AVS PŘÍSTROJE, postaru psychowalkmany.

Další výrobky pro psychickou kondici, zdraví a rozvoj.

Jiné účinky

Odstranění bolesti, imunita, sport, zdraví… a další jinam nezařazené

 

Alena Stašková, 43 let, majitelka soukromé mateřské školky

Alena-StaškováAVS přístroj používáme několik let s celou rodinou. Začala to dcera na doporučení kamarádky psycholožky. Pak používáme AVS přístroj i u syna, který je lehký autista, má aspergerův syndrom – přístroj používá pro učení. A tím zvládá učivo na úrovni ostatních žáků. Myslím, že AVS přístroj je velmi přínosný.

 

ing. J. Kratochvíl, Bystřice nad Perštýnem

Jsem přesvědčen, že spoluúčast AVS přístroje přispěla k odstranění mé (prý nevyléčitelné) vady pravého oka i šedého zákalu.

 

Čestmír Podzimný, Bruntál, 61 let, dělník

podzimny,,Pomáhá hlavně při sportu.“

Zkušenosti jsou pozitivní, žádné negace jsem nezaznamenal, používám ho skoro denně, na době nezáleží, podle situace volím program a pomáhá hlavně při sportu. Používám ho ve spojení s rádiem tj. poslech rádia i poslech zvuku z AVS přístroje.

 

Zbyněk Rychlý, 25 let,

Moje zkušenosti s AVS přístroji Galaxy

Jsem v invalidním důchodu, protože jsem onemocněl schizofrenií. Užívám antipsychotika a antidepresiva. Mé zdravotní problémy jsou hlasy, halucinace, deprese, úzkosti, různé strachy, potíže se spánkem, absence myšlenek a pocitů, nezájem o okolní svět atd. Po domluvě s psychiatrem jsem rozhodl vyzkoušet AVS přístroj. Užíval jsem přístroj ještě před onemocněním. Mám i jednu negativní zkušenost. Přístroj jsem použil, když jsem nebyl pořádně zaléčený a dostal jsem psychotický záchvat. Musela mě odvést ZZS. Na AVS jsem i po této zkušenosti nezanevřel. Teď používám přístroj každý den zhruba dva měsíce. Den po dni se cítím stále lépe. Vracejí se mi myšlenky a pocity. Mám pozitivnější přístup k životu. Spánkový model se také zlepšil ,i když to pořád není ono. Začínám více komunikovat s lidmi, chodím na psychoterapii a dokonce to vypadá, že nastoupím do práce. Jsem zvědavý, kam se bude můj zdravotní stav dále vyvíjet. Věřím, že to bude stále lepší. Vidím v AVS přístrojích velikou budoucnost.

 

Ing. Mgr. Alena Korčáková, I PERSONALITY – psychosociální poradenství a služby, Letovice

Moje postupná zkušenost s AVS technologií

Před časem jsem patřila k oněm nedůvěřivým, kteří bez bližších informací AVS přístroje šmahem zamítli. Potřeba efektivního učení nakonec ale zvítězila a AVS přístroj jsem poprvé „okusila“. Nepříliš příjemný zážitek vystřídal překvapivý účinek. Po krátké první zkušenosti s typem SIRIUS jsem se začala o AVS technologie zajímat hlouběji. Moji zvědavost znásobily další životní výzvy, k jejichž řešení jsem již pořídila typ LAXMAN. K osobním zkušenostem pak postupně začaly přibývat i profesní. K mojí akceleraci při využívání AVS technologie přispěla i úspěšná terapie mojí maminky postižené Parkinsonovým syndromem. Dnes své vlastní zkušenosti s AVS přístroji řadím k množství pozitivních ohlasů na ně. Proto také pomáhám k rozpouštění stále ještě časté nedůvěry veřejnosti vůči tomuto významnému technickému vynálezu. Přeji mu, ale především lidem, širší využívání objevených úžasných možností.

 

Pan Zdeněk M., Břeclav

Celkové zlepšení fyzického stavu.

 

Michal Trpišovský, 18 let, Praha 6

Pomáhá i při fyzické únavě (bolest nohou apod.)

 

Radoslav L., Brno

Bez osobní zkušenosti bych nikdy nevěřil, že miniaturní elektronická „hračka“ (Esprit) dokáže vnést do mého života tolik duševní pohody a štěstí.

 

J. K., Kojetín

Po rozpadu mého manželství mě před těžkou psychickou krizí uchránil jen Váš přístroj Muse. Moc Vám děkuji. Dnes už jsou všechny mé problémy minulostí.

 

Pánek Vítězslav, 19 let, Kolín

Jiný pohled na svět, silnější vůle.

 

Jaromír Gavlas, Frýdek – Místek

Vlastním audiovizuální přístroj ORION krátkou dobu, ale jsem velmi spokojen. Nejlépe na mne působí somatické programy a pak relaxační, např. bleskové osvěžení, mám zvýšený krevní tlak, který mi po relaxaci klesne o 10 jednotek. Po programech se cítím uklidněně a spokojeně. Takové přístroje doporučuji všem. Děkuji.

 

Heidi Plachá,37 let, Františkovy Lázně

Pomohl mi překonat jeden z mých největších strachů, pomohl mi účinněji pokračovat v samoléčení.

 

Miroslav Orgoň, 55 let, Praha 5

Po používání relaxačních programů u mě klesla chuť na alkoholické nápoje.

 

Milan Kaucký, Lysá nad Labem

Těsně po nákupu mi zemřela matka a zůstal jsem sám. AVS mi pomohl najít klid a vyrovnanost. Rovněž předtím jsem měl pocit, že nic nestíhám a špatně se mi soustředilo na jednu věc. Toto jsem s AVS také odstranil.

 

Martin Šněberger, Litomyšl

Jsem invalidní (astma + artróza + bércové vředy) AVS přístroj mi velice ulevil od astmatu, navodil velmi kvalitní spánek, a tím celkovou duševní i fyzickou kondici výrazně zlepšil. Cítím se relativně úplně „zdráv“ a v pohodě, nepřipouštím si svoje postižení, díky.

 

Paní Růžena P., Brandýs nad Orlicí

Po šesti sezeních v červnu 1997 jsem opět ve vynikající pohodě. Bez problémů každý den uvařím celý oběd. Baví mě práce na zahrádce včetně rytí a pletí. Zlepšení zdraví jsem nepocítila ihned, ale asi za měsíc po posledním spuštěném sezení.

 

A. Španěl, Opava

Díky přístroji MG SLX jsem si snížil vysokou hladinu cholesterolu a zcela zapomněl na své dlouholeté potíže s trávením.

 

Radek B., Jihlava

Kvůli vysokému krevnímu tlaku jsem byl nucen opustit dlouholeté zaměstnání i řadu životních návyků, ale tato opatření můj zdravotní problém nevyřešila. Vyřešil jej (a doufám, že definitivně) teprve Váš přístroj Photosonix. Děkuji.

 

V. V., Rokycany

Přístroj Mind Gear spolu s relaxační hudbou mne vyléčil z vleklého zánětu plic během 10 dnů, zatímco léčba antibiotiky selhala.

 

Z. F., Olomouc

Hodně v rodině používáme frekvenci 10,5 Hz na posílení imunitního systému a máme dobré výsledky!

 

Hana Kopopová, Plzeň

Jmenuji se Hana Koppová a je mi 36 let. Projevil se u mne výhřez meziobratlové ploténky. Tento zdravotní problém u mne zcela komplikuje velké stažení svalů, ať už to následkem deprese, stresu, či způsobu života. Pro mne je velice důležité uvolnění svalů, které potom nebudou tlačit na vyhřezlou…

 

Petr Zoufalý, 30 let

AVS přístroj mi odstranil bolest hlavy.

 

Dana Reiterová,33 let, Milín

Uvědomila jsem si, že se odbývám, pokud se týče odpočinku. Často neumím vypnout – díky AVS přístroji se to začínám učit.

 

Gering Jaroslav, Opava

AVS přístroj Zen Master máme dva roky a jsem s ním velmi spokojeni. Ač jsem to nečekal, dělá nám s manželkou společníka skoro denně.

 

baner-podval-pod-Zkušenosti-fin

 

tlačítko-eshop2

 


Civilizační potíže vyřešeny

Ebook zdarma

Tištěný katalog Galaxy

Objednat zdarma

Novinky ze světa brainfitness

Sociální sítě