AVS PŘÍSTROJE, postaru psychowalkmany.

Další výrobky pro psychickou kondici, zdraví a rozvoj.

Zkušenosti s Laxmanem

Zkušenosti s Laxmanem

Autentické zkušenosti uživatelů, kteří nám píší. Uveřejňujeme je v originálním znění bez úprav.

Jsem spokojená, používám k relaxaci před spaním. Alice Berlínská, Černošice

Používám především k relaxaci, někdy také k navození spánku. S účinky jsem většinou spokojen. Radek Pavlín, Most

Zařízení od Vás jsou super, a i díky nim jsem všechen pracovní nápor zvládal já i moji zákazníci, pro které jsem to měl. Každý má jenom pozitivní zkušenosti…tolik na závěr roku. S přáním hezkých svátků Vánočních a vše nej…
Ing. Ján Hadžega, obchodní konzultant AV MEDIA, a.s., Ostrava

Píši Vám po měsíci používání psychowalkmanu, léčím agorafobii, užívám antidepresiva. Používá ho denně podle Vašeho návodu, relaxační a energizační programy. Cítím se lépe, mám více energie. Antidepresiva ještě užívám. Koncem dubna mám konzultaci u nového lékaře a budu je chtít postupně vysadit, jestli to bude možné.
Svobodová Lucie

Před lety, ještě ve staré prodejně, Na Moráni, u Palackého náměstí, jsem si postupně koupila několik psychowalkmanů. Tenkrát to ještě šlo, a zamilovala jsem se do nich. Naposledy jsem si kupovala první LAXMAN, hned jak se objevil..  Byla tam moc hodná a příjemná paní vedoucí, a trochu jsme se spřátelili. Blondýnka, plnoštíhlá, jméno si již za ty roky bohužel nepamatuji. Věčně usměvavá, také zamilovaná do psychowalkmanů, vždy jsme si spolu krásně popovídali. Měla jsem ji moc ráda. Moc ráda bych si ještě ušetřila na RELAXMAN. Velmi mně zaujal. Když jste dávali zdarma ke stáhnutí programy pro LAXMAN, moc mně to potěšilo. Sama si to do přístroje stáhnout neumím, ale bydlím blízko prodejny v Anglické, a tam mně to pán ochotně stáhl.

Miluji Galaxy,  a ještě jednu velikou službu nám psychowalkmany udělaly. Měla jsem velké problémy s manželovým alkoholismem. Jinak je zlatý, ale to již bylo neúnosné. Ve střízlivém stavu si to také uvědomoval, ale nedovedl tomu odolat. A k lékaři nechtěl.. ( a také se to často u lékaře nepovede, vím to ze zkušenosti v okolí). Psychowalkman se mu naštěstí zalíbil, a začal ho pravidelně používat. To dělá dodnes. Po nějakém čase se mu za podpory psychowalmana povedlo přestat, dokázal to sám, a přes 2 roky se alkoholu ani nedotkl. (A chápe, že již nikdy nesmí, že by se to znova nastartovalo.)  Je moc rád, a říká, že na něj nemá vůbec chuť,  a zároveň se zbavil i kouření, a já po mnoha letech, kdy jsem se snažila kouření zbavit, ale nešlo to, tak se mi to také povedlo. Již 2 roky nekouřím. Takže GALAXY a všem jejím členům posílám velké díky.
Zdeňka Poštolková

Má žena má Alzheimera. Já jsem ženě dával psychowalkmen 3-4x denně. Střídavě programy na pravou a levou hemisféru mozku. Stal se zázrak, žena začala vařit jednoduchá jídla, začala se orientovat v prostoru, začala se usmívat a já měl radost! Psychiatři napsali do posudku, jak ji psychawalkmen uškodil, protože se po lécích zklidnila.  Ještě jednou díky za důkazné informace. S pozdravem
Miroslav Melcr

V 4/2017 jsem si zakoupila Laxman Premium, předtím čtyři roky jsem byla léčena antidepresivy, nyní hlavně díky Laxmanovi jsem 1 rok bez léků…za mne velké super!!!
Andrea Králová.

 

Laxman Basic – zde

Laxman Premium – zde


Civilizační potíže vyřešeny

Ebook zdarma

Tištěný katalog Galaxy

Objednat zdarma

Novinky ze světa brainfitness

Sociální sítě