AVS PŘÍSTROJE, postaru psychowalkmany.

Další výrobky pro psychickou kondici, zdraví a rozvoj.

Syndrom vyhoření – prevence a léčba

Základní informace – Co je syndrom vyhoření, příznaky apod. včetně TESTU s okamžitým vyhodnocením najdete ZDE.

 

Syndrom vyhoření – prevence a léčba

Prevence

BAN-Syndrom-vyhoření-4Primární příčinou syndromu vyhoření ( burn out ) je chronický stres, se všemi nejčastějšími symptomy: snížené sebevědomí, úzkosti, obavy, únava, neurózy, deprese, poruchy paměti a koncentrace, poruchy spánku, tendence k návykovým látkám, neschopnost uvolnit se a přidružují se somatické potíže (trávicí trakt, dýchací soustava, sexualita, kardiovaskulární systém aj.). Proto je nejúčinnější prevencí okamžitě řešit stres. Naučit se a používat relaxační techniky nebo nejúčinnější metodu pro odstranění stresu včetně symtompu vyhoření – AVS technologii. V osobní rovině je vhodné přehodnotit postoj k práci, resp. danému krizovému prostředí, zejména najít si další aktivity mimo tuto oblast – koníčky, rozšířit nebo si najít vztahy s jinými lidmi (tzv. podpůrná sociální síť), apod.

 

Léčba

Jak léčit syndrom vyhoření? Bez pomoci moderních technologií obtížně. Pro léčbu syndromu vyhoření se využívají psychologické terapie, zejména transformační systemická terapie nebo daseinsanalýza. Jejich nevýhodou je bohužel malá účinnost a dlouhá doba, než se projeví výsledky. Z toho důvodu převzaly pomoc ty nejmodernější biotechnologické metody, jako je zejména AVS technologie (viz níže). Psychologické terapie mohou sehrát roli vhodné doplňkové léčby spolu s AVS přístrojem.

 

Jak AVS technologie – AVS přístroj (psychowalkman) řeší syndrom vyhoření?

Stres i syndrom vyhoření dokáže AVS přístroj vyřešit velmi účinně a rychle. Patří k absolutně nejúčinnějším metodám pro odstranění stresu, a to zejména navozením okamžité hluboké relaxace (viz též Srovnání účinnosti relaxačních metod). Nepůsobí na symptomy, ale přímo na odstranění stresu a získání odolnosti proti stresu. Hluboká AVS relaxace uvolňuje svalstvo, odstraňuje psychickou únavu (bloky stresu, úzkostných myšlenek), podrážděnost, negativní nálady i deprese, druhotně potíže kardiovaskulární, zlepšuje spánek, zvyšuje energetické rezervy organismu a zvyšuje přirozenou odolnost vůči stresu – mozek si znovuosvojené postupy zapamatuje a používá.

BAN-Syndrom-vyhoření-3Zlepšení svého stavu také okamžitě subjektivně cítíte, a to už po prvních použitích AVS přístroje. Do několika dnů používání odstraní AVS přístroj extrémní vyčerpanost a negativní pocity a zklidní mysl na přijatelnou, zhruba průměrnou úroveň. Poté následuje během týdnů zvýšení psychické odolnosti vůči stresu nad původní normální hodnoty. Doporučené používání je ze začátku (prvních 14 dní) denně nebo obden (!). Poté, zvláště jakmile pocítíte největší úlevu, dle uvážení – nicméně je vhodné používat AVS přístroj i nadále během několika týdnů intenzivně, například 3-4x týdně.

AVS přístroj je moderním, zcela bezpečným a nejúčinnějším řešením syndromu vyhoření, a u odborného dodavatele Galaxy dokonce s garancí záruky účinnosti (značkové AVS přístroje s ověřenou účinností – stovky zkušeností lékařů a uživatelů za 20 let používání si můžete přečíst zde). AVS přístroj se zcela jednoduše používá a má kromě řešení stresu dalších zhruba 40 možností využití a další výhody.

 

Jaký AVS přístroj vybrat?

Pro léčbu syndromu vyhoření lze použít jakýkoliv model AVS přístroje – používají se programy proti stresu, relaxační programy a ty obsahuje každý náš AVS přístroj. Vhodné jsou ty modely, které obsahují nejvíce relaxačních programů, například:

Laxman Basic13 relaxačních programů (56 programů celkem). Nejprodávanější AVS přístroj v ČR.

Laxman Premium: 13 relaxačních programů (70 celkem). Nejlepší AVS přístroj na světě. Obsahuje speciální program pro řešení syndromu vyhoření: Vášeň.

 

AVS přístroj koupíte nejrychleji zde na eshopu: všechny modely v cenách od 6.000 Kč do 31.000 Kč. AVS přístroje – hlavní nabídka:

tlačítko-eshop2

Galaxy_20Let_Web_nepruhlednepozadi

Nejste si jistí a chcete si účinek ještě ověřit či vyzkoušet? Možnosti zde:

Máte odborné zdravotní dotazy (syndrom vyhoření vs. AVS technologie)? Navštivte poradnu Lékař Galaxy.

prodejna-kamenna-galaxy-psychowalkman

 

Účinnost AVS přístroje si můžete zdarma vyzkoušet na vlastní kůži:
ve značkové prodejně Galaxy Praha nebo Galaxy Brno.

 

Nebo si můžete za poplatek půjčit AVS přístroj domů (i na dálku): Půjčovna.

Chcete se osobně poradit? Zdravotní poradenství:

prodejna Praha: Anglická 16, Praha 2, tel: 774 444 795, Email: praha@galaxy.cz

prodejna Brno: Mojmírovo nám. 27, Brno, tel: 778 035 563, Email: brno@galaxy.cz

 

 

Zdroje / zpracoval:

Neurotechnology Research Corp., Inc.
Jan Valuch, mentální kouč a terapeut
Fáze podle Edelwiche a Brodskyho
World Association for AVS technology
Tošnerová, T.; Tošner, J.: Burn-Out syndrom. Syndrom vyhoření


Civilizační potíže vyřešeny

Ebook zdarma

Tištěný katalog Galaxy

Objednat zdarma

Novinky ze světa brainfitness

Sociální sítě