Pocit vyčerpání, přetížení, stresu, úzkosti až deprese, nebo nespavost, nesoustředěnost, neklid – to vše jsou situace, se kterými se během života setká každý z nás. Ať už potřebujete pořádně zrelaxovat, nebo přimět mozek k vyššímu výkonu, pomohou naše AVS přístroje.

Jejich účinnost je založena na vědeckých důkazech a podložena mnoha světovými studiemi. AVS přístroje tak nejsou jen další „zbytečnou“ moderní technologií. Své místo si našly i v tradiční psychologii a využívá je řada českých psychologů i terapeutů.

Prohlédněte si naše AVS přístroje

AVS přístroj Laxman Premium

AVS přístroj a syndrom vyhoření

Jak přístroj funguje

AVS přístroje fungují na principu audiovizuální stimulace mozkové činnosti. Jednoduše řečeno – pomocí obrazu, který se promítá do brýlí, a zvuku, který se pouští do sluchátek, dokážou „přeprogramovat“ náš mozek do hluboké relaxace nebo do režimu intuitivního učení. Přístroj AVS, dříve známý jako „psychowalkman“, se používá společně se zvoleným programem, který si vyberete podle svých potíží. V nabídce je několik desítek programů, například „Říše klidu“ při depresích, „Znovuzrození“ proti pocitu únavy, „Chytrá hlava“ pro lepší učení nebo „Vypni a spi“ při nespavosti a potížích s usnutím.

AVS stimulace působí na každého člověka

Účinky AVS na náš mozek a psychické zdraví jsou nezpochybnitelné. „Spektrum potíží, které je možné ovlivnit audiovizuální stimulací, je podle mých zkušeností naprosto bez hranic. Přístroj lze uplatnit všude tam, kde se člověk do problémů dostává kvůli vyčerpání energie nervových buněk a tkání, tedy při jakékoli formě psychické zátěže,“ uvádí psycholog PhDr. Karel Hlavatý, který ve své praxi v Lázních Jablonec používá AVS přístroje již tři desítky let.

AKCE – AVS PŘÍSTROJE NYNÍ S DÁRKEM!

„Mám zkušenost, že přístroj napomáhá jak při psychosomatických problémech, jako jsou potíže s usínáním, bolesti hlavy, emocionální nestabilita či potíže kardiovaskulární a zažívací, tak skutečně i při těžších depresivních stavech,“ doplňuje zkušený psycholog. Audiovizuální stimulace pomocí AVS přístroje působí na základě zákonitostí z oblasti fyziky a principů funkce mozku, jako je přenos elektrických signálů a tzv. efekt napodobení frekvence, které jsou shodné a neměnné (podobně jako gravitace). Dá se tak říci, že AVS stimulace působí opravdu na každého člověka. Subjektivní pocity navození relaxace však mohou být u každého odlišné. Obecně jsou však trvalejší výsledky znatelné při pravidelném užívání přístroje do jednoho měsíce.

Bezpečné užívání i bez konzultace s odborníkem

Pokud vás trápí některé z výše uvedených potíží, ale i další, jako jsou:

  • poruchy pozornosti a soustředění včetně ADHD,
  • problémy s učením,
  • tinnitus (pískání v uších),
  • dlouhodobý stres,
  • úzkosti,
  • pocity vyhoření,

pomoc najdete u psychologa či terapeuta, který může využít některý z tradičních postupů založených na vaší vůli. Nebo může doporučit použití AVS přístroje. Pomoci si však můžete také sami v pohodlí svého domova, a to zapůjčením či zakoupením AVS přístroje. Naše přístroje jsou vyvinuté jako bezpečný nástroj moderní biomedicíny i pro laiky – samouživatele. Stačí si přečíst přiložený návod, přístroj lze jednoduše užívat i bez konzultace s odborníky.

ADHD u dětí – ne vždy jsou potřeba léky

Porovnání s tradičními psychologickými postupy

„Použití přístroje je možné doporučit všude tam, kde se z pohledu tradiční psychologie využívá některé ze standardních, tedy klasických relaxačních technik, jako je autogenní trénink, progresivní relaxace nebo i meditace,“ vysvětluje PhDr. Karel Hlavatý a dodává: „Přístroje AVS jsou takovým posunem, který reflektuje skutečnost, kdy člověk na nácvik standardních relaxačních metod nemá čas, chuť nebo schopnosti.“ Jsou tedy vhodnou alternativou pro ty, kteří jinak relaxovat či meditovat nemohou nebo nedokážou.

Jak vypadá AVS přístroj Laxman premium?

VÍTE, ŽE AVS PŘÍSTROJE SI U NÁS MŮŽETE VYPŮJČIT?