Velkoobchod – partnerství s Galaxy

25 let prodáváme v České republice a dalších zemích výrobky s mimořádnými účinky a užitkem. Jsme světoví leadeři v oboru psychotechnologií a držiteli několika evropských i světových prvenství.

Zapojte se do úspěšného obchodu s námi.

V letech 1996 až 2016 jsme dosáhli obratu 381.000.000 Kč.

Výhody pro Vás:

  • Pomoc lidem ve zlepšení jejich zdraví, kondice, osobního rozvoje.
  • Vaše nová konkurenční výhoda – nové zboží nebo služba.
  • Zisk, výdělek.
  • Osobní využití výrobků – výhodné ceny.
  • Naše marketingová podpora a zkušenosti.

Pro partnerství si můžete vybrat ze tří možností:

Zprostředkovatel

Říkejte lidem ze svého okolí o Vaší spokojenosti s výrobky Galaxy. Jim pomůžete v rozhodnutí si je pořídit a sami za to můžete získat výdělek. Nemusíte vlastnit živnostenský list, nemusíte nic kupovat. Stačí, pokud jste náš zákazník-uživatel.

Pro koho je tento způsob vhodný?
Pro současné zákazníky, uživatele. Zejména je vhodný pro firmy nebo osoby, které mají možnost pravidelně oslovovat potenciální zájemce. Vhodný je pro lektory, učitele, maséry, lékaře, psychology, čajovny, léčitele, relaxační, wellness a fitness studia, poradny a další…

Provize, výdělek: 10-15% z prodeje

Provozovatel

Provozujte AVS přístroje jako službu pro zákazníky: buď placenou nebo zdarma v rámci Vašich poskytovaných služeb. Budete uveřejněni na webových stránkách jako provozovatel, kde si vás zájemci vyhledají. Podmínkou je mít stálé veřejné místo, kam mohou zákazníci přijít a dále zakoupit 1 ks AVS přístroje (se slevou).

Pro koho je tento způsob vhodný?
Pro firmy, které mají stálé místo, provozovnu: maséry, lékaře, psychology, čajovny, relaxační, wellness a fitness studia a další…

Provize, výdělek: 50-500 Kč za 1 použití

Obchodník

Jedná se o obchodní vztah „firma-distributor“. Za své peníze nakupujete zboží a to prodáváte. Musíte vlastnit živnostenský list (zápis v OR) a uskutečnit první objednávku ve výši 40 000 Kč bez DPH.

Pro koho je tento způsob vhodný?
Jakékoliv firmy vhodného zaměření: zdravotnické potřeby, elektronika, lékárny, různé eshopy, „zdravé spaní“, zdravotnické pomůcky apod.

Provize, výdělek: rabat 25-30% + další různé bonusy

Pro bližší informace:

Lucie Humlová, tel.: 778 035 561, e-mail: marketing@galaxy.cz