AVS PŘÍSTROJE, postaru psychowalkmany.

Další výrobky pro psychickou kondici, zdraví a rozvoj.

Více užitků najednou

Kateřina Stašková, 18 let, studentka

Kateřina-StaškováNejvíc ho používám pro spaní, vyřešil můj problém s usínáním. Dále ho používám k učení – využívám program s němčinou. AVS je také skvělá technologie na relax a takové utříbení myšlenek.

 

Hana Nováková, 21 let, studentka právnické fakulty a fakulty sociálních věd

Hana-NovákováS psychowalkmanem jsem se setkala v situaci, kdy jsem měla během 2 měsíců složit 18 zkoušek a opravdu to musím říct, to byla šílená situace. Každý den mě čekal stres, jak to stihnu. V tom mi velmi pomohl psychowalkman – uklidnil mě, utříbil myšlenky a připravil na další kvantum učení. Dál ho používám před spaním, když nemůžu usnout a pak taky když vás chytne taková ta blbá nálada, kdy ani nevíte odkud přišla. Na to stačí krátký 4 minutový program a zase se usmíváte jako sluníčko. Takže neváhejte a určitě investujte, protože se Vám to oplatí milionkrát.

 

 

Zdeněk Jilemnický, 73 let, kartograf – důchodce

Zdeněk-JilemnickýMěl jsem problémy s psychikou, trpěl jsem depresemi. AVS přístroj na to zapůsobil dobře a velice krátké době.Asi se jednalo o nějaký blok, protože si to jinak nedovedu představit – AVS přístroj mi pomohl za jediné sezení, od potíží, které jsem měl už leta. Pak ho používám na spaní, když nemůžu usnout – pustím si program, a za 5 minut spím… Pak další programy, třeba na zlepšení nálady, to vás nakopne bezvadně. Ta energie, ta je cítit, je to úplně něco jiného. Ale ne všechno jde hned, jsou tam programy, kde to chce vydržet, opakovat.

 

Jana Arazímová, 66 let, učitelka hudby, klavírní virtuózka

Jana-ArazímováŠlo mi hlavně o zdraví, a také jsem potřebovala jako cembalistka zvýšit svou soustředěnost. Používala jsem hlavně programy v hladině alfa. Pak používám AVS přístroj na meditaci. Odmítám tvrzení lidí, kteří mi říkali, že si takzvaně vymývám mozek. Já si říkám, že cokoliv mi pomůže v rozvoji mé osobnosti, na všech úrovních, vyzkoušej to a pak uvidíš. A AVS přístroj moje očekávání ještě v mnohém předčil. Dokonce je to tak, že když jsem si ho rozbila, částečně jsem už uměla navozovat hladinu alfa a theta sama.

 

 

Jakub Kapušňák, 21 let, student právnické fakulty

Jakub-KapušňákNejvíce mi psychowalkman pomáhá pro učení, protože toho máme opravdu hodně. Pomáhá mi kdykoliv když jsem vystresovaný před zkouškou, že mám málo času. Když se mám naučit 400-500 stran za 3 dny. Naučím se lépe a více, také mám lepší výkon při zkoušce.
Dál používám AVS přístroj před fyzickou aktivitou. Rád běhám, ale když se mi nechce, tak mi psychowalkman zlepší náladu a chuť na běhání, mám lepší den.
A pak také ho používám na spaní – když jsem unavený, ospalý, ale nemůžu usnout. Stačí 15-20 minut, a usínám hlubokým spánkem. Pak jsem odpočatý, mám lepší náladu a více energie.

Jiří Dušan Serafín, 58 let, plavčík, učitel jógy, astrolog

Jiří-Dušan-SerafínSvětelné záblesky a zvukové vibrace přístroje mě zbavují únavy. Dodávají mi životní energii, která může někdy chybět. Protože mám zkušenosti z jógy, tak vím, že tyto světelné a zvukové vibrace i léčí a dodávají životní sílu.

 

Petr Čežák

Už asi dva roky máme doma jeden z vašich psychowalkmanů a musím říci, že část mojí rodiny je s tímto přístrojem velice spokojena. Používám tento psychowalkman já a moje dcera. Nám vyhovuje a osobně musím říct, že mi pomáhá. S tímto přístrojem se mi velice snadno usíná a výborně relaxuje. Když jsem moc unavený a následně si vyberu vhodný program, tak pak vstávám ze sezení odpočatý, uklidněný a spokojený.
Na druhou stranu musím říct, že tento přístroj nevyhovuje mojí ženě,  která má s používání tohoto přístroje trochu nepříjemné pocity. Je pravdou, že jsem se rozhodoval přístroj koupit několik roků. Několikrát jsem si jej vyzkoušel a tak jsem se přesvědčil, že mi bude pomáhat.

 

Martin Nepeřený, ředitel společnosti Astrafit

Váš přístroj Inner Pulse používám už několik let a jsem s ním maximálně spokojen.

 

Radim Vysoký, České Budějovice, 17 let, student

vysokyPřístroj jsem si oblíbil hned z několika důvodů. Ten nejhlavnější z nich je odstranění problémů se spánkem. Trpěl jsem nespavostí a tím pádem jsem byl přes den unavený. Skoro každý den jsem si pouštěl programy určené ke spánku a pokaždé mě dokonale připravily ke spaní nebo dokonce uspaly. Proteus používám již půl roku. Využívám také hodně programů k relaxaci + dobytí energie, když jdu například večer pryč a cítím se unavený. Relaxační programy jsou velice zajímavé v tom, že i když sezení trvá např. 30-40 minut, mě to připadá, jak 5 maximálně 10 minut dlouhé. Na AVS přístroj si vždycky čas najdu a jsem rád, že jsem si ho koupil.

 

Ing. Pavel Mach, DiS., Valašské Meziříčí, 30 let, student postgraduálního studia

machMůj první kontakt s AVS přístrojem byl v prvním ročníku na vysoké škole, kdy jsem hledal a zkoušel různé možnosti pro zvýšení efektivity učení. V týdenníku Spirit a na internetu jsem nalezl inzerci a…

 

Jindřich Mašanský, Klášterec nad Ohří, 32 let, řidič z povolání

masanskyAVS přístroj jsem si pořídil z počátku jako pomocníka při studiu. Musím říci, že mne jeho používání příjemně překvapilo. Dokáže výborně na učení naladit, takže velmi zpříjemní jinak nudnou činnost. Díky AVS přístroji se učivo snáze a rychleji zapamatuje. Vlastním přístroj nejlevnější řady a i přesto obsahuje spoustu programů. Mně se osvědčily relaxační, dokážou rychle zklidnit mysl a pozitivně ji naladit, ale i na povzbuzení. Dělalo mi problémy časné ranní vstávání. Dlouho mi po probuzení trvalo, než jsem se dostal do správných „kolejí“. Použil jsem ho i při cestě autem na dovolenou. Když na mne přicházela únava, o přestávce jsem použil program pro rychlé nabuzení a problém s horším soustředěním a únavou byl pryč. Přístroj používám dvakrát denně, aniž by mi narušil mé pracovní nasazení. AVS přístroj je výborný pomocník naší domácnosti a výrazně pomohl zlepšit mou kreativitu a životní úroveň.

Ekaterina Millerová, Bratronice, okres Kladno, 36let, zdravotní laborantka

Uživatel AVS přístroje - Millerová2 (3)2 roky trpím somatickou depresí. Používám AVS přístroj Procyon kdykoli, kdy se cítím unavená. Moje nejoblíbenější programy jsou relaxační: přestávka v práci a rychlé osvěžení. Za 15 minut se cítím odpočatá a plná sil. O víkendu mám více času a používám delší relaxační program. Někdy používám AVS přístroj při potížích s usínáním po náročném dni. Skupina programů spánek je vynikající. Po skončení programu jsem uklidněná a zbavená zatěžujících myšlenek a praktický hned usínám. Programy na dodaní energie používám velmi málo. Manžel je pilotem v ČSA. Používá častěji (program ze skupiny vrcholných výkonů). Jeho nejoblíbenější je  „mentální sauna“ používá když ho čeká nějaká náročná aktivita, kterou musí podstoupit ( přezkoušení v letadle nebo na letovém simulátoru).

Tomáš Crhonek, Olomouc, 28 let, správce internetových serverů

Uživatel AVS přístroje - Crhonek (2)Vždy jsem měl vážné problémy s dlouhodobou nespavostí. Někdy to nevadilo, „No co, tak se prostě nevyspím!“. Jindy, a čím dál tím častěji ve spojitosti s profesním životem, to znamenalo velký problém…

 

Marek B., Bruntál

Naše babička, 85 let, začala v jednom období duševně naprosto chátrat – byl to zlom. Problémy s pamětí eskalovaly – nemohla už si vůbec číst, protože si nepamatovala předcházející řádky. Ztratila zájem o život, o svět, začala upadat do velmi časté deprese. Postupně s tím začaly přibývat i fyzické potíže. Po třech měsících této radikální změny duševního stavu skončila na oddělení LDN (léčebna dlouhodobě nemocných), protože nebyla schopná již samostatně fungovat. V tu dobu jsem si zrovna pořídil AVS přístroj, zejména pro sebe (je mi 63 let) – na odstranění stresu, lepší spánek a třesu rukou. Ten mi ustal už první měsíc používání. Tušil jsem, že by psychowalkman mohl naší babičce pomoci. Nepřikládal jsem tomu zvláštní význam, ale přece jen pro relaxaci jsem jí začal dávat ještě přímo v LDN pravidelné ,,terapie“. Byly to především relaxační programy, nejdříve kratší. Někdy po nich i usnula. Během krátké doby se její stav začal výrazně zlepšovat. Po 2 měsících jsme ji opět ,,poznávali“ – a po krátké době byla zase schopná samostatného života a plnou energie jsme ji z LDN odvezli zpět domů! Nakonec si ,,blikátka“ (jak v LDN psychowalkmanu přezdívali) půjčovala od ní i spolupacientka na pokoji. AVS přístroj považuji po této zkušenosti (nejdříve jsem byl opatrný) za převratnou věc a doporučuji tomuto státu, aby jej co nejvíce začal zavádět do zdravotnictví, zejména pro starší lidi. Jim by pomohl a sobě by ušetřil obrovské peníze za sociální výdaje, při pobytu starších lidí v nemocnicích, domovech seniorů, LDN apod.

 

Alena Studynková, 40 let, Přerov

Velmi dobrá relaxace, odstranění únavy, více energie, pomocník v učení.

 

Hrdlička Libor, 22 let, Vlašim

Například mi pomohl při lepším usínání před náročnou zkouškou, po nějaké době po použití došlo ke zlepšení nálady i když k tomu nebyl důvod, pocit uvolnění celého těla a odpočinek pro přeplněný mozek.

 

Aleš Borovička, 23 let, Němčice n/H

Dopomohl mi odreagovat se od všedních starostí příjemnou relaxací, k nerušenému spaní a učení cizích jazyků.

 

Jiří Rypl, 18 let, Velké Karlovice

Ke zlepšení koncentrace při učení, lepšímu usínání, vyčištění mysli.

 

Pan Z. P., Praha 4

Váš přístroj mi velice pomohl v učení se cizímu jazyku. Trpím nízkým tlakem a po používání přístroje se začíná můj tlak vyrovnávat.

 

MUDr. Š. D., Vroutek

Zlepšení spánku, koncentrace na pracovní výkon, vybavovacích schopností i vytvoření určitého odstupu v problematice rozhodování.

 

Paní Karolína I., Holovousy

V mém osobním případě dochází ke zlepšení zdravotního a  duševního stavu. Přístroj používám i ke zrychlenému učení. Moje dcera trpí exémem a používáním přístroje se zmírnily projevy nemoci: ve škole se lépe koncentruje a její zdravotní stav se zlepšil. Má starší dcera ve škole lépe zvládá trému a vymizely i občasné bolesti hlavy. Pracuji na Lékařské fakultě a proto dokážu ocenit Vaše výrobky i po vysoké odborné stránce.

 

Olga Elserová, Jičín

Přístroj mi pomohl k relaxaci, při usínání, k získání energie. Mému 12letému vnukovi pomáhá odstranit poruchy koncentrace (dyslektik). I přes krátkou dobu používání mám dojem, že se mi zlepšilo vidění za šera (při jízdě autem v noci).

 

Petra Čermáková, 20 let, Praha 10

Lépe usínám, jsem vyrovnanější, celkové zlepšení psychického stavu, velké zlepšení paměti, výrazně pozitivnější pohled na život.

 

Pan M. Chabroň. Sušice

Přístroj mi pomohl ke zklidnění, k naladění na pozitivní myšlení, ke snazší a zlepšené koncentraci. Jsem více vyrovnanější a mám více energie. Mezi nejlepší zážitky mohu zařadit vizualizaci zářivých barev duhy. Tyto všechny barvy duhy měly opravdu zvláštní odstín a jas, které jsem v životě ještě neviděl.

 

Paní J. V. Praha 3

Stručně bych řekla, že přístroj nám pomohl získat optimističtější pohled na naše problémy (nenecháváme se jimi tolik deptat) i zlepšit duševní výkony (snadněji vnikáme do jádra problému). Přístroj nám také pomáhá snáze překonat příznaky únavy.

 

Ing.Staňková Lenka, 28 let, Pardubice

Méně se rozčiluji a pokud ho použiji v poledne získám energii až do večera.

 

Paní Anna Franková, Plzeň

Nejvíce mi vyhovují relaxační a meditační programy, které spojuji s hudbou. Všem přátelům, kterým jsem Váš přístroj doporučila a nechala vyzkoušet, se velice líbilo zejména skutečné zklidnění, úžasná úleva ve stavu kdy nebyly ve stresu a báječný spánek bez probuzení. Díky za báječného pomocníka a přítele.

 

Vladimíra Martinů, Smetanova 5, 602 00 Brno

Vážená společnost Galaxy, Děkuji za užívání AVS přístroje Procyon. Dlouhou dobu jsem uvažovala o tom, jestli si mám AVS přístroj pořídit. V podstatě jsem o této technologii nic nevěděla….

 

Josef Ansl, Planá , okres Tachov

Rozšířil moje vlastní poznání, manželce a vnukovi pomohl s angličtinou. Časová náročnost brání v pravidelném používání, ale výsledky jsou pozitivní.

 

Jana Bittnerová, Hradec Králové

Nejvíce pomohl při stresu , nespavosti  a nejvíce oceňuji koncentraci, kterou nutně potřebuji pro práci. Přístroj mi doporučila i lékařka.

 

Jana Vojtová, Protivín, okres Písek

Po úmrtí manžela mi pomohl dostat se z deprese, lépe spát, tak nějak se zklidnit a nabrat chuť do života – potřebnou energii.

 

Ing. Zdeněk Matyáš, Vizovice, okres Zlín

K lepšímu spánku a vnukovi (14 let ) v koncentraci na učení.

 

Petra Ledvinová, Chřibská, okres Děčín

Jsem klidnější, vyrovnanější, nepříjemnosti dokáži řešit s nadhledem a báječně spím.

 

Marie Řapková, Roudnice n.L., okres Litoměřice

Pomáhá mi meditovat a lépe spím.

 

Pavel Šedivý, Tábor

Váš přístroj používám na usínání, relaxaci, nabuzení, odbourání stresu.

 

Marie Dankaničová, Olomouc

Odstranil potíže s nočním probouzením, zlepšil soustředěnost a chuť učit se nové věci, odblokoval obavy a strach, navodil radost ze života.

 

Jaroslav Rejcha, Teplice

Přístroj používám k celkové relaxaci během dne a při učení (s příposlechem).

 

Vlastimil Ehrenberger, Olomouc

Pomáhá mi v učení cizích jazyků, odstranění trémy, řešení potíží se spánkem.

 

František Vlk, Česká Lípa

Zlepšil se můj zdravotní stav a otevřel mi oči ve výuce jazyků.

 

Miloslav Šerks, Litoměřice

Po mozkové mrtvici, když jsem byl hospitalizován v nemocnici, zdravotní sestra na mě používala přístroj Galaxy. Následovně jsem si tento přístroj opatřil a používal. Díky němu se mi vrátila paměť na základě návodu, který je uveden v příručce. Nyní jsem schopen jakékoli činnosti a zvládnul jsem i práci na počítači. Mám přístroj Orion MPMB 0910043. V poslední době se mi však stává, že při používání přístroje, při zadání č. 18 a 21, se program sám přepíná na to, co nechci. Po dobrých zkušenostech jsem přístroj zakoupil i pro snachu (Mgr.) a u nich se prospěch dětí ve škole podstatně zlepši. A vnuk, který končí průmyslovku, ji vychází s výborným prospěchem. V minulém roce, v časopise Meduňka, byla na zakoupení přístroje sleva a zároveň i na kurz AJ. Proto jsem další přístroj zakoupil jako dárek k Vánocům dceři, která k výkonu povolání potřebuje angličtinu znát.

 

Miroslav Štilec, Praha

intenzivnější odpočinek,  koncentrace mysli, emocionální stabilita – důvěra ve vlastní potenciál, účinky jsou patrnější v zimním období (méně světla).

 

Motlová Alena, 49 let, Kralupy nad Vltavou

Mě osobně pomohl v překonání velkých potíží po operaci, kterou jsem musela podstoupit ohledně umělého přechodu. To znamená, rozhozená psychika, návaly, nespavost, stresy, atp. Při jeho používání jsem mohla vysadit léky určené k mým zdravotním potížím.

 

Miroslav Trčala, Zlín

Vážení, s radostí Vám můžu sdělit, že přístroj ORION předčil všechna moje očekávání již po několika dnech. Příznivé účinky jsem pocítil při usínání, hloubce spánku, příjemném ranním probuzení, zvýšené svěžesti, sebevědomí a dobré náladě a stále znovu mě překvapují nové a nové prožitky.

 

Vlastimil Flosman, 55 let, Praha 4

Odstranil problémy s nespavostí, zlepšil celkovou náladu.

 

Pan R. K. Řečany n. L.

Sezení mi navozuje větší psychický klid a příjemnější náladu, která se projevuje i mimo sezení. Používání přístroje zlepšuje moji soustředěnost a odpočinek těla. Nejlepší zážitek s přístrojem se u mě objevuje v programu č. 10 (nejhlubší relaxace – 35. min.) při poloze vleže: Uvolňuji své tělo při poslechu hudby z CD přidávaného jako doplněk k přístroji. Při poklesu frekvence stoupá uvolněnost těla i mysli. Pozornost soustřeďuji jen na svou mysl a tělo nevnímám. Dostavuje se houpavý pocit…. Z podvědomí začínají přicházet vjemy a obrazy. Vybavují se mi i zapomenuté  myšlenky a nápady. Vnímám uvolnění a klid. Registruji i časové výpadky ve stavu podobném transu. Za příjemného brnění těla a nárůstu energie se navracím zpět. Nejpříjemnější vjemy přitom přicházejí při frekvenci okolo 10,5 Hz., kdy vnímám prostorově složité obrazce, barvy i celé scenérie.

 

Paní Stanislava S., Praha 10

Po těžké operaci mi relaxační přístroj pomohl vůbec relaxovat (nebyla jsem schopna sama se uvolnit). Později před vlastní relaxací nebo autogenním tréninkem mi přístroj pomohl více se uvolnit a dostat se hlouběji. Je skvělý pro rychlé zregenerování sil, když na delší relaxaci bez přístroje není čas.

 

Petr Peleška, Litvínov

Přístroj jsem si pořídil hlavně pro zvýšení koncentrace, ale nejsem si úplně jist, jestli mi v tomto pomohl, spíše si myslím, že ne. Ale určitě mi pomohl při relaxaci a částečně také k odstranění únavy.

 

Táňa Hegerová

Zajímalo by mne, jakou náhradu byste mi nabídli za přístroj jeden z prvních a to: Dreamer 5 mental. Jsem s ním spokojená již od roku 1994. Studovala jsem tenkrát systém kineziologie s paní doktorkou…

 

Dominika Kocůrová, Zlín

Od té doby, co používám psychowalkman se cítím uvolněná a bez stresu. Když mám jet nějakou delší pracovní cestu nastavím si spánkový program, který mě na cestu dostatečně připraví a necítím se unavená. Je to takový člen rodiny, který už k nám patří.

 

Jarka a Tom, Karviná

Přístroj jsem si pořídila, je perfektní, moc mi pomáhá. Pomáhá mi k lepší koncentraci, soustředěnosti, cítím se uvolněná, odezněly bolesti hlavy. Manžel je také nadšen. Každou noc před spaním relaxujeme s Galaxy a teď bych si už nedokázala život bez Galaxy představit. Děkujeme za příjemnou obsluhu zde ve vaší pobočce. Slečna je milá a hodně moc znalá v dané oblasti. Dozvěděli jsme se mnoho užitečných informací, děkujeme za ně..

 

Jaromír, podnikatel IT, 30 let, Praha: relaxace, energie, kreativita

Vzhledem ke svému náročnému životnímu stylu, kde se věnuji zakládání a řízení nových internetových projektů, jsem hledal možnost jak efektivněji využít čas a zároveň udržet si psychickou pohodu. Mým kolegou, který se zajímá o technologické novinky a zároveň je jeho koníčkem psychologie, mi byl doporučen tzv. psychowalkman. Pořídil jsem si model Brainmax, který jsem si vybral z důvodu poměru cena, výkon. Účinky mně velice příjemně překvapily. Dokázal jsem si například v průběhu práce odpočinout díky relaxačnímu programu a pokračovat v další činnosti s nově nabranými silami. Také díky speciálním programům jsem rozvinul i svojí  kreativitu. Mé přínosy díky psychowalkmanu se i pozitivně odrazily na výsledcích mého podnikání, ve kterém se mi podařilo navýšit zisky.

 

Jaroslav Ondruš, Brno, 17 let, student: spánek, učení

AVS přístroj jsem dostal před rokem, za účelem zlepšení schopnosti soustředit se a zapamatovat si více věcí. Příslušných programů užívám pravidelně jednou za několik dní, stejně jako sem tam využívám program na podporu lepšího spánku. S AVS se opravdu usíná lépe a spaní se zkvalitňuje. Mrzí mě, že je zařízení náchylné na poškození, proto se obávám zničení sluchátek nebo brýlí. Při studiu si lépe pomatuji různé letopočty, historické události a data, která bych si dříve zapamatoval za vynaložení většího úsilí a času. Hlavní uplatnění tedy vidím v těchto oblastech. Programu pro sportovní výkon jsem patrně nepřišel na chuť, neboť se po něm cítím příjemně ospale, podobně jako po výtečném relaxačním programu. Jsem s AVS přístrojem tedy celkově spokojený a AVS tedy doporučuji hlavně v levnějších variantách, neboť obsahuje naprosto dostačující nabídku programů a je přístupný pro větší část populace. Na jejich propagaci bych se tedy zaměřil, neboť by byla škoda plýtvat potenciálem takového, revolučního, přístroje.

 

David Pešťák, Stochov, 22 let, student: učení, spánek, energie

Ze začátku jsem byl docela překvapený účinkem AVS přístroje, později už jsem si na něj zvyknul a už to nemělo takový účinek (ale to přístroj neovlivní, mozek si prostě na to zvykne), proto si dávám občas pauzy, kdy přístroj nepoužívám, aby byl účinek přístroje co největší, ale jinak mi pomáhá pořád. Přístroj používám většinou před učením- učební program, ale hlavně program na rychlé vybuzení (načerpání energie), a ten mi hodně pomáhá, hlavně po ránu, kdy jsem ospalý a potřebuji se ,,probudit“. Jinak programy, které se používají před sportovním výkonem, na můj sportovní výkon nijak vliv neměly. Přístroj používá i moje máma. Ta ho používá většinou před spaním- říká, že jí pomáhá. Jinak používá programy na uklidnění a také když se jde někam bavit. Výsledky jsou rozdílné. Někdy pociťuje úlevu nebo více energie, ale někdy ne, nebo jenom málo. Celkově jsme jinak oba s přístrojem spokojeni. Účinky programů bych ohodnotil tak- 80 bodů ze 100. Přenosnost přístroje je špatná (vadí mi velikost a váha přístroje a vůbec ty dráty na sluchátkách a brýlích…) proto ho nikam nenosím.

 

Martin Schiffneder, Krásná Lípa, 38 let, Engineering Manager: relaxace, meditace, učení

schifneder,,AVS přístroj používám pro uvolnění stresu, relaxaci, meditaci a učení cizích jazyků.“

AVS přístroj InnerPulse používám asi 4 roky více méně každý týden pro uvolnění stresu, relaxaci, meditaci a učení cizích jazyků. Záleží velice na tom, jak dlouho a jak často se přístroj používá, v mém případě se výsledky dostavily až časem, o to více jsou nyní prožitky hlubší. Použil jsem ho také s výukou Magické němčiny a obou dílů Magické angličtiny a Magické angličtiny extra, nyní se ho snažím používat s metodou učení cizích jazyků od Michela  Thomase. Jsem velice spokojený s metodou AVS přístrojů a také stále studuji doporučenou literaturu od Jana Valucha a Libora Činky – funkce mozku je
neodkryté tajemství přírody.

 

Miloslav Kuba, Zeleneč , 36 let, účetní: spánek, energie, sport

AVS přístroj jsem koupil manželce, ale využívám ho převážně já. Většinou před spaním, dávám si krátký spací program, poté se mi lépe usne i spí. Ráno používám AVS přístroj také, dávám si rychlou rozcvičku, a ta mi velmi pomáhá. Od té doby jsem přestal mít pocit rozlámaných zad a pocit nevyspalosti, kterým jsem dlouhodobě trpěl. Dále ho občas používám před různými sportovními úkony, a to dle druhu a trvání daného sportu.

Vcelku jsem velmi spokojen s AVS přístrojem.

 

Čestmír Podzimný, Bruntál, 61 let, dělník

,,Pomáhá hlavně při sportu.“

Zkušenosti jsou pozitivní, žádné negace jsem nezaznamenal, používám ho skoro denně, na době nezáleží, podle situace volím program a pomáhá hlavně při sportu. Používám ho ve spojení s rádiem tj. poslech rádia i poslech zvuku z AVS přístroje.

 

Magda Müllerová, Brno, 38 let, daňový poradce: relaxace, ústup alergie

AVS přístroje_psychowalkman_Galaxy_uživatel_Magda MullerováPo několika zkoušeních v prodejně, tehdy na ul. Kozí v Brně, jsem si v roce 2006 zakoupila přístroj Inner Pulse Premium. Za jakým účelem jsem si přístroj koupila? Zajímala jsem se o možnost rychlé a…

 

 

Klára Paterová, Slatinice , 26 let, učitelka: relaxace, meditace, spánek, léčení, rozšíření vědomí

AVS přístroje_psychowalkman_Galaxy_uživatel_Klára_PaterováAVS přístroj jsem si koupila asi před půl rokem a jsem s ním velmi spokojená. Už se min. 10 let zabývám různými stavy a hladinami mysli, meditací, astrálním cestováním a léčitelstvím. Vždycky mě…

 

František Fanta, Ústí nad Labem, 47 let, podnikatel: rychlé učení, spánek

AVS přístroje_psychowalkman_Galaxy_uživatel_František_FantaAVS přístroj používám přibližně 1 rok. Používám ho pravidelně při výuce Magické angličtiny. Myslím, že tento psychowalkman mi přispívá k tomu, abych nebyl při výuce rušen okolními vlivy. Zda stimuluje můj mozek nevím, ale je mi při učení příjemný a těším se na tu chvilku kdy ho budu používat. Několikrát jsem ho použil v situaci kdy jsem nemohl usnout. Opravdu mohu potvrdit, že na spánek u mě funguje dokonale. Při výuce angličtiny jsem zpozoroval, že sice mé pokroky jsou pomalé co se týká konverzace, ale projevila se u mne velmi dobrá poslechová srozumitelnost tohoto jazyka.To znamená, rozeznávám jednotlivá slova, která umím najít v textu a částečně dokáži vyslovovat přesněji tato jednotlivá slova. Po půl roce používání tohoto přístroje jsem zjistil, že ho používá i moje dcera v Kalifornii a je s ním spokojena. Walkman opravdu dokáže ovlivnit moji náladu a vytrhnou mě z rušného podnikatelského shonu.

Lubomír Kopecký, Kosmonosy, 60 let, THP (pozn. technicko hospodářský pracovník)

,,Našel jsem si ty své programy.“

AVS mám několik měsíců a dá se říct, že ho používám pravidelně. Ne všechny programy mi vyhovují, ale našel jsem si ty své, a ty používám podle nálady, resp. cíle, kterého chci dosáhnout. Nicméně po pravdě musím říct, že sortiment je dobrý a je z čeho vybírat. Zkoušel jsem programy kombinovat s dalšími procedurami (aromaterapie, meditace, relaxační cvičení), ale příliš to k sobě nejde. Snad jedině s meditačním cvičením praktikovaným po AVS. Není to ale kompatibilní se všemi programy. Zase je to potřeba individuálně vyzkoušet. Celkově mohu říci, že není dobré mít přehnaná očekávání, ale trpělivost a zkoušet, až si každý najde svou cestu.

 

Ing. Pavel Mach , DiS., Valašské Meziříčí, 30 let, student postgraduálního studia: odstranění stresu, relaxace, meditace, učení

,,AVS přístroj je mým pomocníkem při učení, ale s vzrůstajícím stresem se stal i skvělým relaxačním a meditačním prostředkem.“ Můj první kontakt s AVS přístrojem byl v prvním ročníku na vysoké…

 

Marie Makovská, Hodonín, 56 let, švadlena v částečném invalidním důchodu: energie, zklidnění, zhubnutí, uvolnění páteře, lepší zrak

AVS přístroje_psychowalkman_Galaxy_uživatel_Makovská,,AVS přístroj mi především pomohl nabrat potřebnou energii na práci a uklidnit nervy.“   Dobrý den, když se mě na to neptáte, pro úvod a informaci uvádím, o Vašem AVS přístroji jsem se…

 

Michael Noriat, 29 let, Plzeň, krupiér

Uživatel AVS přístroje Noriat (3),,Za největší plus považuji odstranění vnitřního napětí, celkové zklidnění, zlepšení paměti a „pružnosti“ mozku.“

Používám jej asi půl roku, protože jsem měla problémy s usínáním a během noci jsem se budila a nemohla jsem znovu usnout. Podle návodu jsem zhruba 3x týdně před usnutím používala program č.14 – 24. minutové zdřímnutí. Tento program jsem si pouštěla i při probuzení během noci a mohu potvrdit, že dnes již problémy s usínáním a probouzením během noci nemám. V daňovém období jsem AVS přístroj používala denně večer nebo po probuzení ráno, a to program Ozvěna země. Celkově jsem se zklidnila a uvolnila, nepostihla mne žádná chřipka ani bolesti krční páteře, jako jiné roky v tomto období psychického vypětí. Velmi mi pomáhá při angličtině zafixování učebního textu příposlechem s programem č.22. Za největší plus považuji odstranění vnitřního napětí, celkové zklidnění, zlepšení paměti a „pružnosti“ mozku.

 

Ing. František Kozel, Karlovy Vary, 69 let, důchodce: meditace, léčení

AVS přístroje_psychowalkman_Galaxy_uživatel_František KozelAVS přístroj Galaxy používám výhradně s napaječem ze sítě a s příposlechem skladeb od Vangelise , nebo při jazykové výuce s příposlechem cizího jazyka. Co se týká programů, hlavně využívám programy uvádějící mě do hladiny alfa a theta. Pomocí vln alfa pomáhám léčit zdravotní i jiné problémy mých blízkých a i u sebe sama, při čemž využívám znalostí z knih autorů pozitivního myšlení (Silva, Tepperwein, Murphy, Hay, Chopra atd.).
AVS přístroj je mi dobrým pomocníkem pro život.

 

Hana Turková, Brno, 20 let, studentka VŠ: odstranění únavy, špatné nálady, relaxace, učení

AVS přístroje_psychowalkman_Galaxy_uživatel_Hana TurkováKdyž jsem si AVS přístroj kupovala, ještě jsem nevěděla, že je to takový zázračný kus techniky. Nejdřív jsem moc nevěřila, že by mi mohl pomoct od mého stresu, ale předčil má očekávání. Kdykoliv na mě přijde únava, lhostejnost či špatná nálada, šáhnu do šuplíku pracovního stolu a vyhledám pomocníka společně s brožurkou obsahující přehled programů. Až si podle chuti vyberu jeden z mnoha zajímavých programů, s radostí se položím na postel a nechám přístroj, aby mi pomáhal najít správnou cestu k vyřešení obtíží.

Pro kvalitní relaxaci většinou volím delší programy, bohužel není vždycky tolik času. Pokud je tomu tak, pak zvolím alespoň jeden z kratších programů. Kratší programy jsou praktické – stačí deset až patnáct minut a jsem přeladěna na učení, uklízení či odpočinek. Nejvíce využívám jako studentka VŠ programy na učení – je škoda, že nejsou v ceně levnějších přístrojů i brýle, přes které si lze snadno číst a přitom být stimulován. Zkoušela jsem si pouštět při učení jen zvuk a trochu to pomohlo.
Nevýhodou pro netrpělivé uživatele bude počáteční fáze učení se porozumět sobě sama, ale vyplatí se to.

 

Michal Kutlák, Žežice, Příbram, 30 let, podnikatel: meditace, relaxace

AVS přístroje_psychowalkman_Galaxy_uživatel_Michal KutlákAVS přístroj používám od února 2009. Pořídil jsem si ho z důvodu odpočinku a meditace. AVS přístroj mi pomohl nejen ve výše zmíněných oblastech, ale především v celkovém vnímání okolního světa. Řekl bych, že mě přesunul na jinou dimenzi myšlení, kdy například problémy pro mě dříve neřešitelné se staly jednoduchou záležitostí. Jsem mnohem více vnímavější k okolí v kladném slova smyslu. Mezilidské vztahy jsou nekomplikované a musím poznamenat, že cítím velké zlepšení v mé profesi (jízda a výcvik koní). Jelikož podnikám, mám spoustu času ( z velké části díky AVS přístroji), proto se snažím používat ho několikrát za den, díky mé práci ho používám převážně doma. Už bych neměnil – žádné stresy, pohoda a klid.

 

Petr Kopecký, Praha, 33 let, grafik: koncentrace, vnitřní klid, kreativita

AVS přístroje_psychowalkman_Galaxy_uživatel__Petr KopeckýMé zkušenosti s psychowalkmanem jsou poměrně krátké, ale velmi pozitivní. Vlastním nejnovější AVS přístroj Laxman, který má velmi kvalitní světelné efekty a také programy obsažené v tomto přístroji jsou na velmi dobré úrovni. Přístroj jsem začal používat, protože jsem měl problémy se soustředěností a vzhledem k tomu, že jsem začal podnikat na volné noze, cítil jsem se být podrážděný a nervózní.

Již po několika málo aplikacích se tyto problémy podařilo zmenšit a nyní jsem o mnoho vyrovnanější a klidnější. Používám především relaxační programy a také programy na zlepšení kreativity a obrazotvornosti, což mi pomáhá i při práci. Programů je zde 38 a snažím se je kombinovat podle momentální potřeby.

Snažím se přístroj používat denně a co nejvíce pravidelně, přibližně 5 – 6x týdně, a to přibližně 2 x denně. S přístrojem jsem opravdu spokojený a mohu ho každému zájemci doporučit. Cena přístroje byla poměrně vysoká, ale investované prostředky se mi vrátily ve formě větší pohody, vyrovnanosti a optimističtějšího pohledu na svět. Rozhodně této investice nelituji. Věřím, že v budoucnu budou tyto přístroje v domácnostech stejně běžné, jako je dnes televize.

 

 

baner-podval-pod-Zkušenosti-fin

tlačítko-eshop2


Civilizační potíže vyřešeny

Ebook zdarma

Tištěný katalog Galaxy

Objednat zdarma

Novinky ze světa brainfitness

Sociální sítě