako cembalistka zvýšit svou soustředěnost. Používala jsem hlavně programy v hladině alfa. Pak používám AVS přístroj na meditaci. (...)
Kateřina Stašková, 18 let, studentka
Nejvíc ho používám pro spaní, vyřešil můj problém s usínáním. Dále ho používám k učení – využívám program s němčinou. AVS je také skvělá technologie na relax a takové utříbení myšlenek.
Alena Stašková, 43 let, majitelka soukromé mateřské školky
AVS přístroj používáme několik let s celou rodinou, je velmi přínosný. Používáme AVS přístroj i u syna, který je lehký autista, má Aspergerův syndrom – přístroj používá pro učení. A tím zvládá učivo na úrovni ostatních žáků.
Hana Nováková, 21 let Quote
Hana Nováková, 21 let, studentka právnické fakulty a fakulty sociálních věd
S psychowalkmanem jsem se setkala v situaci, kdy jsem měla během 2 měsíců složit 18 zkoušek. Každý den mě čekal stres. V tom mi velmi pomohl psychowalkman – uklidnil mě, utříbil myšlenky a připravil na další kvantum učení.
Hana Turková, Brno, 20 let, studentka VŠ
Když jsem si AVS přístroj kupovala, ještě jsem nevěděla, že je to takový zázračný kus techniky. Nejdřív jsem moc nevěřila, že by mi mohl pomoct od mého stresu, ale předčil má očekávání. (...)
Milan Gottwald, Olomouc, 34 let, finanční ředitel
AVS přístroj jsem si pořídil pro výuku cizího jazyka. Učil jsem se několik let a vždy jsem dospěl do stádia, kdy mě učení přestalo bavit a nedokázal jsem se přes toto překlenout. (...)
Jan Šabouk, Pardubice, 29 let, operátor
Před používáním AVS přístroje jsem měl často problémy se spánkem (důvodem byl pravděpodobně stres a následná neschopnost se uvolnit). Několikrát v průběhu spánku jsem se budil a poté jsem nemohl usnout. (...)
Pavlína Králová, Kroměříž, 33 let, mateřská dovolená
Místo prášků na spaní, kterých nejsem zastáncem přišla v úvahu varianta AVS přístroje . Šlo mi o to, dostat myšlení do klidu s rychlejším navození spánku, což se mi podařilo. (...)
Michael Noriat, 29 let, Plzeň, krupiér
V jednom nejmenovaném časopise jsem si přečetl článek o tomto přístroji, zaujal mne, ale zároveň jsem byl i k němu skeptický. Přesto jsem ho zakoupil a musím říci, že mne mile překvapil. (...)
Marie Makovská
Pro AVS přístroj jsem se rozhodla, když jsem byla psychicky na dně a ještě fyzicky vlastně vyčerpaná. Zamilovala jsem se při prvním poslechu do Laxmana a po každém programu jsem na tom byla velice, velice dobře.
Zdeněk Jilemnický, 73 let, kartograf – důchodce
Měl jsem problémy s psychikou, trpěl jsem depresemi. AVS přístroj na to zapůsobil dobře a velice krátké době. Používám ho na spaní, když nemůžu usnout – pustím si program, a za 5 minut spím. (...)
Jiří Kaipr, 57 let, Železná Ruda, strojník lanové dráhy
Mě i mojí manželce, které jsem ho koupil velice pomáhá v odpočinku po práci nebo i v přípravě před nástupem do práce. Oba pracujeme ve službách, v přímém kontaktu se zákazníky, a to je často velmi psychicky náročné (...)
Jiří Schincke, Obeciny, okres Zlín, 58 let, manažer
AVS přístroj používám asi půl roku, kdy jsem se o něm a jeho účincích dočetl na internetu. Protože mám velmi náročnou práci, která mě ovlivňuje po stránce duševní (stresy, vyčerpání), rozhodl jsem se přístroj vyzkoušet (...)
Ivana Bartáková, Praha, 47 let, soukromá podnikatelka
AVS přístroj jsem dostala jako dárek pod stromeček. Jelikož mám již delší dobu potíže s psychickými problémy/deprese, stavy úzkosti atd. rozhodla jsem se, že tento přístroj vyzkouším. (...)
Vlastimil Marek
Dosažení lepší kondice, vnitřního klidu a nalezení sebe sama je potřebné, žádoucí a pro štěstí jedince nutné. A jestliže to dokáží AVS přístroje, proč je nevyužít? Že nejsou přirozené a duševní vývoj urychlují? (...)
Pavlína Brzáková
Protože jsem měla možnost AVS přístroj vyzkoušet zrovna v období příprav na přijímací zkoušky, zajímaly mne především jeho možnosti využití při studiu. Výsledek mne velmi překvapil. (...)
Milan Calábek Quote
Milan Calábek
Jako jeden z prvních u nás kdo pochopil význam AVS přístrojů a pod názvem „brain machines“ je začal používat k léčení a prodávat ve svém dnes již legendárním centru Mandala (Dlouhá ulice, Praha).
plk. JUDr. Libor Lochman, ředitel ÚRN P ČR.
V rámci psychologického pracoviště OSS ÚRN P ČR byla již v průběhu experimentálního provozu PSYCHOLABU (vybaveného třemi AVS přístroji, dodavatel: firma Galaxy) ověřena jejich pozitivní působnost. (...)
Michal Desenský, atlet, běžec
V květnu 2012 běžel na lize a jelikož spal kvůli cestování na sobotu jenom 5 hodin. Já jsem mu dal ráno relaxační program na AVS přístroji, aby trochu dobil baterky a Michal potom zaběhl limit na mistrovství světa juniorů. (...)
Petr Křižan Quote
Petr Křižan, pilot formule 3
Psychowalkman dává neuvěřitelnou koncentraci, dodává energii. Závodění bez něj si nedokážu představit – zlepšuje výsledky!
Jan Řehula Quote
Jan Řehula, triatlon
Na AVS přístroj od Galaxy nedám dopustit. Používám ho pro mnoho věcí, nejen při sportu, např. pro zmírnění jetlag. A při sportu je nenahraditelný, vyladění do optimální zóny jde pak velmi dobře.
Ivo Danilevič, pilot 2bobu a 4bobu.
Začátky byly velmi zvláštní, až nepříjemné – dlouho jsem hledal optimální vyladění, ale zhruba po 10 dnech jsem začal cítit příjemné pocity našel jsem si tam dva programy, které jsem střídal. (...)
Šárka Kašpárková Quote
Šárka Kašpárková, světová a olympijská medailistka
Poprvé AVS přístroj objevil můj trenér a lékař v zahraničí v roce 1997 a svůj první přístroj jsem zakoupila už u nás – v Galaxy. Kromě jiného mi pomáhá před závodem odstranit trému a po závodech jej používám na regeneraci.
Tyčkařky a tyčkaři Dukla Praha Quote
Kateřina Baďurová, tyčkařka
Mám nový model, můžete si na něm naladit nejrůznější programy – odpočinek, cestování nebo třeba volbu na usínání. Ta mě utlumí, dobře pak spím a nezávodím v duchu ještě před závodem.
PhDr. Petr Šmolka Quote
PhDr. Petr Šmolka
Nespavost i deprese bývají pevně spojeny se syndromem vyhoření. Při nakumulované únavě a stresu nepřichází odpočinek. Není ostuda nechat si předepsat lék, ale v těchto případech se dobře osvědčí psychowalkman.
Mgr. Martin Štastný Quote
Mgr. Martin Štastný, klinický psycholog
Při používání AV stimulace jsem neměl k dispozici objektivní zpětnou vazbu, takže jsem při hodnocení vycházel ze subjektivního hodnocení pacientů. Téměř všichni byli spokojeni a ve větší míře mínili, že jim přístroj pomáhá.
MUDr. Jiří Poděbradský Quote
MUDr. Jiří Poděbradský, předseda České fyziatrické společnosti ČR
Po půlročních zkušenostech s relaxací a uvolněním pacientů při ošetření páteře mám s přístrojem velmi dobré výsledky.
MUDr. Dana Schafferová
Na EEG jsou během používání stimulačního přístroje Orion prokazovány žádoucí změny v aktivitě mozku ve smyslu zkvalitnění koncentrace a relaxace. (...)
Prim. MUDr. Jan Cimický, CSc.
Jsem přesvědčen, že právě tyto přístroje, které mohou lidé snadno používat, posunou do budoucnosti hranice aktivní prevence psychické kondice. Používám je od roku 1997. (...)
Ota Jirák
Herec Ota Jirák byl první známou osobností, která si AVS přístroj pořídila.
Miloslav Kuba, Zeleneč , 36 let, účetní
AVS přístroj jsem koupil manželce, ale využívám ho převážně já. Většinou před spaním, dávám si krátký spací program, poté se mi lépe usne i spí. Ráno používám AVS přístroj také, dávám si rychlou rozcvičku (...)
David Pešťák, Stochov, 22 let, student
Přístroj používám většinou před učením- učební program, ale hlavně program na rychlé vybuzení (načerpání energie), a ten mi hodně pomáhá, hlavně po ránu, kdy jsem ospalý a potřebuji se ,,probudit“. (...)
Jaroslav Ondruš, Brno, 17 let, student
AVS přístroj jsem dostal před rokem, za účelem zlepšení schopnosti soustředit se a zapamatovat si více věcí. S AVS se opravdu usíná lépe a spaní se zkvalitňuje. (...)
Jaromír, podnikatel IT, 30 let, Praha: relaxace, energie, kreativita
Vzhledem ke svému náročnému životnímu stylu, kde se věnuji zakládání a řízení nových internetových projektů, jsem hledal možnost jak efektivněji využít čas a zároveň udržet si psychickou pohodu. (...)
Jarka a Tom, Karviná
Přístroj jsem si pořídila, je perfektní, moc mi pomáhá. Pomáhá mi k lepší koncentraci, soustředěnosti, cítím se uvolněná, odezněly bolesti hlavy. Manžel je také nadšen. Každou noc před spaním relaxujeme (...)
Dominika Kocůrová, Zlín Quote
Dominika Kocůrová, Zlín
Od té doby, co používám psychowalkman se cítím uvolněná a bez stresu. Když mám jet nějakou delší pracovní cestu nastavím si spánkový program, který mě na cestu dostatečně připraví a necítím se unavená. Je to takový člen rodiny, který už k nám patří.
Táňa Hegerová
(...) Mám tam fajn program na spaní, učení a relax. Chci vám napsat jen, že jsem psychoterapeut a masér a již jsem toto zařízení doporučila během své doby, kdy léčím a pomáhám, desítkám lidí. (...)
Petr Peleška, Litvínov Quote
Petr Peleška, Litvínov
Přístroj jsem si pořídil hlavně pro zvýšení koncentrace, ale nejsem si úplně jist, jestli mi v tomto pomohl, spíše si myslím, že ne. Ale určitě mi pomohl při relaxaci a částečně také k odstranění únavy.
Paní Stanislava S., Praha 10
Po těžké operaci mi relaxační přístroj pomohl vůbec relaxovat (nebyla jsem schopna sama se uvolnit). Později před vlastní relaxací nebo autogenním tréninkem mi přístroj pomohl více se uvolnit a dostat se hlouběji. (...)
Pan R. K. Řečany n. L.
Sezení mi navozuje větší psychický klid a příjemnější náladu, která se projevuje i mimo sezení. Používání přístroje zlepšuje moji soustředěnost a odpočinek těla. (...)
Vlastimil Flosman, 55 let, Praha 4 Quote
Vlastimil Flosman, 55 let, Praha 4
Odstranil problémy s nespavostí, zlepšil celkovou náladu.
Miroslav Trčala, Zlín
Příznivé účinky jsem pocítil při usínání, hloubce spánku, příjemném ranním probuzení, zvýšené svěžesti, sebevědomí a dobré náladě a stále znovu mě překvapují nové a nové prožitky. (...)
Motlová Alena, 49 let, Kralupy nad Vltavou
Mně osobně pomohl v překonání velkých potíží po operaci, kterou jsem musela podstoupit ohledně umělého přechodu. To znamená, rozhozená psychika, návaly, nespavost, stresy, atp. (...)
Miroslav Štilec, Praha Quote
Miroslav Štilec, Praha
Intenzivnější odpočinek, koncentrace mysli, emocionální stabilita – důvěra ve vlastní potenciál, účinky jsou patrnější v zimním období (méně světla).
Miloslav Šerks, Litoměřice
Po mozkové mrtvici, když jsem byl hospitalizován v nemocnici, zdravotní sestra na mě používala přístroj Galaxy. Díky němu se mi vrátila paměť na základě návodu, který je uveden v příručce. (...)
František Vlk, Česká Lípa Quote
František Vlk, Česká Lípa
Zlepšil se můj zdravotní stav a otevřel mi oči ve výuce jazyků.
Vlastimil Ehrenberger, Olomouc Quote
Vlastimil Ehrenberger, Olomouc
Pomáhá mi v učení cizích jazyků, odstranění trémy, řešení potíží se spánkem.
Jaroslav Rejcha, Teplice Quote
Jaroslav Rejcha, Teplice
Přístroj používám k celkové relaxaci během dne a při učení (s příposlechem).
Marie Dankaničová, Olomouc Quote
Marie Dankaničová, Olomouc
Odstranil potíže s nočním probouzením, zlepšil soustředěnost a chuť učit se nové věci, odblokoval obavy a strach, navodil radost ze života.
Pavel Šedivý, Tábor Quote
Pavel Šedivý, Tábor
Váš přístroj používám na usínání, relaxaci, nabuzení, odbourání stresu.
Marie Řapková, Roudnice n.L., okres Litoměřice Quote
Marie Řapková, Roudnice n.L., okres Litoměřice
Pomáhá mi meditovat a lépe spím.
Petra Ledvinová, Chřibská, okres Děčín Quote
Petra Ledvinová, Chřibská, okres Děčín
Jsem klidnější, vyrovnanější, nepříjemnosti dokáži řešit s nadhledem a báječně spím.
Ing. Zdeněk Matyáš, Vizovice, okres Zlín Quote
Ing. Zdeněk Matyáš, Vizovice, okres Zlín
K lepšímu spánku a vnukovi (14 let ) v koncentraci na učení.
Jana Bittnerová, Hradec Králové Quote
Jana Bittnerová, Hradec Králové
Nejvíce pomohl při stresu , nespavosti a nejvíce oceňuji koncentraci, kterou nutně potřebuji pro práci. Přístroj mi doporučila i lékařka.
Vladimíra Martinů, Brno
Dlouhou dobu jsem uvažovala o tom, jestli si mám AVS přístroj pořídit. V podstatě jsem o této technologii nic nevěděla. Nastartoval mě až článek ve 100+1, který velice kladně hodnotil používání AVS přístroje. (...)
Josef Ansl, Planá , okres Tachov Quote
Josef Ansl, Planá , okres Tachov
Rozšířil moje vlastní poznání, manželce a vnukovi pomohl s angličtinou. Časová náročnost brání v pravidelném používání, ale výsledky jsou pozitivní.
Paní Anna Franková, Plzeň
Všem přátelům, kterým jsem Váš přístroj doporučila a nechala vyzkoušet, se velice líbilo zejména skutečné zklidnění, úžasná úleva ve stavu kdy nebyly ve stresu a báječný spánek bez probuzení. (...)
Ing.Staňková Lenka, 28 let, Pardubice Quote
Ing.Staňková Lenka, 28 let, Pardubice
Méně se rozčiluji a pokud ho použiji v poledne získám energii až do večera.
Paní J. V. Praha 3 Quote
Paní J. V. Praha 3
Stručně bych řekla, že přístroj nám pomohl získat optimističtější pohled na naše problémy (nenecháváme se jimi tolik deptat) i zlepšit duševní výkony (snadněji vnikáme do jádra problému). Přístroj nám také pomáhá snáze překonat příznaky únavy.
Pan M. Chabroň. Sušice
Přístroj mi pomohl ke zklidnění, k naladění na pozitivní myšlení, ke snazší a zlepšené koncentraci. Jsem více vyrovnanější a mám více energie. Mezi nejlepší zážitky mohu zařadit vizualizaci zářivých barev duhy. (...)
Petra Čermáková, 20 let, Praha 10 Quote
Petra Čermáková, 20 let, Praha 10
Lépe usínám, jsem vyrovnanější, celkové zlepšení psychického stavu, velké zlepšení paměti, výrazně pozitivnější pohled na život.
Olga Elserová, Jičín Quote
Olga Elserová, Jičín
Přístroj mi pomohl k relaxaci, při usínání, k získání energie. Mému 12letému vnukovi pomáhá odstranit poruchy koncentrace (dyslektik). I přes krátkou dobu používání mám dojem, že se mi zlepšilo vidění za šera (při jízdě autem v noci).
Paní Karolína I., Holovousy
V mém osobním případě dochází ke zlepšení zdravotního a duševního stavu. Přístroj používám i ke zrychlenému učení. Moje dcera trpí exémem a používáním přístroje se zmírnily projevy nemoci (...)
MUDr. Š. D., Vroutek Quote
MUDr. Š. D., Vroutek
Zlepšení spánku, koncentrace na pracovní výkon, vybavovacích schopností i vytvoření určitého odstupu v problematice rozhodování.
Pan Z. P., Praha 4 Quote
Pan Z. P., Praha 4
Váš přístroj mi velice pomohl v učení se cizímu jazyku. Trpím nízkým tlakem a po používání přístroje se začíná můj tlak vyrovnávat.
Jiří Rypl, 18 let, Velké Karlovice Quote
Jiří Rypl, 18 let, Velké Karlovice
Ke zlepšení koncentrace při učení, lepšímu usínání, vyčištění mysli.
Aleš Borovička, 23 let, Němčice n/H Quote
Aleš Borovička, 23 let, Němčice n/H
Dopomohl mi odreagovat se od všedních starostí příjemnou relaxací, k nerušenému spaní a učení cizích jazyků.
Hrdlička Libor, 22 let, Vlašim Quote
Hrdlička Libor, 22 let, Vlašim
Například mi pomohl při lepším usínání před náročnou zkouškou, po nějaké době po použití došlo ke zlepšení nálady i když k tomu nebyl důvod, pocit uvolnění celého těla a odpočinek pro přeplněný mozek.
Alena Studynková, 40 let, Přerov Quote
Alena Studynková, 40 let, Přerov
Velmi dobrá relaxace, odstranění únavy, více energie, pomocník v učení.
Marek B., Bruntál Quote
Marek B., Bruntál
Naše babička, 85 let, začala v jednom období duševně naprosto chátrat – byl to zlom. Problémy s pamětí eskalovaly. Ztratila zájem o život, o svět, začala upadat do velmi časté deprese. (...)
Ing. Pavel Mach, DiS., Valašské Meziříčí, 30 let
Můj první kontakt s AVS přístrojem byl v prvním ročníku na vysoké škole, kdy jsem hledal a zkoušel různé možnosti pro zvýšení efektivity učení. (...)
Martin Nepeřený, ředitel společnosti Astrafit Quote
Martin Nepeřený, ředitel společnosti Astrafit
Váš přístroj Inner Pulse používám už několik let a jsem s ním maximálně spokojen.
Petr Čežák
Už asi dva roky máme doma jeden z vašich psychowalkmanů a musím říci, že část mojí rodiny je s tímto přístrojem velice spokojena. Používám tento psychowalkman já a moje dcera. (...)
Gering Jaroslav, Opava Quote
Gering Jaroslav, Opava
AVS přístroj Zen Master máme dva roky a jsem s ním velmi spokojeni. Ač jsem to nečekal, dělá nám s manželkou společníka skoro denně.
Dana Reiterová, 33 let, Milín Quote
Dana Reiterová,33 let, Milín
Uvědomila jsem si, že se odbývám, pokud se týče odpočinku. Často neumím vypnout – díky AVS přístroji se to začínám učit.
Hana Kopopová, Plzeň
Projevil se u mne výhřez meziobratlové ploténky a to u mne zcela komplikuje velké stažení svalů, ať už to následkem deprese, stresu, či způsobu života. Proto jsem využila Vaši nabídky, vyzkoušet si AVS přístroj v praxi. (...)
Petr Zoufalý, 30 let Quote
Petr Zoufalý, 30 let
AVS přístroj mi odstranil bolest hlavy.
Z. F., Olomouc Quote
Z. F., Olomouc
Hodně v rodině používáme frekvenci 10,5 Hz na posílení imunitního systému a máme dobré výsledky!
V. V., Rokycany Quote
V. V., Rokycany
Přístroj Mind Gear spolu s relaxační hudbou mne vyléčil z vleklého zánětu plic během 10 dnů, zatímco léčba antibiotiky selhala.
Radek B., Jihlava Quote
Radek B., Jihlava
Kvůli vysokému krevnímu tlaku jsem byl nucen opustit dlouholeté zaměstnání i řadu životních návyků, ale tato opatření můj zdravotní problém nevyřešila. Vyřešil jej (a doufám, že definitivně) teprve Váš přístroj Photosonix.
A. Španěl, Opava Quote
A. Španěl, Opava
Díky přístroji MG SLX jsem si snížil vysokou hladinu cholesterolu a zcela zapomněl na své dlouholeté potíže s trávením.
Paní Růžena P., Brandýs nad Orlicí Quote
Paní Růžena P., Brandýs nad Orlicí
Po šesti sezeních jsem opět ve vynikající pohodě. Bez problémů každý den uvařím celý oběd. Baví mě práce na zahrádce včetně rytí a pletí. Zlepšení zdraví jsem nepocítila ihned, ale asi za měsíc po posledním spuštěném sezení.
Martin Šněberger, Litomyšl Quote
Martin Šněberger, Litomyšl
Jsem invalidní AVS přístroj mi velice ulevil od astmatu, navodil velmi kvalitní spánek, a tím celkovou duševní i fyzickou kondici výrazně zlepšil. Cítím se relativně úplně „zdráv“ a v pohodě, nepřipouštím si svoje postižení, díky.
Milan Kaucký, Lysá nad Labem Quote
Milan Kaucký, Lysá nad Labem
Těsně po nákupu mi zemřela matka a zůstal jsem sám. AVS mi pomohl najít klid a vyrovnanost. Rovněž předtím jsem měl pocit, že nic nestíhám a špatně se mi soustředilo na jednu věc. Toto jsem s AVS také odstranil.
Miroslav Orgoň, 55 let, Praha 5 Quote
Miroslav Orgoň, 55 let, Praha 5
Po používání relaxačních programů u mě klesla chuť na alkoholické nápoje.
Heidi Plachá,37 let, Františkovy Lázně Quote
Heidi Plachá, 37 let, Františkovy Lázně
Pomohl mi překonat jeden z mých největších strachů, pomohl mi účinněji pokračovat v samoléčení.
Jaromír Gavlas, Frýdek – Místek Quote
Jaromír Gavlas, Frýdek – Místek
Vlastním audiovizuální přístroj ORION krátkou dobu, ale jsem velmi spokojen. Nejlépe na mne působí somatické programy a pak relaxační, např. bleskové osvěžení, mám zvýšený krevní tlak, který mi po relaxaci klesne o 10 jednotek. Po programech se cítím uklidněně a spokojeně. Takové přístroje doporučuji všem. Děkuji.
Pánek Vítězslav, 19 let, Kolín Quote
Pánek Vítězslav, 19 let, Kolín
Jiný pohled na svět, silnější vůle.
J. K., Kojetín Quote
J. K., Kojetín
Po rozpadu mého manželství mě před těžkou psychickou krizí uchránil jen Váš přístroj Muse. Moc Vám děkuji. Dnes už jsou všechny mé problémy minulostí.
Radoslav L., Brno Quote
Radoslav L., Brno
Bez osobní zkušenosti bych nikdy nevěřil, že miniaturní elektronická „hračka“ (Esprit) dokáže vnést do mého života tolik duševní pohody a štěstí.
Michal Trpišovský, 18 let, Praha 6 Quote
Michal Trpišovský, 18 let, Praha 6
Pomáhá i při fyzické únavě (bolest nohou apod.)
Pan Zdeněk M., Břeclav Quote
Pan Zdeněk M., Břeclav
Celkové zlepšení fyzického stavu.
Ing. Mgr. Alena Korčáková, psychosociální poradenství a služby, Letovice
Před časem jsem patřila k nedůvěřivým, kteří bez bližších informací AVS přístroje zamítli. Potřeba efektivního učení nakonec zvítězila a AVS přístroj jsem zkusila. Nepříliš příjemný zážitek vystřídal překvapivý účinek. (...)
Čestmír Podzimný, Bruntál, 61 let, dělník Quote
Čestmír Podzimný, Bruntál, 61 let, dělník
Zkušenosti jsou pozitivní, žádné negace jsem nezaznamenal, používám ho skoro denně, na době nezáleží, podle situace volím program a pomáhá hlavně při sportu. Používám ho ve spojení s rádiem tj. poslech rádia i poslech zvuku z AVS přístroje.
ing. J. Kratochvíl, Bystřice nad Perštýnem Quote
ing. J. Kratochvíl, Bystřice nad Perštýnem
Jsem přesvědčen, že spoluúčast AVS přístroje přispěla k odstranění mé (prý nevyléčitelné) vady pravého oka i šedého zákalu.
Alena Brablíková, Olomouc, 56 let, administrativní pracovnice
Používám tento výrobek 3x týdně, vždy večer a je to pro mě nevšední zážitek. Již několik let pravidelně medituji a s AVS přístrojem se daleko rychleji dokážu uvolnit a meditaci lépe procítit. (...)
Karol Řemenář, Hranice, okres Přerov Quote
Karol Řemenář, Hranice, okres Přerov
Účinná relaxácia v spojení s relaxačnou hudbou i príjemná. Rýchlejšie než prirodzenou cestou sa dá navodiť meditačný stav.
Martin H., Blansko Quote
Martin H., Blansko
Přístroj používám především pro rychlý vstup do hluboké meditace, který navodí delta stav a odezní, takže lze dále samostatně pokračovat v meditaci. K tomuto účelu se přístroj velmi osvědčil.
Radek Svoboda, 23 let, Černožice Quote
Radek Svoboda, 23 let, Černožice
Soustředění, hlavně při meditacích, zlepšení vizualizace, v počátcích objevování mentálních rovin.
Fialová Růžena, Nová Včelnice
První spuštění, a to programu č. 30 bylo velice příjemné. Nevěděla jsem co mohu očekávat, ale stálo to za tu cestu z jihu až do Vaší prodejny. Během sezení jsem se cítila velice dobře. (...)
Pan M. J., Vidnava meditace Quote
Pan M. J., Vidnava
Zažil jsem skutečně osvobozující pocit „míru“. Je to vynikající pomůcka pro začátečníky na cestě “Umění klidu mysli“.
Petr Gola, 25 let, Janovice Quote
Petr Gola, 25 let, Janovice
Pět let jsem žil v Asii, kde jsem studoval meditace. Nyní vedu kursy meditací a duchovních cvičení. Po hodinách jsem míval bolestivé tlaky v hlavě a v očích. Po roce používání AVS přístroje (Orionu) úplně vymizely – sláva!
Pavla Dytrychová, Frenštát pod Radhoštěm Quote
Pavla Dytrychová, Frenštát pod Radhoštěm
Učení mi „šlo“ snadněji do hlavy při přípravě k maturitě, ale i po celé tříleté studium.
Michal Hajas, Hostivice, okres Praha západ Quote
Michal Hajas, Hostivice, okres Praha západ
Díky vašemu přístroji jsem odmaturoval s vyznamenáním.
M. J., Brno Quote
M. J., Brno
Po určité době pravidelného aplikování pozoruji, že se zvyšuje má paměťová kapacita a že mozek funguje s vyšší efektivitou a účinností.
Pan M. J., Vidnava Quote
Pan M. J., Vidnava
S přístrojem si troufám do školy po pracovní době (na nástavbové studium), tak se mi náramně hodí učební programy, výrazně zlepšují paměť.
Emilie Pokorná, Neratovice Quote
Emilie Pokorná, Neratovice
Kolegyně v práci si AVS přístroj zakoupila v roce 1998. Dodnes ho pravidelně používají a jsou velmi spokojeni. Já jsem si jej také objednala pro svoji dceru, pro uklidnění při učení a skládání zkoušek na VŠ.
Vlasta Gardoňová Quote
Vlasta Gardoňová
Trápila mě nesoustředěnost na učení jazyků. Od té doby, co používám přístroj, problémy nemám.
J. K., Mělník Quote
J. K., Mělník
Děsně jsem vždycky trpěla trémou – při zkouškách na škole, při seznamování s cizími lidmi, při návštěvě cizího prostředí. Po používání Vašeho přístroje (Mindlab) se mi zdá, že trémou dnes trpí každý kromě mne.
Jaroslav Bodlina, Týn n. Vltavou, 55 let, technik
AVS přístroj jsem zakoupil hlavně proto, že jsem měl velké problémy s usínáním a vyrovnáváním se se stresem z práce a současného způsobu života. Při usínání mi AVS přístroj pomohl, ale stále nespím celou noc. (...)
Vlasta Strnadová, Kamenný Most, Olovnice, okres Mělník Quote
Vlasta Strnadová, Kamenný Most, Olovnice, okres Mělník
Neuvěřitelně rychlé usínání. Uklidnění reje myšlenek. Odpoutání se od reality.
Ing. Marcela Cimburková, Skuteč, okres Chrudim Quote
Ing. Marcela Cimburková, Skuteč, okres Chrudim
Nemám problém se spánkem, pokud jej použiji.
Jaroslava Hůlková, Karlík, Dobřichovice, okres Praha západ Quote
Jaroslava Hůlková, Karlík, Dobřichovice, okres Praha západ
Nejvíce mi pomohl se spaním, uklidňující zvuky nedovolí myslet na cokoli. Než program dozní, už spím a ráno jsem dobře odpočatá.
Petra Střelečková, Rostkov, Mohelnice nad Jizerou, okres Mladá Boleslav Quote
Petra Střelečková, Rostkov, Mohelnice nad Jizerou, okres Mladá Boleslav
Pomohl mi dohonit spánkový deficit při nočním vstávání k miminku.
František Trčka, 71 let, Březina Quote
František Trčka, 71 let, Březina
Únava a potíže s usínáním. Užíval jsem Rohypnol. Teď už ho díky AVS přístroji nepotřebuji.
Oldřich Lhoták, 55 let, Prachatice Quote
Oldřich Lhoták, 55 let, Prachatice
Upravily se u mne problémy stran nespavosti, usínám po letech konečně do pár minut po ulehnutí.
JUDr. Karel Kotul, 71 let, Praha 12 Quote
JUDr. Karel Kotul, 71 let, Praha 12
Téměř úplně odstranil moji nespavost. Několik let jsem bez prášku neusnul. Usnu aniž bych musel použít prášek, přičemž usnu hlubokým spánkem. Ráno vstávám osvěžen.
Pan Martin N., Velké Karlovice Quote
Pan Martin N., Velké Karlovice
Orion mi pomohl překonat problémy s usínáním.
Z. K., Zlín Quote
Z. K., Zlín
Tři roky jsem denně musel brát prášky, abych vůbec mohl usnout. Váš přístroj (ORION) mě naučil usínat a spát jako miminko hned od prvního dne, kdy jsem jej použil.
Dana Radimcová, Chomutov Quote
Dana Radimcová, Chomutov
Zatím nemohu říct, v čem mi přístroj pomohl, neboť v polovině programu téměř vždy usnu. (Pomáhá mi však uspat mé děti, čím mi vlastně pomáhá.)
Milada Slejšková, zdravotní sestra, nyní již v důchodu, Chrudim
Vzhledem k nočním službám jsem řešila poruchy spánku Stilnoxem. Šest let jsem brala půl prášku skoro denně a moc mě to trápilo. Navštěvovala jsem kurzy jogy, kde jsem se dozvěděla o existenci AVS přístrojů. (...)
Jana Vojtová, Protivín, okres Písek Quote
Jana Vojtová, Protivín, okres Písek
Po úmrtí manžela mi pomohl dostat se z deprese, lépe spát, tak nějak se zklidnit a nabrat chuť do života – potřebnou energii.
Petr Volšík, Praha, 34 let, advokát
Chvíli mi trvalo, než jsem si zvykl na blikání, které ze začátku působilo nepříjemně a než jsem se ho naučil optimálně nastavit Obdobně bych to mohl říci o akustickém vjemu, ten jenom nebyl tak nepříjemný jako blikání. (...)
Věra Fryaufová, Litomyšl, 47 let Quote
Věra Fryaufová, Litomyšl, 47 let
AVS přístroj používám již několik let, a to především ke zklidnění a relaxaci. Není to ovšem lék na všechno jak si někteří myslí a na jeho pozitivním účinku se musí člověk sám aktivně svým přístupem podílet.
Miloslav Kocián, Veřovice okr. Nový Jičín, 48 let, OSVČ Quote
Miloslav Kocián, Veřovice okr. Nový Jičín, 48 let, OSVČ
Pomáhá při nahromaděném stresu k rychlému uvolnění. Dle potřeby 2x až 3x týdně po vypjatých dnech lze pomocí AVS přístroje velmi rychle a účinně relaxovat a regenerovat, čímž se člověk zbaví nahromaděného stresu.
Jaroslav Hromádka, Krnov, 50 let, strojník chladících zařízení
S AVS přístrojem jsem spokojen. Mé zkušenosti s používáním jsou vesměs kladné. Ať už používám kterýkoliv z programů, vždy po jeho ukončení jsem příjemně psychicky naladěn i když někdy i ospalý, ale to mi nevadí (...)
Halina Kajzarová, Návsí, 46 let, masérka
Už dávno jsem o přístroji slyšela a toužila po něm. Chtěla jsem od něj jak energii, tak relaxaci či zlepšení paměti. Tak od ledna letošního roku jsem jeho spokojená uživatelka. (...)
Vladimír Lauda, Praha Quote
Vladimír Lauda, Praha
AVS přístroj Galaxy (Mindlab) používám téměř každý den a zatím výborně funguje. Nejvíc jsem ho ocenil v době, kdy jsem byl téměř rok nezaměstnaný a především díky němu jsem zvládl psychickou krizi.
Josef Mikeš, Žďár, 49 let, mistr provozu
Vlastním AVS přístroj Procyon a jsem s ním velmi spokojen. Používá ho celá rodina. Zvláště dnes, v dnešní hektické době, kdy přijde člověk z práce velice unaven, mi používání AVS přístroje velmi prospívá. (...)
Lubomír Havránek, Mostek, okres Trutnov Quote
Lubomír Havránek, Mostek, okres Trutnov
Dostává mě do pohody, problémy řeším lehčeji. Donutí mě to odpočívat.
Jana Rittmannová, Opava Quote
Jana Rittmannová, Opava
Jsem masérka a přístroj pomáhá nejen mě, ale i mým klientům naučit se odpočívat, relaxovat a oprostit se od denních starostí a stereotypu.
Miroslav Arčinec, Mokrý Lom, Trhové Sviny, okres České Budějovice Quote
Miroslav Arčinec, Mokrý Lom, Trhové Sviny, okres České Budějovice
Zdá se mi, že jsem klidnější.
Miluše Mezníková, Mostiště, Velké Meziříčí, okres Žďár nad Sázavou Quote
Miluše Mezníková, Mostiště, Velké Meziříčí, okres Žďár nad Sázavou
AVS přístroj jsem si zakoupila kvůli stresu a k relaxaci. Používám hlavně relaxační programy a při jejich používání se cítím lépe odpočatá, klidnější a vyrovnanější. Pomáhá mi se po vypjatých situacích rychleji zklidnit.
Vladimír Salajka, Moravská Nová Ves, okres Břeclav Quote
Vladimír Salajka, Moravská Nová Ves, okres Břeclav
Používám jej především k odpočinku při práci. Půjčil jsem svůj přístroj známým a přemýšlejí o nákupu vlastního.
Ludmila Čubová, Slušovice, okres Zlín Quote
Ludmila Čubová, Slušovice, okres Zlín
Mám zkušenosti s velmi blahodárnými účinky na psychiku a na své zdraví. Po použití AVS přístroje se cítím jako znovuzrozená, odpočatá. Je to můj dobrý pomocník pro lepší vidění světa.
Pan Josef S., Praha 4 Quote
Pan Josef S., Praha 4
Co se týče relaxace byl přínos maximální. Myslím, že Váš přístroj je vynikající!
Radomír Č., Červený Kostelec Quote
Radomír Č., Červený Kostelec
Používám přístroj spolu s manželkou, hlavně na relaxaci a znovuzískání energie. Nejlepší zážitek jsem měl při příposlechu CD.
Zdeněk L., Ostrava Quote
Zdeněk L., Ostrava
Snížila se nervozita u mne a taktéž uspěchanost v osobním životě. Dostavil se harmonický klid a vyrovnanost.
Pan Jan C., Praha 3 Quote
Pan Jan C., Praha 3
Jeho vlastnictví mě nutí k častější relaxaci, k užitečnějšímu využití volného času než u TV.
Pan František R. Quote
Pan František R.
Snížila se náchylnost ke stresovým stavům, jsem více vyrovnaný. Jednou se mi povedlo prolomit barieru podvědomí, bohužel vzpomínky jsou mlhavé a útržkovité.
Pan Dalibor Š. Quote
Pan Dalibor Š., Ostrava
Přístroj neužívám dlouho ani často, ale už nyní můžu říci, že má vynikající účinky hlavně v rychlé a hluboké relaxaci.
Z. K. Quote
Z. K., České Budějovice
Audiovizuální přístroj Voyager vyčistí mysl a zaplaší chmury a nepohodu v několika málo minutách.
G. Učeň, 52 let, Zlín Quote
G. Učeň, 52 let, Zlín
Zbavil mne stresu.
Jiří Ohem, 41 let Quote
Jiří Ohem, 41 let
Dokáži se zbavit rychle následků stresových situací. Věřím, že jsem zdaleka nevyčerpal všechny možnosti této úžasné technologie.
Pan Martin T., Vyškov
V současné době používám přístroj k relaxaci a uvolnění. I při použití stejných programů bývají někdy dojmy a účinky různé, asi to záleží na momentálním psychickém stavu. (...)
paní Hana, Tochovice Quote
paní Hana, Tochovice
Vyzkoušela jsem několik relaxačních programů a měla jsem hezké pocity uvolnění.
P. T., Mikuláčovice Quote
P. T., Mikuláčovice
Pomáhá mi když jsem unavený po práci. Dokážu se pěkně uvolnit. Dává mi sílu.
Tvrdík Stanislav, 52 let Quote
Tvrdík Stanislav, 52 let
Rychlé potlačení únavy během dne.
Paní Jana Vištová, Praha 3 Quote
Paní Jana Vištová, Praha 3
Přístroj nám také pomáhá snáze překonat příznaky únavy.
Svatava Šmudlová, Zlín Quote
Svatava Šmudlová, Zlín
Použitím relaxačních programů si navozuji stav pro velký celodenní výkon, jak psychický, tak fyzický, následující den.
Pan Radek Pávek Quote
Pan Radek Pávek, Chodov
Pomohlo to mým blízkým, když prožívali depresivní stavy. Díky stimulátoru se těchto stavů zbavili.
Václav Šimek, Praha
Od roku 1987 jsem trpěl velmi těžkými depresemi. V letošním roce jsem si koupil ORION v naději, že snad alespoň trochu pomůže. Stalo se neuvěřitelné. Ještě ten den jsem použil relaxační program. (...)
J. K. Quote
J. K., Karlovy Vary
Zlepšení celkové vyrovnanosti, a to nejenom z pohledu mého, ale i druhých lidí.
Pan Petr M. Quote
Pan Petr M., Hradec Králové
Při pravidelné aplikaci se cítím svěžejší a moje fyzické i duševní výkony rostou.
Grepl Jaroslav Quote
Grepl Jaroslav, 50 let, Prostějov
Lepší spánek, zlepšení osobní pohody, částečné odstranění únavy, lepší koncentrace při řešení problémů, celkové uvolnění.
L. Smetana Quote
L.Smetana, Karlovy Vary
S přístrojem Mind Gear jsem poznal jiný život, v němž není místo pro stres, úzkost, únavu ani špatné nálady.
David Bureš, exkluzivní poradce Fincentrum
Používám přístroj Laxman 2 již rok a je to pro mě to nejlepší a nejrychlejší uvolnění od denního stresu. Často jsem z přemíry různých úkolů natolik vystresovaný, že se téměř nedokážu soustředit na jeden důležitý úkol. (...)
Michal Fabián, terapeut
Porovnám-li terapii neuróz pomocí audiovizuálních přístrojů s metodami, které jsem používal v běžné praxi, nezbývá než konstatovat, že audiovizuální stimulace poskytuje minimálně stejný léčebný potenciál jako hypnóza. (...)
Ludmila Chrášťanská
AVS přístroj Voyager XL jsem si koupila v r. 1996. Hlavním motivem bylo to, že jsme se s manželem po 25 letech manželství rozváděli a moje 80letá matka z toho stresu nemohla spát. (...)
Petr Kouba, Alternativní techniky – osobní zkušenosti
Působení AVS přístroje vnímám tak, že vytvoří koridor v určité hladině vědomí alfa nebo theta, sem vás navede a vyrazí tak jakýsi otvor ve skále. Vy potom vidíte, jak ten otvor vypadá a můžete jej dále vybrušovat (...)
MUDr. Jiří Štangl
Víme, že snadněji vplouváme do relaxace s některým druhem hudby (je to ale záležitostí vysoce individuální), že relaxaci pozitivně ovlivňují přírodní zvuky, plápolavé světlo svíček a ohně. (...)
Alternativní medicína
Léčitelé doporučují AVS přístroje
Zdeněk Říha
Léčitel popisuje případy s klienty.
Světové celebrity
Světové celebrity doporučují AVS přístroje.
Ministerstvo vnitra ČR Quote
Ministerstvo vnitra ČR
Zakoupené přístroje: již v roce 1997 David Paradise XL (2 ks), postupně další, včetně biofeedback přístrojů a přístroje Laxman.
Sportovci
Sportovci doporučují AVS přístroje.
paní Halašková, kroužek dyslektických dětí při ZŠ
Základní škola B. Němcové v Přerově, kroužek dyslektických děti ve věku 11-12 let (druhý stupeň). AVS přístroj používá na doporučení paní Žádníkové z okresní pedagogicko-psychologické poradny v Přerově. (...)
MUDr. Jiří Vyhnal, anesteziolog, ambulance bolesti Kyjov
Pacienti, kteří dochází do naší ambulance mají chronické bolesti vyvolané primárním onemocněním, často s projevy stresu až deprese. Naší snahou bylo spojit dvě terapie – analgetickou infuzi s audiovizuální stimulací. (...)
Dr. Drahomír Balaštík, konsiliární klinický psycholog
Neurotechnologie (psychotechnologie) k nám začala pronikat až v posledním desetiletí. Ukazuje se, že ji lze s prospěchem využívat v různých oblastech medicínské i klinicko-psychologické praxe. (...)
PhDr. Jiří Novák Quote
PhDr. Jiří Novák, psycholog
Když jsem si pořídil AVS přístroj, nejdříve jsem s ním experimentoval sám. Samozřejmě jsem si přesně pročetl, za jakých podmínek působí. Slibované účinky se dostavily. Uklidnění, větší soustředěnost atd.
Doc. MUDr. Vladimír Kříž, místopředseda České fyziatrické společnosti
Pomocí jednoho z přístrojů, které vlastním, bojuji úspěšně například s nespavostí. Nasadím si brýle a sluchátka, spustím relaxační program a za půl hodiny cítím, jak pomalu upadám do polospánku. (...)
MUDr. Jaromír Edl
Psychiatr popisuje případy svých pacientů. (...)
Lékaři
Lékaři doporučují AVS přístroje.
L. Svobodová Quote
L. Svobodová, vrchní sestra Lázně Libverda
Přístroje používám asi měsíc v běžném denním provozu – osm pacientů na jeden přístroj denně. Pacienti si proceduru velice chválí, spokojenost je na obou stranách.
MUDr. Petr Kufner
Přístroj používám u pacientů s psychickými a psychosomatickými poruchami, zejména u obtíží podmíněných anxiózní, fobickou nebo panickou poruchou a u obsedantně-kompulzivní poruchy (...)
Doc. PhDr. Jiří Kulka, CSc. Quote
Doc. PhDr. Jiří Kulka, CSc.
AVS přístroje, relaxační přístroje mají nejen uvolňující efekt při vzniku stresu, nýbrž vhodně programují náš nervový systém tak, že vznikají dobré podmínky pro jeho budoucí zvládání, a tedy i pro prevenci.
MUDr. Miroslav Pekárek
Určitá část obyvatelstva, a to samozřejmě nejen v naší republice, ale na celém světě, je stále více psychicky zatěžována malými, ale častěji se opakujícími stresy. Přitom jediným ,,lékem“ je psychické i tělesné uvolnění, relaxace.
Doc. MUDr. Mária Szántová, PhD.
AVS prístroj umožní rýchlejšie dosiahnuť intenzívnu relaxáciu, zbaviť sa celodenného stresu, napätia, zvýšiť aktivitu imunitného systému, rýchlejšie učenie, umožňuje zbavenie sa negatívnych emócií – smútku, depresie. (...)
MUDr. Peter Žigo
Rostoucí množství experimentálních údajů i praktických léčebných zkušeností dokazuje, že metoda audiovizuální stimulace je jedním z účinných terapeutických postupů u pacientů trpících lehkou mozkovou dysfunkcí. (...)
Celebrity
Od roku 1995 si AVS přístroj v Galaxy zakoupilo přes 90 známých osobností.

Vážíme si toho, že se s námi dělíte o své zkušenosti! Děkujeme za zaslané reference a fotografie. Příspěvky – Vaše zkušenosti a fotografie nám můžete posílat na email: info@galaxy.cz.

Napsali o AVS přístrojích Galaxy