AVS PŘÍSTROJE, postaru psychowalkmany.

Další výrobky pro psychickou kondici, zdraví a rozvoj.

Učení, koncentrace, ADHD/LMD

Milan Gottwald, Olomouc, 34 let, finanční ředitel

Uživatel AVS přístroje - Gottwald (2)AVS přístroj  jsem si pořídil pro výuku cizího jazyka. Učil jsem se několik let a vždy jsem dospěl do stádia, kdy mě učení přestalo bavit a nedokázal jsem se přes toto  překlenout. Když jsem začal walkman používat, vše se rázem změnilo. Před učením používám program, který mě na učení naladí a poté během učení používám program zrychlené učení AVS a vydržím u toho třeba 4hodiny v kuse, což bylo před tímto nemyslitelné. Začal jsem mít pocit, že můj mozek pracuje jako houba, kterou namočíte do vody a ta se nasaje, takto bych přirovnal práci walkmanu. Zároveň jsem také začal používat program Vysoce pohotová tvořivost, kdy se mozek povzbudí, ostří vnímání a stimuluje kreativní myšlení, tento program používám před důležitým jednáním a velmi se mi osvědčil. Věci, které před tímto se mi zdály složité a neřešitelné, byly najednou hračkou. Doslova jedna myšlenka zabíjí druhou. Jsem velmi nedůvěřivý člověk, ale funkce AVS přístroje je doslova něčím nadpřirozeným. Můžu všem velice doporučit. Nikomu ho ale nevnucuji. Každý si na to musí přijít sám. Kdo nezažije, neuvěří.

 

Pavlína Brzáková, šéfredaktorka časopisu Dotek a Regenerace

Pavlina BrzakovaProtože jsem měla možnost AVS přístroj vyzkoušet zrovna v období příprav na přijímací zkoušky, zajímaly mne především jeho možnosti využití při studiu. Výsledek mne velmi překvapil. Hlavu jsem měla najednou lehčí, zvuky, které se linuly ze sluchátek, a světelné efekty mne dokonale zbavily rušivých vlivů okolí a já se dokázala najednou lépe soustředit. Protože nejsem právě technický typ a musela jsem se s přístrojem v prvé řadě smířit, musím s podivem konstatovat, že účinek se nad mé očekávání dostavil již po několika dnech…

 

J. K., Mělník

Děsně jsem vždycky trpěla trémou – při zkouškách na škole, při seznamování s cizími lidmi, při návštěvě cizího prostředí. Po používání Vašeho přístroje (Mindlab) se mi zdá, že trémou dnes trpí každý kromě mne.

 

Vlasta Gardoňová

Trápila mě nesoustředěnost na učení jazyků. Od té doby, co používám přístroj, problémy nemám.

 

Emilie Pokorná, Neratovice

Kolegyně v práci si AVS přístroj zakoupila v roce 1998 a používala ho její dcera při učení na zkoušky při studiu na VŠ. Dodnes ho pravidelně používají a jsou velmi spokojeni. Já jsem si jej také objednala pro svoji dceru, pro uklidnění při učení a skládání zkoušek na VŠ.

 

Pan M. J., Vidnava

S přístrojem si troufám do školy po pracovní době (na nástavbové studium), tak se mi náramně hodí učební programy, výrazně zlepšují paměť.

 

M. J., Brno

Po určité době pravidelného aplikování pozoruji, že se zvyšuje má paměťová kapacita a že mozek funguje s vyšší efektivitou a účinností.

 

Hana Turková, Brno, 20 let, studentka VŠ: odstranění únavy, špatné nálady, relaxace, učení

AVS přístroje_psychowalkman_Galaxy_uživatel_Hana TurkováKdyž jsem si AVS přístroj kupovala, ještě jsem nevěděla, že je to takový zázračný kus techniky. Nejdřív jsem moc nevěřila, že by mi mohl pomoct od mého stresu, ale předčil má očekávání. Kdykoliv na mě přijde únava, lhostejnost či špatná nálada, šáhnu do šuplíku pracovního stolu a vyhledám pomocníka společně s brožurkou obsahující přehled programů. Až si podle chuti vyberu jeden z mnoha zajímavých programů, s radostí se položím na postel a nechám přístroj, aby mi pomáhal najít správnou cestu k vyřešení obtíží.

Pro kvalitní relaxaci většinou volím delší programy, bohužel není vždycky tolik času. Pokud je tomu tak, pak zvolím alespoň jeden z kratších programů. Kratší programy jsou praktické – stačí deset až patnáct minut a jsem přeladěna na učení, uklízení či odpočinek. Nejvíce využívám jako studentka VŠ programy na učení – je škoda, že nejsou v ceně levnějších přístrojů i brýle, přes které si lze snadno číst a přitom být stimulován. Zkoušela jsem si pouštět při učení jen zvuk a trochu to pomohlo.
Nevýhodou pro netrpělivé uživatele bude počáteční fáze učení se porozumět sobě sama, ale vyplatí se to.

 

Michal Hajas, Hostivice, okres Praha západ

Díky vašemu přístroji jsem odmaturoval s vyznamenáním.

 

Hana Nováková, 21 let, studentka právnické fakulty a fakulty sociálních věd

Hana-NovákováS psychowalkmanem jsem se setkala v situaci, kdy jsem měla během 2 měsíců složit 18 zkoušek a opravdu to musím říct, to byla šílená situace. Každý den mě čekal stres, jak to stihnu. V tom mi velmi pomohl psychowalkman – uklidnil mě, utříbil myšlenky a připravil na další kvantum učení.

 

Pavla Dytrychová, Frenštát pod Radhoštěm

Učení mi „šlo“ snadněji do hlavy při přípravě k maturitě, ale i po celé tříleté studium.

 

baner-podval-pod-Zkušenosti-fin

 

tlačítko-eshop2


Civilizační potíže vyřešeny

Ebook zdarma

Tištěný katalog Galaxy

Objednat zdarma

Novinky ze světa brainfitness

Sociální sítě