Syn amerického prezidenta Jack Carter nebo miliardář Richard Branson jsou další světové osobnosti, které nově používají AVS přístroj Laxman.

Tyto zprávy se objevují v britském a americkém tisku a nejčastěji pochází z pera britského novinářeJamese Prestona. Ten se už léta pohybuje ve světě světového showbusinessu i politiky a píše zajímavé články ze zákulisí. Nutno podotknout, že James Preston nepatří ke klasickým paparazzi a lovcům senzací. Svojí činnost a známosti se slavnými lidmi využívá totiž ke vzniku prospěšných projektů. Aktuální projekt se jmenuje ,,MESSAGE ADRIFT“ a jde o hru pro mobilní telefony, která se zabývá vyčištěním oceánu od plastového odpadu. Tím současně propaguje tento počin a vybírají se peníze od uživatelů, hráčů i celebrit. Zatím se do tohoto projektu Jamesovi zapojilo přes 15 významných osobností, například Harrison Ford, Matt Damon či David Beckham. S Jamesem Prestonem se mám vidět v létě, takže se těším na dělení podrobností a budu Vám referovat.

Odbočil jsem trochu od Laxmanu, ale úmyslně: chtěl jsem podtrnout ušlechtilost myšlenek, které se odráží i v používání Laxmanů. Většina ze světových osobností, o kterých mi J. Preston vyprávěl, např. J. Carter, D. Beckham, G. Clooney totiž považuje AVS přístroj za něco víc než jen osobní prostředek k lepšímu zdraví. Považují AVS technologii za převratný způsob jak měnit k lepšímu sebe sama i celou společnost. Chápou tuto metodu jako příspěvek ke změně světového paradigmatu, například v tom smyslu, jak se může lidstvo udržovat zdravé a v pohodě bez léků. Berou AVS technologii jako pomoc dnešnímu světu.

Jistěže jsou někdy Američané tou svojí snahou zachránit svět jako posedlí – alespoň se to tak zdá z pohledu skeptické, nekosmopolitní a celkem měšťácké české kotliny (omlouvám se, ale z celosvětového úhlu je pohled na Čechy takový). Ale mě se to od amerických celebrit líbí. Místo myšlení na sebe sama se snaží změnit svět – s tím jsem zajedno. Tím spíše, že jsem právě za pomocí AVS přístroje sám mnohokrát zažíval účinky, které mi otevíraly vědomí, spojovaly mě s planetou Zemí nebo mi zprostředkovávaly radost z lidského sdílení. (Dosažení takových účinků samozřejmě vyžaduje delší používání, případně spojení AVS přístroje ještě s dalšími technikami.)

Georgie Clooney: ,,Líbí se mi, že si s Laxmanem odpočinu mnohem rychleji než u moře na pláži. Desetiminutový program Laxmanu dvakrát denně udrží plnou výkonnost celý den.“

Poslední dva roky, zvláště co existuje Laxman, se vůbec množí známé osobnosti, které začínají AVS přístroje používat. Což je pro propagaci této metody samozřejmě skvělé. Velmi mě potěšilo, že se uživatelem stal právě excentrický miliardář a jeden z nejlepších světových podnikatelů Richard Branson. Dokonce uvažuje o zařazení AVS technologie do své letecké flotily Virgin Atlantic.

Zdá se, že ani české celebrity poslední dobou nechtějí být pozadu. Po hercích, zpěvácích, podnikatelích a sportovcích, kteří si psychowalkman zakoupili při jeho nástupu v Česku před dvaceti lety si k němu v posledních letech nachází cestu snad ještě více celebrit. Každý rok zaznamenávám několik velmi známých osobností, kteří si AVS přístroj, a zejména Laxman, pořídili.

Jan Valuch
mentální kouč a terapeut, prezident WAAT

Komerční upoutávka Galaxy:
Laxman Basic: 56 programů
Laxman Premium: 70 programů nové generace

Vaše Galaxy