AVS PŘÍSTROJE, postaru psychowalkmany.

Další výrobky pro psychickou kondici, zdraví a rozvoj.

Kontakt

Informace o sortimentu (nákup)

  • Telefon: +420 774444795, +420 778035563
  • Email: info@galaxy.cz
  • Vedoucí: Galaxy Praha nebo Galaxy Brno

Informace o odeslaných objednávkách (doprava, platby)

Tento e-shop provozuje

Positive Energy s.r.o.,
Karlovo náměstí 30, 120 00 Praha 2
IČ 01649337, DIČ CZ01649337 (velkoobchod, firemní klientela)
a Galaxy Neurotechnology, s.r.o. IČ 05196698 (maloobchod)

Hodonín

  • Adresa: Havlíčkova 1478/69
  • Mobil: +420 774 584 352
  • Email: MarieMakovska@seznam.cz
Více o prodejně

U mě si můžete vyzkoušet tyto přístroje:

  • Laxman: cena za sezení (jeden celý program) je od 120Kč do 350Kč
  • Galaxy a Voyager XL: cena za sezení (jeden celý program) je od 40Kč do 130Kč
  • EEG biofeedback Neuroset Profesional – od 90Kč a výš podle délky hry

Každému, kdo chce změnit svůj život k lepšímu nabízím své služby – prodej všech AVS přístrojů a celého sortimentu Galaxy – vyjma akce Zlatá záruka.
Poskytuji všechny trvalé slevy Galaxy: 7% pro důchodce, studenty, ZTP a dárce krve.
Dále Vám mohu nabídnout další individuální slevu do výše 5%.

Dovolte, abych se představila:
jmenuji se Marie Makovská je mi 60 roků a jsem již ve starobním důchodě, ale ještě pracuji jako živnostník. Moje nejčastější činnosti jsou numerologická konzultace, šití i prodej svých autorských modelů společenských, plesových a svatebních šatů (každý kus je originál) a již několik let spolupracuji s firmou Galaxy jako zprostředkovatel i provozovatel AVS přístrojů a nově i EEG biofeedbacku.  Žiji v Hodoníně kde mám vlastní boutique E a M se svými modely a v něm i poslechovou místnost, kde zprostředkuji i provozuji poslechy AVS přístrojů.

O AVS přístrojích jsem se dozvěděla z časopisu. Zjistila jsem si okamžitě pro mě potřebné informace a hned jsem navštívila prodejnu v Brně, kde jsem poprvé vyzkoušela všechny AVS přístroje (vždy jen pár minut). Do prodejny jsem přišla velice rozrušená ( vzteklá) a již po prvním poslechu Laxmana jsem se cítila klidně, jako již pár let ne. Účinky Laxmana mě přesvědčili natolik, že jsem si na jeho pořízení i půjčila část peněz, abych jej brzy měla doma. S účinky jsem i nadále spokojená a vozím AVS přístroj všude kam jedu. Přístroj Laxman používám pokaždé, když jsem unavená (děláme rekonstrukci domu) nebo mě někdo naštve (řemeslníci, úředníci). Spokojenost s AVS přístroji mě přiměla nabídnout napřed poslechy známým i rodině. Později to bylo i lidem, kteří měli chuť tyto moderní domácí lékaře v klidu vyzkoušet.

Jelikož jsem otevřený a komunikativní člověk, tak ráda šířím účinky AVS přístrojů. Vím, že jim AVS přístroj může z drtivé většiny velmi pomoci. V různých životních situacích popř. pomůže zlepšit i celkový zdravotní stav.

Za čtyřletou historii jsem s AVS přístroji seznámila mnoho lidí, někteří si jej již pořídili domů a jiní docházejí na sezení ke mě. Všichni co dodržují doporučený postup jsou spokojení a přístroj jim pomohl vyřešit jejich různé potíže dnešní doby – stres z práce, ze školy, příprava na zkoušky, pohovor, občasná nebo dlouhodobá nespavost, bolesti zad, migrény, tréma, ale i lehké mozkové dysfunkce, počínající deprese, špatné nálady a další různé potíže, zejména z nástrahy dnešní hektické doby a neschopnosti člověka se dobře odreagovat.

 

Proto jste i vy srdečně zváni ke mně do Hodonína na jedno bezplatné vyzkoušení AVS přístroje a vy zhodnotíte samy jestli si přístroj zakoupíte nebo budete pokračovat  u mě za finanční poplatek. Pokud se u dětí jedná o lehkou mozkovou dysfunkci, tak poskytuji 3 týdenní program zdarma jelikož je to doporučená doba k tomu, aby se bojevilo zlepšení. U takto postižených dětí nelze z prvního poslechu zjistit zlepšení a nechci aby si rodiče dítěte mysleli, že ten 3 týdenní program doporučuji kvůli svému zisku. Mám zájem pomoci a proto jsem se takto rozhodla.  Dále se rodiče mohou rozhodnout si přístroj zakoupit nebo pokračovat za finanční poplatek, který je individuální (podle délky programů, které jsou nutné k odstranění problému).

 


Civilizační potíže vyřešeny

Ebook zdarma

Tištěný katalog Galaxy

Objednat zdarma

Novinky ze světa brainfitness

Sociální sítě