AVS PŘÍSTROJE, postaru psychowalkmany.

Další výrobky pro psychickou kondici, zdraví a rozvoj.

Relaxace, únava, stres, energie

David Bureš, exkluzivní poradce Fincentrum

Používám přístroj Laxman 2 již rok a je to pro mě to nejlepší a nejrychlejší uvolnění od denního stresu z mé práce. Často jsem z přemíry různých úkolů natolik vystresovaný, že se téměř nedokážu soustředit na jeden důležitý úkol. Pokud však použiji 20 min. program, tak se rázem uklidním a mohu v klidu přemýšlet a pracovat. Je to velký pomocník a jsem rád, že ho mám.

 

 

Ivana Bartáková, Praha, 47 let, soukromá podnikatelka

bartakovaAVS přístroj jsem dostala jako dárek pod stromeček, poté co jsem si o jeho účincích přečetla několik článků v časopisech i na internetu. Jelikož mám již delší dobu potíže s psychickými problémy/deprese, stavy úzkosti atd. rozhodla jsem se, že tento přístroj vyzkouším. Moje první zkušenosti nebyly nijak zvlášť zázračné. Až teprve teď v době dovolené, kterou trávím na Šumavě, jsem se podrobněji s přístrojem seznámila. Podrobněji jsem si přečetla základní postupy s používáním přístroje, jak ho správně používat atd. Začala jsem postupovat krok za krokem, jak je popsáno v příručce. Když jsem po týdnu pravidelného používání zjistila, že přístroj opravdu přináší uspokojivé účinky. Po pravidelném používání jsem se těšila na další den, kdy si budu moci zase pustit relaxaci s krásnou doprovodnou hudbou a zapomenout tak na starosti, které mě velice tížily. Po relaxaci jsem zařadila krátký program na dodání energie a mohu říci, že se můj stav výrazně zlepšil. Dříve jsem totiž přístroj používala pouze náhodně, když jsem se necítila moc dobře, a to mi nepřinášelo žádné výrazné zlepšení. Nevěděla jsem, že v pravidelnosti je teprve účinnost. Mám přístroj Procyon, ke kterému jsem dostala i cd AudioStrobe.Velice jsem si oblíbila poslouchat k relaxaci doprovodnou hudební kulisu.

Jiří Schincke, Obeciny, okres Zlín, 58 let, manažer

schinkeAVS přístroj používám asi půl roku,  kdy jsem se o něm a jeho účincích dočetl na internetu. Protože mám velmi náročnou práci, která mě ovlivňuje po stránce duševní (stresy, vyčerpání), rozhodl jsem se tento přístroj vyzkoušet a koupit si jej, i když jsem moc reklamě nedůvěřoval. Mohu ale po svých zkušenostech konstatovat, že jsem udělal dobře, neboť se cítím lépe a zlepšila se mi i paměť. Po náročném dni si prostřednictvím AVS přístroje odpočinu, mozek není unavený a mně se zlepšila paměť – dokonce si pamatuji i některá  telefonní čísla, která jsem nebyl schopen si pamatovat.
Možná je to sugesce – nevím – ale každopádně to funguje.

 

 

Jiří Kaipr, 57 let, Železná Ruda, strojník lanové dráhy

kaiprMě i mojí manželce, které jsem ho koupil velice pomáhá v odpočinku po práci nebo i v přípravě před nástupem do práce. Oba totiž pracujeme ve službách, tedy v přímém kontaktu se zákazníky, a to je často velmi psychicky náročné, zejména pokud se jedná o děti a mládež.V létě posazuji a vysazuji stovky, v zimní sezoně pak tisíce lidí denně a věřte, že domů pak přicházím s tikem v obličeji a pak přijde na pomoc AVS přístroj a skutečně pomůže! V poměrně krátkém čase člověka zbaví stresu a pročistí mysl. (pozn. uživatel pracuje jako strojník lanové dráhy).

L.Smetana, Karlovy Vary

S přístrojem Mind Gear jsem poznal jiný život, v němž není místo pro stres, úzkost, únavu ani špatné nálady.

 

Grepl Jaroslav, 50 let, Prostějov

Lepší spánek, zlepšení osobní pohody, částečné odstranění únavy, lepší koncentrace při řešení problémů, celkové uvolnění.

 

Pan Petr M., Hradec Králové

Při pravidelné aplikaci se cítím svěžejší a moje fyzické i duševní výkony rostou.

 

J. K., Karlovy Vary

Zlepšení celkové vyrovnanosti, a to nejenom z pohledu mého, ale i druhých lidí.

 

Václav Šimek, Praha

Od roku 1987 jsem trpěl velmi těžkými depresemi. Během uplynulých deseti let jsem absolvoval množství psychoterapií, vyzkoušel několik psychiatrů a desítky druhů léků, v počtu mnoha tisíců tablet. Nic nepomáhalo. V letošním roce jsem si koupil ORION v naději, že snad alespoň trochu pomůže. Stalo se neuvěřitelné! Ještě ten den jsem použil relaxační program. Deprese zmizela, jakoby ji odvál vítr, a do dneška (tedy po asi 120 dnech), se již neozvala.

 

Pan Radek Pávek, Chodov

Pomohlo to mým blízkým, když prožívali depresivní stavy. Díky stimulátoru se těchto stavů zbavili.

 

Svatava Šmudlová, Zlín

Použitím relaxačních programů si navozuji stav pro velký celodenní výkon, jak psychický, tak fyzický, následující den.

 

Paní Jana Vištová, Praha 3

Přístroj nám také pomáhá snáze překonat příznaky únavy.

 

Zdeněk Jilemnický, 73 let, kartograf – důchodce

Zdeněk-JilemnickýMěl jsem problémy s psychikou, trpěl jsem depresemi. AVS přístroj na to zapůsobil dobře a velice krátké době.Asi se jednalo o nějaký blok, protože si to jinak nedovedu představit – AVS přístroj mi pomohl za jediné sezení, od potíží, které jsem měl už leta. Pak ho používám na spaní, když nemůžu usnout – pustím si program, a za 5 minut spím… Pak další programy, třeba na zlepšení nálady, to vás nakopne bezvadně. Ta energie, ta je cítit, je to úplně něco jiného. Ale ne všechno jde hned, jsou tam programy, kde to chce vydržet, opakovat.

Tvrdík Stanislav, 52 let

Rychlé potlačení únavy během dne.

 

P. T., Mikuláčovice

Pomáhá mi když jsem unavený po práci. Dokážu se pěkně uvolnit. Dává mi sílu.

 

paní Hana, Tochovice

Vyzkoušela jsem několik relaxačních programů a měla jsem hezké pocity uvolnění.

 

Pan Martin T., Vyškov

V současné době používám přístroj k relaxaci a uvolnění. I při použití stejných programů bývají někdy dojmy a účinky různé, asi to záleží na momentálním psychickém stavu. Nejlepším zážitkem pro mne bylo celkové uvolnění, kdy jsem cítil jakoby obrovské břemeno na těle a přitom to bylo strašně uvolňující a připadalo mi jako bych se začínal vznášet. Do budoucna chci přístroj využívat také k učení cizích jazyků, a naučit se vytvářet vlastní program.

 

Jiří Ohem, 41 let

Dokáži se zbavit rychle následků stresových situací. Věřím, že jsem zdaleka nevyčerpal všechny možnosti této úžasné technologie.

 

G. Učeň, 52 let, Zlín

Zbavil mne stresu.

 

Marie Makovská, 59 let, krejčová, švadlena

Marie-MakovskáPro AVS přístroj jsem se rozhodla, když jsem byla psychicky na dně a ještě fyzicky vlastně vyčerpaná. Zamilovala jsem se při prvním poslechu do Laxmana a po každém programu jsem na tom byla velice, velice dobře. Všichni mě obdivovali, jak jsem na tom najednou dobře. V současné době používám přístroj spíš na celkovou regeneraci organismu.

Z. K., České Budějovice

Audiovizuální přístroj Voyager vyčistí mysl a zaplaší chmury a nepohodu v několika málo minutách.

 

Pan Dalibor Š., Ostrava

Přístroj neužívám dlouho ani často, ale už nyní můžu říci, že má vynikající účinky hlavně v rychlé a hluboké relaxaci.

 

Pan František R.

Snížila se náchylnost ke stresovým stavům, jsem více vyrovnaný. Jednou se mi povedlo prolomit barieru podvědomí, bohužel vzpomínky jsou mlhavé a útržkovité.

 

Pan Jan C., Praha 3

Jeho vlastnictví mě nutí k častější relaxaci, k užitečnějšímu využití volného času než u TV.

 

Zdeněk L., Ostrava

Snížila se nervozita u mne a taktéž uspěchanost v osobním životě. Dostavil se harmonický klid a vyrovnanost.

 

 

Radomír Č., Červený Kostelec

Používám přístroj spolu s manželkou, hlavně na relaxaci a znovuzískání energie. Nejlepší zážitek jsem měl při příposlechu CD.

 

Pan Josef S., Praha 4

Co se týče relaxace byl přínos maximální. Myslím, že Váš přístroj je vynikající!!

 

Ludmila Čubová, Slušovice, okres Zlín

Učím se využívat různé programy a zatím se mi daří používat je hlavně v relaxaci, při únavě a odpočinku. Mám zkušenosti s velmi blahodárnými účinky na psychiku a na své zdraví. Po použití AVS přístroje se cítím jako znovuzrozená, odpočatá. Je to můj dobrý pomocník pro lepší vidění světa.

 

Vladimír Salajka, Moravská Nová Ves, okres Břeclav

Používám jej především k odpočinku při práci. Půjčil jsem svůj přístroj známým a přemýšlejí o nákupu vlastního.

 

Miluše Mezníková, Mostiště, Velké Meziříčí, okres Žďár nad Sázavou

AVS přístroj jsem si zakoupila především pro odstranění stresu a k relaxaci. V tomto směru mi pomohl. Používám hlavně relaxační programy a při jejich používání se cítím lépe odpočatá, klidnější a vyrovnanější. Pomáhá mi se po vypjatých situacích rychleji zklidnit a přijít na jiné myšlenky.

 

Miroslav Arčinec, Mokrý Lom, Trhové Sviny, okres České Budějovice

Zdá se mi, že jsem klidnější.

 

Jana Rittmannová, Opava

Jsem masérka a přístroj pomáhá nejen mě, ale i mým klientům naučit se odpočívat, relaxovat a oprostit se od denních starostí a stereotypu.

 

Lubomír Havránek, Mostek, okres Trutnov

Dostává mě do pohody, problémy řeším lehčeji (“donutí mě to odpočívat“).

 

Josef Mikeš, Žďár, 49 let, mistr provozu

Vlastním AVS přístroj Procyon a jsem s ním velmi spokojen. Používá ho celá rodina. Zvláště dnes, v dnešní hektické době, kdy přijde člověk z práce velice unaven, mi používání AVS přístroje velmi prospívá. Nejraději používám relaxační programy, kde se člověk úplně odreaguje od těch všech starostí a nabere nové síly. Ještě jednou díky za skvělé programy.

 

Vladimír Lauda, Praha

AVS přístroj Galaxy (Mindlab) používám téměř každý den a zatím výborně funguje. Nejvíc jsem ho ocenil v době, kdy jsem byl téměř rok nezaměstnaný a především díky němu jsem zvládl psychickou krizi.

 

Halina Kajzarová, Návsí, 46 let, masérka

AVS přístroj jsem si objednala jako dárek na Vánoce. Už dávno jsem o něm slyšela a toužila po něm. Chtěla jsem od něj jak energii, tak relaxaci či zlepšení paměti…Tak od ledna letošního roku jsem jeho spokojená uživatelka. Jsem masérka a vlastním malé relaxační studio. Chtěla bych AVS přístroj nabídnout i svým zákaznicím. V současné době jej ještě testuji na sobě. Myslím však, že mé očekávaní splnil. Hlavně co se týče relaxace.

 

Jaroslav Hromádka, Krnov, 50 let, strojník chladících zařízení

S AVS přístrojem jsem spokojen. Mé zkušenosti s používáním jsou vesměs kladné. Ať už používám kterýkoliv z programů, vždy po jeho ukončení jsem příjemně psychicky naladěn i když někdy i ospalý, ale to mi nevadí, protože pokud si pouštím AVS přístroj na večer, tak je to příjemné. Je pravda, že ho nepoužívám pravidelně, protože pracuji na směny, takže účinek není tak stoprocentní ale i tak je to fajn.

 

Miloslav Kocián, Veřovice okr. Nový Jičín, 48 let, OSVČ

Pomáhá při nahromaděném stresu k rychlému uvolnění. Dle potřeby 2x až 3x týdně po vypjatých dnech lze pomocí AVS přístroje velmi rychle a účinně relaxovat a regenerovat, čímž se člověk zbaví nahromaděného stresu. Doporučuji !!!

 

Věra Fryaufová, Litomyšl, 47 let

Moje zkušenosti jsou celkem pozitivní. AVS přístroj používám již několik let, a to především ke zklidnění a relaxaci. Není to ovšem lék na všechno jak si někteří myslí a na jeho pozitivním účinku se musí člověk sám aktivně svým přístupem podílet. Pokud se to naučí, předčí pak účinky jeho očekávání.

 

Petr Volšík, Praha, 34 let, advokát

Chvíli mi trvalo, než jsem si zvykl na blikání, které ze začátku působilo nepříjemně a než jsem se naučil nastavit optimální intenzitu. Obdobně bych to mohl říci o akustickém vjemu, ten jenom nebyl tak nepříjemný jako blikání. Začal jsem s relaxačními a meditačními programy, k dalším jsem se doposud z časových důvodů nepropracoval.Při relaxačních programech se většinou pohybuji na hranici bdění a spánku, až k lehkému spánku. Po těchto programech se cítím psychicky odpočatý. Meditační programy na mne působí velmi podobně jako programy relaxační.

 

Michael Noriat, 29 let, Plzeň, krupiér

,,Tento doslova zázračný přístroj lze se stoprocentní účinností používat na rychlé odstranění stresu, zlepšení nálady a zahnání chmurů.“

Jsem uživatelem přístroje AVS, jelikož v určitém období jsem měl velké problémy s koncentrací, zapamatováním si věcí jak ze školy, tak i s učením se nových věcí v práci. V jednom nejmenovaném časopise jsem si přečetl článek o tomto přístroji, zaujal mne, ale zároveň jsem byl i k němu skeptický, zdali vše, co se tam o něm píše, je pravda. Přesto jsem ho zakoupil a musím říci, že mne mile překvapil. Má mnohostranné využití a o své poznatky se s vámi rád podělím. Přístroj AVS jsem si původně zakoupil kvůli lepšímu učení ve škole, ale už během několika sezení jsem zjistil, že tento doslova zázračný přístroj lze se stoprocentní účinností používat i na rychlé odstranění stresu, zlepšení nálady a zahnání chmurů, jenž člověka občas trápí. Ve velice krátké době jsem si AVS přístroj natolik oblíbil, že se stal mým efektivním nástrojem nejenom pro lepší učení (pro zajímavost můžu uvést, že při pravidelném používání AVS přístroje se můj průměr ve škole zlepšil o celé dva stupně a učení mi skoro samo „lezlo“ do hlavy), ale také pro hluboké prožitky v meditaci, načerpání energie a odstranění vtíravých myšlenek při vysokém stresovém zatížení v práci. Vzhledem k tomu, že pracuji v kasinu jako krupiér a při této práci je nezbytná maximální soustředěnost, stal se můj desetiletý společník pomocníkem i v této oblasti. Na závěr mého příspěvku bych rád napsal, že přístroj AVS je skutečný hi-tech přístroj, skoro patřící do nějakého scifi fi lmu, nebýt faktem to, že skutečně funguje.

 

baner-podval-pod-Zkušenosti-fin

 

tlačítko-eshop2


Civilizační potíže vyřešeny

Ebook zdarma

Tištěný katalog Galaxy

Objednat zdarma

Novinky ze světa brainfitness

Sociální sítě