AVS PŘÍSTROJE, postaru psychowalkmany.

Další výrobky pro psychickou kondici, zdraví a rozvoj.

Servis

Servis záruční a pozáruční

Máte potíže se svým AVS přístrojem? Dejte nám vědět, chceme, aby Vám váš přístroj dobře sloužil!
V případě AVS přístrojů zhotovujeme (jako jediní v ČR a SR) jakékoliv opravy včetně oprav AVS přístrojů, které nebyly zakoupené u nás.

Případné dotazy na reklamace, servis, i probíhající:

info@galaxy.cz tel.: 774 444 187 (sekretariát firmy)

 

Výrobky k servisu/reklamaci můžete doručit na tato místa:

Osobně: prodejna Galaxy PRAHA, Anglická 16, 120 00 Praha 2, tel. 774 444 795,  praha@galaxy.cz.

Osobně: prodejna Galaxy BRNO, Mojmírovo nám. 27, Brno, tel. 778 035 563, brno@galaxy.cz.

Poštou: servis Galaxy, Karlovo náměstí 30, 120 00 Praha 2, tel. 774 444 187, info@galaxy.cz.

Platba za dopravu v případě zaslání poštou: V případě zaslání reklamace poštou hradí dopravu zákazník. Pokud je reklamace záruční (a uznaná jako oprávněná), hradí dopravu zpět k zákazníkovi Galaxy. Pokud je reklamace pozáruční, platí dopravu zpět k zákazníkovi sám zákazník (160 Kč).

V případě zaslání přístroje na servis poštou přiložte vyplněný formulář. Formulář ke stažení zde: vzor rekl. protokol

 

Konkrétní problémy a ceny:

Před odesláním přístroje k nám do servisu nás kontaktujte, často lze ,,závadu“ vyřešit na dálku, po emailu nebo telefonu!

Lehká závada (je nejčastější): většinou ji vyřešíme i po telefonu, jedná se např. o projev slabých baterií, zeslabené regulace zvuku či světla, zapomenutí obsluhy přístroje apod.
Cena opravy: většinou se to vyřeší naší radou zdarma.

Běžná závada (vyskytuje se průměrně): takovou závadu již nezvládneme vyřešit po telefonu, ale zvládneme ji opravit v našem servisu. Závada je většinou dobře opravitelná a lze sdělit předběžnou cenu opravy. Na opravu poskytujeme záruku 6 měsíců. 
Cena opravy: od 500 Kč do cca 1500 Kč

Těžká závada (vyskytuje se výjimečně): pravděpodobně složitá závada i oprava, někdy na hranici rentability. Postup projednáme a doporučíme nevýhodnější možné řešení. Samotnou cenu opravy odhadneme orientačně, konečnou cenu sdělíme až po zjištění přesné závady, kterou konzultujeme s majitelem telefonicky. Také se může bohužel stát, že přístroj není opravitelný (týká se to nestandardních přístrojů, starších 15 a více let).
Cena opravy: od 1000 Kč do cca 2000 Kč

 

Příklady různých závad pro představu o možné opravě:

Při programu jde jen zvuk nebo světlo jen do jednoho sluchátka nebo jedné strany brýlí: příčina jsou buď vadná sluchátka nebo brýle popř. jejich konektory – vstupy nebo kabely. Cena opravy: od 500 Kč do cca 1000 Kč.

Přístroj nelze zapnout: Cena opravy: od 500 Kč do cca 1000 Kč.

 

Nelze regulovat intenzita světla nebo zvuku: pravděpodobně vadné kolečko regulace nebo vadné tlačítko na ladění intenzity. Cena opravy: od 500 Kč do cca 800 Kč.

Nenabíjí – nelze zapnout – brzy se vybíjí popř. vypíná se při programu: pravděpodobně je starý interní akumulátor a je potřeba jej vyměnit. Cena opravy: od 600 Kč do cca 1200 Kč.

Nelze listovat – vybírat program: pravděpodobně je potřeba vyčistit tlačítka přístroje popř. vyměnit tlačítko. Cena opravy: od 300 Kč do cca 600 Kč.

Zlomené nožičky brýlí nebo rámeček brýlí popř. zlomená sluchátka: Cena opravy: od 400 Kč do cca 600 Kč.


Civilizační potíže vyřešeny

Ebook zdarma

Tištěný katalog Galaxy

Objednat zdarma

Novinky ze světa brainfitness

Sociální sítě