AVS PŘÍSTROJE, postaru psychowalkmany.

Další výrobky pro psychickou kondici, zdraví a rozvoj.

Výhody a nevýhody používání AVS přístroje

VÝHODY

Jedinečné účinky
Většina účinků AVS přístrojů je jedinečná a jinými metodami (v daném čase) nedosažitelná. Znáte snad způsob relaxace, který Vás uvede během minut do hluboké relaxace, blízké spánku, s vyplavením takového množství endorfinů, které cítíte subjektivně jako stav blaha? Odstranění stresu či celodenní únavy během minut, odstranění dlouholetých spánkových potíží během několika ,,sezení“, zvýšení kreativity… a mnoho dalších účinků, které jsou zcela unikátní a zvyšují posouvají kvalitu života zdravých i nemocných lidí.

Mnoho účinků
Každý náš AVS přístroj obsahuje mnoho programů, tedy i různých účinků – v průměru 40 různých programů. Každý náš model můžete použít pro více účinků: relaxaci, odstranění únavy a stresu, zlepšení spánku, zrychlení učení a mnoho dalších.

Účinnost
Garantujeme, že naše AVS přístroje poskytují účinky, které proklamujeme. Tuto garanci poskytujeme od samého počátku naší existence, tedy 20 let. Více informací najdete v sekci Garance účinnosti.

Finanční výhodnost
Při průměrném používání přístroje (v průměrné nákupní ceně) vychází jedno použití na 1-10 Kč. Úžasnou relaxaci, nebo zlepšení nálady, zvýšení imunity, zrychlení učení nebo lepší spánek získáte za pouhých 10 Kč! Neexistuje jiná metoda, která by se cenově AVS přístroji vůbec přibližovala.

Jednoduchost používání
Všechny naše AVS přístroje jsou vytvořeny tak, že je zvládne lehce používat i naprostý antitalent na techniku. Pouhé dva až tři kroky stačí k tomu, abyste si vybrali a spustili program. Naše AVS přístroje ovládají běžně i velmi staří lidé.

Zdravé (bio) používání: bez jakýchkoliv vedlejších účinků či závislostí
Naše AVS přístroje nemají žádné vedlejší zdravotní nechtěné účinky a nemohou způsobit závislost. Pro podrobnosti se můžete podívat na Zdravotní upozornění.

 

NEVÝHODY

Mají AVS přístroje také nějaké nevýhody? Samozřejmě že mají, protože zázraky neexistují.


Civilizační potíže vyřešeny

Ebook zdarma

Tištěný katalog Galaxy

Objednat zdarma

Novinky ze světa brainfitness

Sociální sítě