„Po několika zkoušeních v prodejně, tehdy na ul. Kozí v Brně, jsem si v roce 2006 zakoupila přístroj Inner Pulse Premium. Za jakým účelem jsem si přístroj koupila? Zajímala jsem se o možnost rychlé a účinné relaxace, buď pomocí relaxačních programů nebo dýchacích programů.

Mám velice náročnou práci a v noci jsem se často budila, protože jsem před spaním přemýšlela co jsem zvládla, co ne, na co jsem zapomněla. Vzbudila jsem se téměř vždy, do naprosto bdělého stavu, běžela si svoje nápady zapsat, ale pak už se mi většinou nepovedlo usnout. Zpočátku jsem přístroj používala denně, testovala jsem naprosto všechny programy, zjišťovala jejich účinky na mne. Bylo to výborné, nejlépe mi dělaly relaxační programy, které jsem používala i během dne. Po nich jsem byla znovu připravená pracovat, dá se říci jako by mi někdo dobil baterky. Zkoušela jsem i dýchací programy, ale s nimi jsem moc výrazných výsledků nedosáhla.

Přístroj používám nejraději v leže, v sedě mi to vyhovuje méně. Používám jej nejvíce doma, protože tam mohu eliminovat rušivé vlivy jako jsou nenadálá bouchnutí dveří, křik, rány, hluk z ulice. Ty na mě při používání přístroje působí velice rušivě a po takovém zásahu většinou přístroj vypínám.
Mám ráda relaxační programy, které mne během chvilky uvolní, dají mi zapomenou na starosti a cítím se pak skvěle, při použití mám příjemné mravenčení v rukách a pak po celém těle. Meditační programy jsou taky super, takové krásné snění. Co mi moc nesedí jsou programy na učení, to mám vždycky pocit, že mám v hlavě přepážku, která mi odděluje pravou a levou stranu. Po nemoci jej používám na rekonvalescenci, jenže já v poslední době bývám velice málo nemocná. Někdy přístroj na pár týdnů odložím, ale velice ráda se k němu zase vracím.

Když shrnu to, co mi přístroj dal, tak je to schopnost rychlé relaxace a uvolnění zrovna teď, v tuto chvíli. Daleko lehčeji řeším konfliktní a problémové situace s kolegy, klienty. Troufám si říct, že daleko lehčeji nacházím řešení v situacích, které jsou obtížně řešitelné. Když mám jít na nějakou zkoušku, test, cokoliv, tak mi přístroj pomáhá se uvolnit a zmírnit nervozitu. A taky můj alergolog už mne málo vidí, protože moje jarní pylové potíže (dříve od ledna do května) se omezily na pár dní. V noci se nebudím starostmi, a to jsem spánkové programy téměř nepoužívala.“