„Můj první kontakt s AVS přístrojem byl v prvním ročníku na vysoké škole, kdy jsem hledal a zkoušel různé možnosti pro zvýšení efektivity učení. V týdeníku Spirit a na internetu jsem nalezl inzerci a recenze na AVS přístroj a začal jsem uvažovat o jeho zakoupení. V tomto období jsem zjistil rovněž, že můj kolega ze studií vlastní AVS přístroj, ale plně jej nevyužívá, takže mi jej nabídl k vyzkoušení. Po několika použitích jsem cítil výrazné zlepšení po stránce vitality a lepšího spánkového cyklu. Tato pozitivní zkušenost mě vedla k rozhodnutí zakoupit si AVS přístroj. Rozhodl jsem se pro typ Proteus.
S AVS přístrojem Proteus, který se stal mým „soukromým učitelem“, jsem prožil dva roky „bezproblémových“ studií na vysoké škole. Díky řadě učebních programů se mi stal výtečným pomocníkem při přípravě k učení, upevňování naučené látky, ale i uvolnění před zkouškou a snadnější vybavení učiva z paměti. Postupem času se však moje nároky na AVS přístroj zvyšovaly a já cítil potřebu větších možností, a tak jsem se rozhodl pro koupi typu InnerPulse.
InnerPulse tehdy jako nejnovější a nejvšestrannější typ splňoval v plné míře mé tehdejší, ale i současné požadavky na AVS přístroj. AVS přístroj jsem i nadále využíval jako pomocníka při učení, ale s vzrůstajícím stresem ve škole i zaměstnání se stal InnerPulse i skvělým relaxačním a meditačním prostředkem. Bez problému si poradil i s občasnými stavy nespavosti, které občas vyvolával zvýšený a potlačovaný stres. Mé současné používání AVS přístroje InnerPulse je několikrát do týdne, kdy především po návratu ze školy/zaměstnání mi v klidu soukromí pomáhá načerpat energii k dalším fyzickým a psychickým výkonům. Občasně využívám některý ze spánkových programů, ale nejčastěji používám programy k učení, protože stále studuji a rozšiřuji si své obzory a možnosti uplatnění. Využívám téměř celé nabídky programů, včetně možnosti jejich modifikace, a odhodlávám se i vyzkoušet tvorbu vlastního programu. S AVS přístrojem InnerPulse jsem dlouhodobě spokojen a mohu jej všem jen vřele doporučit.“