AVS PŘÍSTROJE, postaru psychowalkmany.

Další výrobky pro psychickou kondici, zdraví a rozvoj.

Nespavosti se zbavíte během pár dní!

AVS přístroj má pro léčbu nespavosti vynikající účinky. 

nalada

AVS přístroj je nejúčinnější metodou pro odstranění nespavosti (insomnie), zmírnění několika spánkových poruch a zlepšení celkové kvality spánku. Svědčí o tom také mimořádná spokojenost samotných uživatelů (98% – více zde) a fakt, že účinky AVS přístroje na spánek často překonávají i jejich očekávání. Během několika dní budete spát hlubokým, osvěžujícím spánkem, podobně jako to dokáží děti. Dokáže Vás ihned uspat, pokud nemůžete zrovna usnout a při pravidelném používání prohlubuje kvalitu spánku dokonce i u osob, které potíže nepociťují. Účinky sami cítíte: například budete ráno vstávat skutečně osvěženi. Existuje mnoho uživatelů, kteří se během krátké doby pomocí AVS přístroje zbavili dlouholeté nespavosti včetně vysazení léků na spaní. Naše AVS přístroje obsahují různé druhy spánkových programů (podívejte se vždy u konkrétního modelu), včetně programu typu ,,Kočičí spánek“, což je program na vyrovnání tzv. spánkového dluhu během dne.
Pokud máte poruchy spánku, zejména neschopnost usnout maximálně do 5-10 minut, probouzíte se v noci (a případně poté nemůžete usnout), předčasně se probouzíte nad ránem – celkově máte mělký, nedostatečně hluboký spánek, tak Vám náš AVS přístroj bezpečně pomůže a tyto potíže už nemusíte zažívat. Také nezapomeňte na to, že kvalitní spánek je nenahraditelný a zásadně důležitý pro celkové zdraví i emocionální život: mimo jiné zvyšuje imunitu, omlazuje tělo, zastavuje nádorovitá bujení, umožňuje hlubokou regeneraci, dokonce zlepšuje náladu (více info dole v Doplňujících informacích). Poslední dobou registrujeme, bohužel, i nárůst mladších lidí, kteří mají potíže se spánkem – začíná to už od zhruba dvaceti let věku.

AVS přístroj uvádí stimulací světlem (brýle) a zvukem (sluchátka) mozek do tzv. stavu/hladiny delta, ve které spánek probíhá: po absolvování programu tedy člověk automaticky usíná. Na přístroji si pouze zvolíte podle Programové knihovny příslušný program, např. ,,Rychlé usínání“. Více k principu AVS přístrojů zde.
Změna stavu vědomí pomocí AVS přístroje se projeví na všech tělesných i duševních úrovních, mj. tedy mozek začne přirozeným způsobem produkovat hormon melatonin, který je pro spánek zásadní.

Vysoká účinnost AVS přístroje je dána tím, že vrací organismu, resp. mozku, jeho přirozenou schopnost se do stavu spánku (tedy nízkého stavu vědomí) naladit, podobně jako to uměl předtím. AVS přístroj tak funguje generálně bez ohledu na přesné příčiny vašich potíží se spánkem, a navíc zdravě, tréninkově: nic do těla nedodává, ale vrací mozku jeho přirozenou schopnost, která byla vlivem okolností utlumena.  

Velké zlepšení pocítí uživatelé, kteří trpí chronickou nespavostí. AVS přístroj je také vhodný pro ženy na mateřské dovolené pro svojí účinnost a proto, že do určité míry stabilizuje nerovnováhu zapříčiněnou oslabeným nebo nestabilním hormonálním systémem a obtížným dodržováním pravidelného režimu bdění/spaní. Programy na spaní dobře fungují i pro děti, protože děti obecně přijímají AVS stimulaci velmi příznivě. Jediná skupina, která musí při používání zvýšit pozornost, jsou velmi nemocní nebo starší lidé (zhruba nad 70 let věku): musí začínat s AVS přístrojem postupně a pomalu. Nehrozí jim žádné riziko, ale jejich organismus vyžaduje delší čas si zvyknout na intenzivní (pozitivní) nastartované změny.

 

AVS přístroj je velmi vhodný obzvláště pro osoby:

Na rozdíl od léků má AVS přístroj tři výhody. Za prvé neutlumuje činnost mozku (neodstraňuje symptomy), ale navozuje v mozku (biofyzicky) přirozený stav spánku – proto budete ráno vstávat skutečně osvěženi. Za druhé má vyšší účinnost, na množství referencí se můžete podívat zde. Za třetí nezpůsobuje závislost, naopak: pravidelné používání AVS přístroje (spánkových či relaxačních programů) optimalizuje činnost mozku, vrací mu jeho přirozenou schopnost spouštět stav spánku, takže do velké míry začnete postupně lépe spát i bez použití AVS přístroje.

 

Kdy čekat účinek?

Vzhledem k vynikající účinnosti AVS přístroje skutečně velmi rychle. Například existují stovky referencí uživatelů, kteří se definitivně zbavili chronické nespavosti a léků na spaní již po pár týdnech používání. AVS přístroj má také schopnost okamžitě Vás uspat, pokud nemůžete ,,zabrat“ (nicméně nedoporučejeme tuto možnost využívat bez předchozího absolvování několika relaxačních programů – kvůli zvyku na stimulaci). Většina uživatelů je rychlostí účinků příjemně překvapena. Akutní navození spánku velmi spolehlivě funguje i u osob, které nikdy předtím AVS přístroj nepoužili. Při pravidelném používání, tj. min. 3 a vícekrát týdně, si zlepšíte spánkový model, tedy schopnost mozku automaticky navozovat kvalitní spánek. 
Účinky jsou pro mnoho uživatelů překvapivě rychlé a poměrně trvalé. Lidé, kteří trpěli chronickou nespavostí a užívali léky, je vysadili většinou po týdnech pravidelného používání a často natrvalo. Mezi uživateli to není vůbec výjimečná záležitost, jak ostatně vyplývá i ze všech výzkumů a jejich ohlasů.

AVS přístroj není přímo zaměřen na specifické poruchy spánku, jako jsou chrápání, syndrom spánkové apnoe, náměsíčnost -sommabulismus, mluvení ze sna, záškuby svalů, skřípání zuby – bruxismus, noční děsy, poruchy cirkadiální rytmicity, nadměrná spavost. Účinky AVS přístroje pro tyto potíže nemůžeme stoprocentně garantovat. Nicméně u většiny těchto spánkových poruch AVS přístroj do velké míry také pomáhá. Podkladem většiny spánkových poruch je totiž nedostatečný, tzn. mělký, povrchní, nehluboký spánek nebo jinak narušený spánek. Protože AVS přístroj navozuje pouze správný hluboký spánek s optimální ,,spánkovou křivkou“ a zlepšuje tak celý spánkový cyklus, zmírní přirozeně i část uvedených potíží.

 

Okamžité účinky – po použití jednoho spánkového programu

Účinky při pravidelném a opakovaném používání (doporučené 3x týdně)

 

Reference

AVS přístroje_psychowalkman_Galaxy_MUDr. Jan CimickyDo našeho centra přicházejí především přepracovaní lidé, kteří v důsledku příliš hektického života zcela vyčerpali své energetické rezervy. Množství těchto lidí v posledních letech obrovsky přibylo. Trpí chronickým vyčerpáním a únavou, ale také nespavostí. Mimo jiné úspěšně aplikujeme i AVS metodu.
Prim. MUDr. Jan Cimický, CSc.

 

 

Nespavost je často spojena se stresem, depresemi. AVS přístroj funguje pro spánek výborně. Vrací vlastně organismu zpět jeho původní schopnosti spát hlubokým ozdravujícím spánkem.
PhDr. Miroslav Tomeček, psycholog

Několik let jsem bez prášků neusnul. AVS přístroj odstranil moji nespavost. Teď usnu, aniž bych musel použít prášek, přičemž usnu hlubokým spánkem. Ráno vstávám osvěžen.
JUDr. Karel Kotul, 71 let, Praha

Upravily se u mne problémy stran nespavosti, usínám po letech konečně do pár minut po ulehnutí.
Oldřich Lhoták, 55 let, Prachatice

AVS přístroj mi pomohl dohonit spánkový deficit při nočním vstávání k miminku.
Petra Střelečková, Rostkov, Mohelnice nad Jizerou

Nejvíce mi AVS přístroj pomohl se spaním, uklidňující zvuky nedovolí myslet na cokoli. Než program dozní, už spím a ráno jsem dobře odpočatá.
Jaroslava Hůlková, Karlík, Dobřichovice (okres Praha západ)

Uživatel AVS přístroje - Crhonek (2)Vždy jsem měl vážné problémy s dlouhodobou nespavostí. Někdy to nevadilo (,,No co, tak se prostě nevyspím!“) Čím dál častěji ve spojení s profesním životem to znamenalo velký problém vedoucí až k pracovní neschopnosti. Tehdy to začalo být vážné. Léky nepomáhaly. Když už člověk usne, stejně se nevyspí. Ve chvíli postupného propadání beznaději jsem zakoupil AVS přístroj. Pomohl mi prohloubit noční uvolnění, a tím nastolit spánek a zároveň pozvednout skomírající energii během dne. Jeho účinek je obrovský. Také si konečně po letech užívám sny. Účinkům AVS přístrojů, jako člověk s exaktním vzděláním, jsem věřil. Ne, nebyla to víra. EEG není o víře. EEG je přesné měření.
Tomáš Crhonek, Olomouc, správce internetových serverů, 28 let

Další reference zde.

 

Jaký model je pro zlepšení spánku nejvhodnější?

Zcela nevhodný je Galaxy, protože obsahuje pouze 2 programy na spánek. Nejsilněji má tuto kategorii obsazenu Esprit a Laxman Basic a Laxman Premium. Důležité je upozornit na to, že kvalitu spánku zlepší i hluboce relaxační programy, čili nemusíte se omezovat při výběru jen na spánkové programy! Nejvíce relaxačních programů obsahují  Laxman Basic (13 programů relaxačních) a Laxman Premium (13 relaxačních).

 

Rady na závěr

AVS přístroj si můžete také zdarma vyzkoušet (kontakty zde) nebo v Půjčovně půjčit domů (za poplatek). Vše potřebné najdete v návodu k použití, případně se můžete po zakoupení přístroje inspirovat na straně Rady pro začátek.

A nezapomeňte, že se s námi můžete vždy kvůli správnému používání poradit – osobně nebo přes poradnu Lékař Galaxy!

 

Doplňkové informace:

Co když usnu ještě v průběhu programu?
Srovnání léků a AVS technologie
Faktory zhoršující kvalitu spánku
Jak se pozná nekvalitní spánek?
Proč je kvalitní spánek jednou z nejdůležitějších věcí pro celkové zdraví?


Civilizační potíže vyřešeny

Ebook zdarma

Tištěný katalog Galaxy

Objednat zdarma

Novinky ze světa brainfitness

Sociální sítě