Velice jste mi pomohli, právě používám, je to krásné.
Před lety, ještě ve staré prodejně Galaxy, Na Moráni, u Palackého náměstí, jsem si postupně koupila několik psychowalkmanů. Naposledy jsem si kupovala první LAXMAN, hned jak se objevil. Byla tam moc hodná a příjemná paní vedoucí, a trochu jsme se spřátelili. Věčně usměvavá, také zamilovaná do psychowalkmanů, vždy jsme si spolu krásně popovídali, když měla v prodejně prázdno. Velmi mně zaujal i Relaxman, stále odebírám novinky.
Jste báječní, že dáváte dárky, pro mně v mé nynější situaci je to nádherné. Když se dávali zdarma ke stáhnutí programy pro LAXMAN, moc mně to potěšilo. Sama si to do přístroje stáhnout neumím, ale bydlím blízko prodejny v Anglické, a tam mně to pán ochotně stáhl.
Měla jsem velké problémy s manželovým alkoholismem. Jinak je zlatý, ale to již bylo neúnosné. Ve střízlivém stavu si to také uvědomoval, ale nedovedl tomu odolat. A k lékaři nechtěl. Psychowalkman se mu naštěstí zalíbil, a začal ho pravidelně používat. To dělá dodnes. Po nějakém čase se mu za podpory psychowalmana povedlo přestat, dokázal to sám, a přes 2 roky se alkoholu ani nedotkl. Je moc rád, a říká, že na něj nemá vůbec chuť a zároveň se zbavil i kouření, a já po mnoha letech, kdy jsem se snažila kouření zbavit, ale nešlo to, tak se mi to také povedlo. Již 2 roky nekouřím. Povedlo se hned, jak přestal být stres s manželovým pitím.
Takže GALAXY a všem jejím členům posílám velké díky

Zdeňka Poštolková, Praha

Zařízení od Vás jsou super, a i díky nim jsem všechen pracovní nápor zvládal já i moji zákazníci, pro které jsem to měl. Každý má jenom pozitivní zkušenosti.

Ing. Ján Hadžega, obchodní konzultant

Píši Vám po měsíci používání psychowalkmanu, jak jsme se dohodli. Používám ho denně podle Vašeho návodu, relaxační a energizační programy. Cítím se lépe, mám více energie. Antidepresiva ještě užívám. Koncem dubna mám konzultaci u nového lékaře a budu je chtít postupně vysadit, jestli to bude možné.

Svobodová Vladka

Děkuji moc, zajímám se o tyto věci již déle, než 10 let, mám i vaše knížky a několik starších psychowalkmanů, moc mně a manželovi pomohly. Zajímá mně vše, co se tohoto oboru týká. Jsem moc ráda, že existujete a přeji hodně úspěchu a vše nejlepší. Moc mi pomáhají v mé nynější situaci, i vaše programy pro Laxman, které občas jsou ke stáhnutí zdarma. Vlastním jeden z prvních kusů, co se zde prodával. (Je mi 73 let.) Jste zlatí, a jsem vám moc vděčná. Děkuji.

Z. P.