AVS PŘÍSTROJE, postaru psychowalkmany.

Další výrobky pro psychickou kondici, zdraví a rozvoj.

Nespavost

Milada Slejšková, zdravotní sestra, nyní již v důchodu, Chrudim

Jsem už v důchodu, pracovala jsem převážně na plicním oddělení a zhruba 10let na urologii. Vzhledem k nočním službám jsem řešila poruchy spánku Stilnoxem. Šest let jsem brala půl prášku skoro denně a moc mě to trápilo. Navštěvovala jsem kurzy jogy, kde jsem se dozvěděla o existenci AVS přístrojů. AVS přístroj je můj kamarád, na kterého nenechám dopustit. Lhala bych, kdybych napsala, že účinky byly okamžité, ale nakonec se dostavila ta nekonečná blaženost nebýt závislá na té půlce prášku. Zpočátku k nelibosti mého manžela jsem usínala s pomocí přístroje. Opakovaně s delšími prodlevami jsem se vracela k sezením a zjišťovala, jak blahodárně působí. Nakonec jsem pochopila, že jde o moje zdraví a tak jsem to nevzdala. Můj život je šťasnější, spokojenější, nebojím se usínat.

 

Pavlína Králová, Kroměříž, 33 let, mateřská dovolená

Králová_AVS přístroje_psychowalkman_Galaxy_uživatelK fungování v dnešním světě člověk potřebuje spousty informací, člověk má hromadu možností, povinností, všude na něj něco číhá … není to „jen“ o tom, že denně dřete na poli, máte „chalupu“ a jeden obchod či více obchodů se stejným zbožím .. Proto si myslím, že dnešní lidstvo je pod větším tlakem, a…

 

 

Jan Šabouk, Pardubice, 29 let, operátor

,,V současné době obtíže se spánkem téměř neexistují.“

Před používáním AVS přístroje jsem měl často problémy se spánkem (důvodem byl pravděpodobně stres a následná neschopnost se uvolnit). Několikrát v průběhu spánku jsem se budil a poté jsem nemohl usnout. Chodím na směnný provoz a rychlý přechod z nočního na ranní režim nebyl nijak příjemný.
Na ranní směnu jsem nemohl usnout již na začátku, první noc jsem většinou probděl. Po používání přístroje se problémy vytrácely a po týdnu byly pouze výjimečné. V současné době obtíže téměř neexistují. Musím říci že v této oblasti jsem velice spokojen. Také používám přístroj při relaxaci a duševní práci, podle mé zkušenosti obojí značně podporuje. Navíc má přístroj další pozitivní odezvy v mém životě. Negativní účinky jsem zatím nezaznamenal, pouze mi sportovní programy připadají jako neúčinné nebo málo účinné.

 

Dana Radimcová, Chomutov

Zatím nemohu říct, v čem mi přístroj pomohl, neboť v polovině programu téměř vždy usnu. (Pomáhá mi však uspat mé děti, čím mi vlastně pomáhá.)

 

Z. K., Zlín

Tři roky jsem denně musel brát prášky, abych vůbec mohl usnout. Váš přístroj (ORION) mě naučil usínat a spát jako miminko hned od prvního dne, kdy jsem jej použil.

 

Pan Martin N., Velké Karlovice

Orion mi pomohl překonat problémy s usínáním.

 

 

JUDr. Karel Kotul, 71 let, Praha 12

Téměř úplně odstranil moji nespavost. Několik let jsem bez prášku neusnul. Usnu aniž bych musel použít prášek, přičemž usnu hlubokým spánkem. Ráno vstávám osvěžen.

 

Oldřich Lhoták, 55 let, Prachatice

Upravily se u mne problémy stran nespavosti, usínám po letech konečně do pár minut po ulehnutí.

 

František Trčka, 71 let, Březina

Únava a potíže s usínáním. Užíval jsem Rohypnol. Teď už ho díky avs přístroji nepotřebuji.

 

Petra Střelečková, Rostkov, Mohelnice nad Jizerou, okres Mladá Boleslav

Pomohl mi dohonit spánkový deficit při nočním vstávání k miminku.

 

Jaroslava Hůlková, Karlík, Dobřichovice, okres Praha západ

Nejvíce mi pomohl se spaním, uklidňující zvuky nedovolí myslet na cokoli. Než program dozní, už spím  a ráno jsem dobře odpočatá.

 

Ing. Marcela Cimburková, Skuteč, okres Chrudim

Nemám problém se spánkem, pokud jej použiji.

 

Vlasta Strnadová, Kamenný Most, Olovnice, okres Mělník

Neuvěřitelně rychlé usínání. Uklidnění reje myšlenek. Odpoutání se od reality.

 

Jaroslav Bodlina, Týn n. Vltavou, 55 let, technik

AVS přístroj jsem zakoupil hlavně proto, že jsem měl velké problémy s usínáním a vyrovnáváním se se stresem z práce a současného způsobu života. Při usínání mi AVS přístroj pomohl, ale stále nespím celou noc. Když se v noci probudím, mohu jej zase pro lepší usnutí využít, nebo když mám pocit, že stejně nespím, způsobí AVS přístroj to, že se cítím odpočatý. Při prvním použití večer obvykle usnu ještě před ukončením programu na usnutí. Jsem rád, že jsem AVS přístroj zakoupil, protože je to rozhodně lepší varianta než léky, které sice zaberou, ale jsou návykové a na rozdíl od přírodních preparátů, které jsem vyzkoušel, působí AVS přístroj spolehlivě.

 

baner-podval-pod-Zkušenosti-fin

tlačítko-eshop2

 


Civilizační potíže vyřešeny

Ebook zdarma

Tištěný katalog Galaxy

Objednat zdarma

Novinky ze světa brainfitness

Sociální sítě