Dokáže AVS přístroj pomoci šestnáctiletému chlapci s poruchou osobnosti? Zatím jsme nic nezkoušeli, protože mu teprve diagnostikovali tuto diagnózu. Odmala chodil k psycholožce, ale léky neužíval. Tvrdili, že je hyperaktivní a učitelky, že je problémový. Vím, že se nedá vyléčit, ale aspoň zdali se to nedá ovlivnit a nějak usměrnit?

Odpověď

Různých poruch osobnosti je poměrně hodně, asi byste to měli nechat přesněji diagnostikovat. Obecně samozřejmě mají různé poruchy osobnosti shodné rysy, jedná se zejména o emocionální nestabilitu, irelevantní sebehodnocení, nekontrolovatelnost/neovladatelnost impulsů, podrážděnost, úzkost, pocity prázdnoty, apod. V mnoha případech ovlivňuje vznik poruchy osobnosti silný (emocionální) stres z dětství. Úspěšnost řešení může být za pomoci AVS přístroje určitě nad 50%, teoreticky se dá porucha zvládnout z větší části.

Jak AVS přístroj pomáhá:

  • Uvolňuje bloky stresu, úzkosti, podrážděnosti, napětí v mozku – a to velmi do hloubky a bez ohledu na to, jak vznikly. Dělá to velmi razantně, účinně (téměř neexistuje účinnější metoda, až na výjimky experimentální hlubiné regresní psychoterapie).
  • Dlouhodobě naučí mozek tomu, aby zamezil vylučování ,,nepříznivých“ hormonálních látek (pro tento účel) a naopak jej naučí vylučovat pozitivní hormony (různé druhy opiátů – endorfiny apod.). Vyrovnává celkově činnost mozku, optimalizuje jeho činnost, na všech úrovních (psychická stabilita, paměť, kognitivní funkce…). Je těžké si to představit, když to člověk nezažil, ale je to podobné, jako když několik dobrých software optimalizuje činnost PC (odchytává viry, zvyšuje kapacitu, paměť, rychlost, stabilitu systému).
  • Vyrovnává deficity určitých oblastí mozku. Například za emoční nestabilitu je zodpovědná slabší činnost levé mozkové hemisféry (kde je uloženo do velké míry sídlo citů, celkově EQ apod.). AVS přístroj navozuje rovnováhu v celém mozku, zaktivuje méně používané části, a vyrovnává hormonální hladinu mezi jednotlivými částmi.

Doporučené používání (nevím, jaký máte model): jakékoliv programy z oblasti relaxace, kreativita, zábava, somatické. A používat minimálně 4x týdně (různé programy, a poté opakovat ty, které se mu budou líbit – budou mu dělat dobré pocity). První výsledky myslím bude syn i Vy vidět do 14 dní. Po měsíci až dvou používání může přejít i k jiným programům podle potřeby. Vyhnout se programům na řešení deprese.