AVS PŘÍSTROJE, postaru psychowalkmany.

Další výrobky pro psychickou kondici, zdraví a rozvoj.

Garance účinnosti

Chápeme, že se chcete před nákupem AVS přístroje přesvědčit o jeho účinnosti.

Vždyť některé účinky vypadají až neuvěřitelně! Ostatně podobně jako Vy se ujišťovala i většina současných uživatelů.
My v Galaxy jsme si s účinností našich AVS přístrojů stoprocentně jistí. Za nás mluví fakt, že AVS přístroje dodáváme už 20 let v několika zemích Evropy a máme přes 80.000 zákazníků (prodejů). Nejvíce uživatelů-zákazníků, přes 60.000, žije právě u nás – v České republice.
Nicméně předkládáme Vám mnoho informací i způsoby, jak si můžete sami ověřit, že budete s naším AVS přístrojem spokojeni!

 

Účinnost technologie AVS (audiovizuální stimulace) obecně

NASAÚčinnost AVS (audiovizuálně stimulační) technologie není záležitostí víry, nějakého filozofického přesvědčení nebo placebo efektu. Účinnost AVS technologie je založena na vědeckých důkazech, podložených obecně několika tisíci klinickými studiemi od roku 1926 do současnosti (více též Vědecké výzkumy). Jedná se zejména o zákonitosti z oblasti fyziky a základních principů funkce mozku (přenos elektrických signálů a tzv. ,,efekt napodobení frekvence“ -„frequency following response“), které jsou shodné a neměnné (podobně jako gravitace) pro každého savce. Na vývoji AVS technologie se mimo několika desítek týmů a stovek vědců individuálně podíleli i dva nositelé Nobelových cen, NASA a Pentagon (1980-86). Neexistuje jediný výzkum, který by základní obecnou účinnost zpochybňoval, samotné přeladění mozkové frekvence lze navíc kdykoliv změřit u každého člověka na nejobyčejnějším EEG přístroji. Více též Historie AVS technologie.

 

AVS přístroje Galaxy

Naše garance účinnosti spočívá také v tom, že dodáváme pouze značkové AVS přístroje s ověřenými účinky. Jejich výrobci jsou spolu s Galaxy renomované světové firmy, které prosperují 15-30 let. Všechny naše AVS přístroje prochází certifikací účinnosti u odborné organizace WAAT (World asociation for AVS technology).

 

Měření účinnosti v ČR a SR

Jsme hrdí na výsledky měření: spokojenost uživatelů našich AVS přístrojů je 98%!

účinnost-psychowalkmanu-avs-přístroje

Pět nezávislých reprezentativních výzkumů (agentura Agma, 1998-2004, vzorek 3980 osob ve věku 14-89 let), odpověď na dotaz: ,,Jak jste spokojen/a s proklamovanými účinky AVS přístrojů Galaxy?“.
Komentář ke 2% nespokojených uživatelů: velmi pravděpodobně padají na vruh nesprávnému postupu při používání a výjimečným situacím s ohledem na velmi vážný zdravotní stav.

 

 

 

 

 

 

Garance účinnosti od Galaxy

Ujišťujeme každého, že s naším AVS přístrojem bude spokojen. Všechny informace, které uvádíme, včetně reklamy, jsou skutečné a objektivní.

Navíc, pokud si chcete přečíst další podrobné informace, máte další možnosti. V sekci Zkušenosti najdete:

Názory lékařů. Jména českých i světových celebrit, které naše AVS přístroj používají. Zkušenosti samotných uživatelů – několik set výpovědí, vše v autentickém znění. Co o našich AVS přístrojích píše český tisk.

Tip: v prodejně Galaxy Praha můžete také nahlédnout do Knihy referencí – je to velmi pozoruhodné a inspirativní čtení!

 

Pokud zastáváte názor, že ,,jedno vyzkoušení vydá za deset povídání“: 

 tlačítko-eshop2

DSC_7685Jestli jste rozhodnutí, tak hurá do eshopu! 🙂 

 

 

 

 

Detailní informace k některým tematům uvedeným výše:

Negativní zkušenosti (informace) na internetu

Pokud se někde objevují negativní zkušenosti s AVS technologií, tak pouze na internetu. Bez ohledu na to, z jaké produkce pochází konkrétní přístroj (pisatelé málokdy uvádí konkrétní model), jsme přesvědčeni: drtivá většina negativních zkušeností vznikla z důvodu nedodržení návodu k použití. Je to patrné ze všech výroků. Například: ,,Kamarád mi přístroj jednou nasadil, ani nevím, jaký to byl program“, ,,Začala jsem programem na učení a nic“, ,,Přítel mi dal vyzkoušet program na kreativitu a nic jsem necítila“ – všechny porušují základní pravidlo, že pro prvních několik sezení musí být použity relaxační programy. Další: ,,Napoprvé mi blikání brýlí bylo nepříjemné, tak jsem nepokračoval“ – stimulace musí být vždy příjemná, k tomu slouží ladění intenzit a výběr vhodného programu – asi 20% lidí trvá 1-5 sezení, než si zvykne na stimulaci naplno. A takto bychom mohli vyjmenovat další příklady. 
Jedině při správném použití jsou účinky dokonalé a lze posuzovat účinnost a efektivitu! Dodržet správný postup je přitom velmi jednoduché, stačí poslechnout naše rady nebo si přečíst návod k přístroji, případně si přečíst stránku Rady pro začátek. Jako odborný dodavatel máme v tomto směru u našich AVS přístrojů maximální zkušenosti a perfektně zpracované průvodní informace. 

 

Individuální rozdíly v účinnosti

Každý z nás je individualita, a každý se nachází vždy v jiném kondičním rozpoložení, proto jeden stejný program nepůsobí na každého zcela stejně (to poznáte sami). Proto také obsahují značkové přístroje více programů – každý uživatel si postupně najde ty nejúčelnější, nejúčinnější, nejpříjemnější – podle svého rozpoložení, nálady, času… Každý dosáhne proklamovaných cílů, účinků a svých potřeb, ale každý trochu odlišným postupem (jiné programy, jiná frekvence používání apod.). Je to podobné jako u fyzického cvičení: každému bude vyvohovat jiný druh cvičení (u AVS přístrojů jiný program), ale každý pocítí při fyzickém cvičení podobné zlepšení kondice.

 

Rychlost účinku – rozdíly jednotlivých kategorií programů

Naši uživatelé ve výzkumech vypovídají, že většinou jsou rychlostí účinků příjemně překvapeni. Nicméně pro jistotu uvádíme příklady, co lze očekávat:

Akutní účinky, pocítite ihned: účinek programů na odstranění únavy, stresu, zlepšení nálady, zvýšení koncentrace, naladění na hluboký spánek a další podobné, cítí uživatel ihned. Čím je větší disbalance v psychosomatické rovnováze (uživatel je velmi unaven), tím subjektivně větší pocítí účinek.
Dlouhodobé účinky: pokud uživatel trpí několik let poruchami spánku (například neschopnost usnout, mělký spánek, noční probouzení se), tak několik použití AVS přístroje tento problém trvale nevyřeší. AVS přístroj pomůže v momentálním naladění (akutní účinek) – navodí kvalitní hluboký spánek. Trvalé zlepšení spánkového modelu však nastává po několika desítkách ,,sezení“ (použití AVS přístroje).

 

Rozdíl v účinku u jednotlivých modelů

Mezi jednotlivými modely existují rozdíly v účinnosti, a to zhruba 10-50% mezi starší generací AVS přístrojů a novou generací, kterou představují modely: iBrain, Energys a Laxman. Nová generace se od předchozí liší zejména ve světelné stimulaci (celobarevné proti jednobarevné) a cílenějšími programy. Určit přesněji, o kolik je nová generace účinnější než starší, je ošidné: záleží na mnoha okolnostech a výjimky existují. S konstrukčně starším Dreamerem budete u programů na spaní stejně spokojení jako s nejnovějším Laxmanem, protože Dreamer má prostě vynikající spánkové programy. Rozdíl v účinnosti tvoří:

a) Rychlost účinku: na dosažení hluboké relaxace potřebují starší přístroje většinou minimálně 20 minut, nový Laxman to zvládne za 10-15 minut, někdy i rychleji.

b) Cílenější, propracovanější programy: na odstranění bolesti můžete u staršího Dreameru použít hluboce relaxační program a dosáhnete dobrých výsledků. U Laxmanu však můžete využít speciální program ,,Proti bolesti“, který bude mít ještě cílenější efekt.

 

Co jsou to ,,proklamované účinky“? – viz Měření účinnosti v ČR a SR

Uvádíme základní proklamované účinky, na základě kterých byly prováděny výzkumy (dotaz: ,,Jak jste spokojen s proklamovanými účinky AVS přístroje Galaxy?“):

Existuje samozřejmě mnoho dalších účinků AVS přístrojů. Tyto nebyly součástí zmiňovaných měření, jsou však podobně účinné.

 

Galaxy_20Let_Web_nepruhlednepozadi

 

Založena 1995. Světový specialista na psychotechnologie.

Odborný garant AVS technologie pro ČR a SR.

Od roku 2003 největší dodavatel AVS přístrojů v Evropě.


Civilizační potíže vyřešeny

Ebook zdarma

Tištěný katalog Galaxy

Objednat zdarma

Novinky ze světa brainfitness

Sociální sítě