„Mé zkušenosti s psychowalkmanem jsou poměrně krátké, ale velmi pozitivní. Vlastním nejnovější AVS přístroj Laxman, který má velmi kvalitní světelné efekty a také programy obsažené v tomto přístroji jsou na velmi dobré úrovni. Přístroj jsem začal používat, protože jsem měl problémy se soustředěností a vzhledem k tomu, že jsem začal podnikat na volné noze, cítil jsem se být podrážděný a nervózní.

Již po několika málo aplikacích se tyto problémy podařilo zmenšit a nyní jsem o mnoho vyrovnanější a klidnější. Používám především relaxační programy a také programy na zlepšení kreativity a obrazotvornosti, což mi pomáhá i při práci. Programů je zde 38 a snažím se je kombinovat podle momentální potřeby.

Snažím se přístroj používat denně a co nejvíce pravidelně, přibližně 5 – 6x týdně, a to přibližně 2 x denně. S přístrojem jsem opravdu spokojený a mohu ho každému zájemci doporučit. Cena přístroje byla poměrně vysoká, ale investované prostředky se mi vrátily ve formě větší pohody, vyrovnanosti a optimističtějšího pohledu na svět. Rozhodně této investice nelituji. Věřím, že v budoucnu budou tyto přístroje v domácnostech stejně běžné, jako je dnes televize.“