AVS PŘÍSTROJE, postaru psychowalkmany.

Další výrobky pro psychickou kondici, zdraví a rozvoj.

Garance a výhody

Závazné garance společnosti Galaxy

Od vzniku roku 1995 je Galaxy specialistou na psychotechnologie a duševní kondici. Jako inovativní světová firma jsme odborníci na ,,svou“ oblast, jsme držiteli mnoha prvenství a od roku 2003 jsme největším dodavatelem AVS přístrojů v Evropě a psychotechnologických přístrojů ve střední Evropě. Všechny výrobky, které dodáváme, od doplňků stravy až po biofeedback přístroje testujeme a několika způsoby prověřujeme nebo sami vyvíjíme. Uvádíme pouze ověřené a objektivní informace.

Garantujeme Vám, že s našimi AVS přístroji budete spokojeni! Stejně jako 110.000 zákazníků-uživatelů před Vámi.
Dodáváme pouze značkové AVS přístroje s ověřenou a garantovanou účinností. Pokud Vás zajímá přímo Garance účinnosti AVS přístrojů, vstupte sem.

K dubnu 2016 (1995-2016) jsme v prodejnách obsloužili přes 450.000 zákazníků, zejména na AVS přístroje. 

valuch-080-14_retuš

 

Prvenství a úspěchy

prodejna-zakaznice

Odbornost

Podílíme se na světovém vědeckém vývoji, spolupracujeme s lékaři z ciziny i z ČR, úzce zejména se Světovou asociací pro AVS technologii (WAAT). Jsme autory projektu ,,Zavedení AVS technologie do českého zdravotnictví“ (1996-1998).

 

Co vše při nákupu AVS přístroje Galaxy dostáváte?

A konečně: naši péči 🙂 Kdykoliv se s námi můžete poradit – o zdraví, nemocech, souvislostech s našimi výrobky – neexistuje dotaz, který bychom neuměli kvalifikovaně zodpovědět. Pečujeme o své zájemce a zákazníky do posledního dechu, a to stále – nejen před prodejem!

 

Co o nás píše český tisk?


Civilizační potíže vyřešeny

Ebook zdarma

Tištěný katalog Galaxy

Objednat zdarma

Novinky ze světa brainfitness

Sociální sítě