AVS PŘÍSTROJE, postaru psychowalkmany.

Další výrobky pro psychickou kondici, zdraví a rozvoj.

S AVS přístrojem zažijete okamžitý příval energie!

Energetické programy AVS přístroje stimulují mozek a tělo k vyšším výkonům.

AVS přístroj tak funguje jako stimulanty (káva, energetické nápoje, alkohol), ovšem zdravěji – bez zátěže chemickou cestou, bez vedlejších účinků, navíc s potenciálem hlubokou relaxací energii dočerpat. Optimalizují mozek tak, že ten aktivuje přirozené energetické rezervy organismu. Účinky AVS přístroje – psychowalkmanu jsou přitom přesvědčivě silnější než jakékoliv známé stimulanty: káva, čaj či energetické nápoje. Vynikající je použití energizačních programů například odpoledne, jakmile se dostaví menší únava – to nic nenahradí!

 

Jaké účinky lze při používání energetických programů očekávat?

 

AVS přístroj – psychowalkman dodá energii a to dvojím způsobem, přičemž se oba dva způsoby prolínají.

První způsob:
AVS přístroj poskytuje hlubokou relaxaci nebo kvalitní spánek, a v těchto stavech tělo energii, tzv. energetické rezervy vytváří (především ve spánku). Používá se pro to druh energizačních programů, kdy v první fázi dojde k relaxaci a teprve potom ke zvýšení energie. Také to lze řešit relaxačními nebo spánkovými programy.

Druhý způsob:
AVS přístroj dokáže lépe využít energii, kterou organismus má v danou chvíli k dispozici. Lépe využívá energetických rezerv. Proč jsme po ránu často malátní a trvá nám nějakou dobu, než mysl a tělo začne pracovat naplno? Energii máme, ale tělo a mysl není dosud připravené, nastartované k výkonu. Dobře to vyřeší sport po ránu nebo káva – nebo AVS přístroj – psychowalkman.

Vybuzením organismu na vyšší úrovně vědomí (vyšší frekvence mozkových vln) nastartuje AVS přístroj organismus okamžitě k akci. Úroveň vědomí i fyzických biorytmů, které se pohybují v nižších frekvencích, dostane ,,do chodu“ právě zvýšení frekvence. Je to o to jednodušší, že energii vybudit, nastartovat (vyšší frekvence mozkových vln) je daleko snažší, než dosáhnout opaku – uvolnění (nižší frekvence mozkových vln).

Obdobné je zvýšení, dodání energie přes den. Přes den automaticky energie kolísá: téměř jakákoliv běžná činnost vyčerpává energii organismu (pohyb, přemýšlení, hodně vyčerpává stres). Navíc dochází k tomu, že mozek a biorytmy se postupně běžného dne rozlaďují: např. vzrůstá rozkmit mezi hemisférami mozku, což se také projeví na úbytku energie. AVS přístroj (programy na energii) změnou frekvence mozkových vln a jejich sladěním dokáže:

 

Co uživatelé cítí při programech na dodání energie?

Je to opravdu jednoduché: vzroste energie. Používání energizačních programů má ale jedno omezení, které je vhodné znát: zvyšovat energii energetickými programy nelze donekonečna. Pokud už organismus nemá dostatek vlastních zdrojů, zásob, tzv. energetických rezerv, tak vám ani AVS přístroj – nemůže pomoci. V tom případě musíte sáhnout po relaxačních nebo spánkových programech a energii doplnit, načerpat tímto způsobem:

 

Graf-Energie

 

Okamžik, kdy už nestačí energizační programy, poznáte sami lehce – při energizačním programu budete usínat nebo dokonce usnete, a budete po něm spíše rozespalí než nastartovaní. V takovém případě použijte relaxační program. A nemusíte se bát, že by z vás AVS přístroj energii nějak vyčerpal na minimum. Tělo má své kontrolní mechanismy, proto když bude energie docházet, vynutí si tělo například spánek.

 

 

Reference

AVS přístroje používám v běžném denním provozu – osm pacientů na jeden přístroj denně. Pacienti si proceduru velice chválí, spokojenost je na obou stranách.
L. Svobodová, vrchní sestra, MUDr. Zdeněk Kopal, primář, Lázně Libverda

Spustím relaxační program a za půl hodiny cítím, jak pomalu upadám do polospánku. Tělo relaxuje a organismus nabírá novou, tolik potřebnou energii. Tak se přirozeným způsobem zbavuje stresu, ale také různých jedů. Stejným způsobem se někteří pacienti léčí z fóbií, vysokého krevního tlaku, migrén, prostě malých velkých nemocí, které nám každodenně komplikují život.
Doc. MUDr. Vladimír Kříž, místopředseda České fyziatrické společnosti

Léčil jsem mnoho podnikatelů, manažerů, ale i mladých studentů, jejichž zdravotní problémy se daly často shrnout pod globální pojem: nedostatek energie, únavový syndrom. Vždy šlo o výrazné snížení rezervy sil. Výrazné subjektivní zlepšení stavu pociťují klienti po 1-5 sezeních (sezení 1-2x týdně). Růst energetických sil se projevil ústupem zdravotních a psychických obtíží (bolesti páteře, hlavy, vyčerpanost, únava, obavy, snížené sebevědomí a schopnost učení aj.)
MUDr. Jaromír Edl, psychiatr

Použitím relaxačních programů si navozuji stav pro velký celodenní výkon pro následující den – jak fyzický, tak psychický.
Svatava Šmudlová, Zlín

Pokud použiju energizační program v poledne, získám energii až do večera.
ing. Lenka Staňková, 28 let, Pardubice

Uživatel AVS přístroje - Millerová2 (3)Používám AVS přístroj kdykoli, kdy se cítím unavená. Za 15 minut se cítím odpočatá a plná sil. O víkendu mám více času a používám delší relaxační program. Manžel je pilotem v ČSA a používá programy na energii častěji než já. Jeho nejoblíbenější je program Mentální sauna (model Esprit), používá ho, když ho čeká nějaká náročná aktivita, kterou musí podstoupit (přezkoušení v letadle nebo na letovém simulátoru).
Ekaterina Millerová, Bratronice, zdravotní laborantka

Další reference zde.

 

Jaký model je na zvýšení energie nejvhodnější?

Využít můžete všechny modely, protože energizační programy jsou jednoduché a bývají standardní výbavou všech (kvalitních) AVS přístrojů. Modely Laxman Basic, Laxman Premium, Relaxman, Esprit mají například 6-7 programů na energii. Vynikající energizační programy má Relaxman a Laxman. Naprosto nejdokonalejší a nepřekonatelné je spojení přístroje Laxman a Sady programů Energie pro každý den!
Používání energetických programů je opravdu jednoduché: při poklesu energie přes den stačí krátký program (5-15 minut) a jste znovu ,,ve hře“ – koncentrovaní, nabití energií. A použití po ránu je pro některé lidi doslova nenahraditelné! Proto se AVS programy na energii používají většinou po ránu nebo přes den.

 

Rady na závěr

AVS přístroj si můžete také zdarma vyzkoušet (kontakty zde) nebo v Půjčovně půjčit domů (za poplatek). Vše potřebné najdete v návodu k použití, případně se můžete po zakoupení přístroje inspirovat na straně Rady pro začátek. Doporučujeme Vám i pro učení začít relaxačními programy, protože uvolněná mysl je základem ke kvalitnímu učení i dlouhodobé duševní výkonnosti.

A nezapomeňte, že se s námi můžete vždy kvůli správnému používání poradit – osobně nebo přes poradnu Lékař Galaxy!


Civilizační potíže vyřešeny

Ebook zdarma

Tištěný katalog Galaxy

Objednat zdarma

Novinky ze světa brainfitness

Sociální sítě