„Vážená společnost Galaxy,

Děkuji za užívání AVS přístroje Procyon. Dlouhou dobu jsem uvažovala o tom, jestli si mám AVS přístroj pořídit. V podstatě jsem o této technologii nic nevěděla. Nastartoval mě až článek ve 100+1, který velice kladně hodnotil používání AVS přístroje. A protože byla připojena i internetová adresa, na které jsem mohla najít potřebné informace i akci, kterou jste pořádali v dubnu na zapůjčení AVS přístroje Procyon, rozhodla jsem se před zakoupením si nejdříve přístroj společně s manželem vyzkoušet. Pečlivě jsem si prostudovala katalog všech Vámi nabízených AVS přístrojů i jejich programy a myslím, že Procyon má výhodu v tom, že obsahuje somatické programy a tvořivost a představivost.Vyzkoušela jsem celou řadu programů, i když projít během týdne vše, co Procyon nabízí a chodit přitom do zaměstnání, bylo pro mne nemožné. Při výběru jsem dávala přednost programům relaxačním a spánkovým. Vyzkoušela jsem i dobití energie číslo 11. Tento program na mne působil velmi intenzivně, měla jsem pocit jako po vypití většího množství kávy. ,Lépe jsem snášela program číslo 13.,Po něm jsem byla celý den v pohodě, dobře jsem zvládala stresové situace, a proto jsem byla večer méně unavená. Z řady relaxačních programů jsem toho vyzkoušela snad nejvíce, byly to programy číslo 16,19,20,22., Tyto programy mi přinášely radost, protože jsem po nich byla klidná, moje myšlenky netěkaly od problému k problému, ale dokázala jsem po nich řešit věci jasně bez zbytečných afektů a s jasným pohledem na věc. Někdy se mi stávalo, že jsem u nich i usnula. Bylo to velice příjemné přijít domů a naladit se na krásnou vlnu klidu a pohody a při tom vědět, že je možné být ve formě bez použití farmaceutických nic neřešících přípravků.

Nejvíce si cením spánkových programů. Dost často se mi stávalo, že po těžkém dni jsem byla tak vyčerpaná, že jsem večer nemohla usnout. Kdybych měla tehdy AVS přístroj, mohla jsem být ušetřena nejedné bezesné noci. Důležité bylo to, že po spacím programu jsem byla ráno odpočatá a nemusela jsem ráno dodržovat ranní čtvrthodinku na probrání se. Vyzkoušela jsem i somatické programy. Ty na mě působily dobře, ale potřebovala bych osvětlit jejich využití.Tyto programy mě zajímají z hlediska jejich působení na zdraví člověka.

S programovou nabídkou Procyonu jsem byla spokojena i když bych celou nabídku nevyužila. Přivítala bych možnost regulace délky programů, abych nemusela program zbytečně přerušovat z časových důvodů. Dobré by pro mě bylo vědět, jestli baterie brzy nebudou vybité, po případě mít možnost využít adaptér na síť. Chtěla bych vyzkoušet také Magickou angličtinu, popřípadě němčinu a tím i učební program. Po vyzkoušení Procyonu vím, že určitě bude mít v naší domácnosti AVS přístroj svoje místo. Po dlouhém rozmýšlení jsme se s manželem sjednotili na typu Luma 10.“