AVS PŘÍSTROJE, postaru psychowalkmany.

Další výrobky pro psychickou kondici, zdraví a rozvoj.

Deprese

 

Jana Vojtová, Protivín, okres Písek

Po úmrtí manžela mi pomohl dostat se z deprese, lépe spát, tak nějak se zklidnit a nabrat chuť do života – potřebnou energii.

 

Ivana Bartáková, Praha, 47 let, soukromá podnikatelka

bartakovaAVS přístroj jsem dostala jako dárek pod stromeček, poté co jsem si o jeho účincích přečetla několik článků v časopisech i na internetu. Jelikož mám již delší dobu potíže s psychickými problémy/deprese, stavy úzkosti atd. rozhodla jsem se, že tento přístroj vyzkouším. Moje první zkušenosti nebyly nijak zvlášť zázračné. Až teprve teď v době dovolené, kterou trávím na Šumavě, jsem se podrobněji s přístrojem seznámila. Podrobněji jsem si přečetla základní postupy s používáním přístroje, jak ho správně používat atd. Začala jsem postupovat krok za krokem, jak je popsáno v příručce. Když jsem po týdnu pravidelného používání zjistila, že přístroj opravdu přináší uspokojivé účinky. Po pravidelném používání jsem se těšila na další den, kdy si budu moci zase pustit relaxaci s krásnou doprovodnou hudbou a zapomenout tak na starosti, které mě velice tížily. Po relaxaci jsem zařadila krátký program na dodání energie a mohu říci, že se můj stav výrazně zlepšil. Dříve jsem totiž přístroj používala pouze náhodně, když jsem se necítila moc dobře, a to mi nepřinášelo žádné výrazné zlepšení. Nevěděla jsem, že v pravidelnosti je teprve účinnost. Mám přístroj Procyon, ke kterému jsem dostala i cd AudioStrobe.Velice jsem si oblíbila poslouchat k relaxaci doprovodnou hudební kulisu.

 

Prim. MUDr. Jan Cimický, CSc. / Jan Valuch:

 

L.Smetana, Karlovy Vary

S přístrojem Mind Gear jsem poznal jiný život, v němž není místo pro stres, úzkost, únavu ani špatné nálady.

 

Václav Šimek, Praha

Od roku 1987 jsem trpěl velmi těžkými depresemi. Během uplynulých deseti let jsem absolvoval množství psychoterapií, vyzkoušel několik psychiatrů a desítky druhů léků, v počtu mnoha tisíců tablet. Nic nepomáhalo. V letošním roce jsem si koupil ORION v naději, že snad alespoň trochu pomůže. Stalo se neuvěřitelné! Ještě ten den jsem použil relaxační program. Deprese zmizela, jakoby ji odvál vítr, a do dneška (tedy po asi 120 dnech), se již neozvala.

 

Pan Radek Pávek, Chodov

Pomohlo to mým blízkým, když prožívali depresivní stavy. Díky stimulátoru se těchto stavů zbavili.

 

Zdeněk Jilemnický, 73 let, kartograf – důchodce

Zdeněk-JilemnickýMěl jsem problémy s psychikou, trpěl jsem depresemi. AVS přístroj na to zapůsobil dobře a velice krátké době.Asi se jednalo o nějaký blok, protože si to jinak nedovedu představit – AVS přístroj mi pomohl za jediné sezení, od potíží, které jsem měl už leta. Pak ho používám na spaní, když nemůžu usnout – pustím si program, a za 5 minut spím… Pak další programy, třeba na zlepšení nálady, to vás nakopne bezvadně. Ta energie, ta je cítit, je to úplně něco jiného. Ale ne všechno jde hned, jsou tam programy, kde to chce vydržet, opakovat.

 

 

baner-podval-pod-Zkušenosti-fin

tlačítko-eshop2


Civilizační potíže vyřešeny

Ebook zdarma

Tištěný katalog Galaxy

Objednat zdarma

Novinky ze světa brainfitness

Sociální sítě