AVS PŘÍSTROJE, postaru psychowalkmany.

Další výrobky pro psychickou kondici, zdraví a rozvoj.

Osvěžte si jazykové znalosti rychle a snadno

Končíte s učením jazyka pravidelně u páté lekce?

Trápí Vás, že stále nerozumíte mluvené cizí řeči a bojíte se sami mluvit?

Přesně na tyto nejrozšířenější problémy se zaměřuje autor kompletu ,,Magická edice jazyků“ Libor Činka. Po několika letech fungování své jazykové školy, která proslula tím, že se v ní žáci naučili velmi rychle mluvit cizím jazykem, vydal ve spolupráci s Galaxy učební komplety Magická edice.

Jako český expert na efektivitu učení a paměť napsal Libor Činka knihu, vystupoval v televizi, účastní se MindOlympiád, přednáší efektivitu učení pro velké firmy.

Máte možnost učit se na základě jeho expertních znalostí:

Magická angličtina vlastně kopíruje přirozené způsoby učení, podobně jako se člověk učí jazyk ,,mimoděk“ při delším pobytu v cizině nebo tak, jako se učí (snadno) cizí jazyk děti, když vyrůstají v cizojazyčném prostředí. Stejně tak se učí i v jazykové škole Libora Činky – přirozeně, hravě a efektivně. Magická edice jako komplet (speciální učebnice a nahrávky na CD), který budete používat doma, má samozřejmě určitá omezení, proti ,,živému“ učení. I tak je ale s převahou nejdůmyslnějším a nejúspěšnějším způsobem učení pro samouky. Magickou edici prodáváme úspěšně již 16 let!

 

Magická angličtina BASIC (v ceně 1694 Kč):

vhodná pro úplné začátečníky nebo věčné začátečníky – zvláště ty, kteří nikdy moc cizím jazykem nemluvili nebo mají obavy.

Získáte ji jako dárek zdarma k jakémukoliv AVS přístroji, včetně bazarových AVS přístrojů a také při nákupu AVS přístroje ve Zlaté záruce. Můžete si vybrat mezi touto Magickou angličtinou basic a Magickou němčinou. Při nákupu AVS přístroje Laxman Basic či Laxman Premium ji dostáváte spolu s Magickou němčinou (nebo si místo toho vyberete Magickou angličtinu Extra).

 

Magická angličtina Extra (v ceně 3499 Kč):

má větší rozsah slov než Magická angličtina BASIC: vhodná pro věčné začátečníky, kteří již mají nějakou slovní zásobu a určité základy a pro zkušené, kteří si chtějí přirozeným způsobem zvýšit slovní zásobu o slovíčka, obraty, zlepšit výslovnost a lépe si angličtinu zafixovat do dlouhodobé paměti.

Získáte ji jako dárek zdarma při nákupu AVS přístroje Laxman Basic a Laxman Premium (nebo si místo ní vyberete Magickou angličtinou basic a Magickou němčinu).

 

Magická němčina (v ceně 1694 Kč):

vhodná pro úplné začátečníky nebo věčné začátečníky – zvláště ty, kteří nikdy moc cizím jazykem nemluvili nebo mají obavy.

Získáte ji jako dárek zdarma k jakémukoliv AVS přístroji, včetně bazarových AVS přístrojů a také při nákupu AVS přístroje ve Zlaté záruce. Můžete si vybrat mezi touto Magickou němčinou a Magickou angličtinou basic. Při nákupu AVS přístroje Laxman Basic a Laxman Premium ji dostáváte spolu s Magickou angličtinou basic (nebo si místo toho vyberete Magickou angličtinu Extra).

 

Veškeré komplety si samozřejmě můžete zakoupit i samostatně – ZDE.

Akce trvá do 30. června na eshopu, v prodejnách Galaxy Praha a Galaxy Brno a u partnerů Galaxy.

Tato akce se kombinuje (sčítá) s slevou 5% pro důchodce, studenty…

 

Výhoda spojení AVS přístroje a učebního kompletu:

Jedná se o vědecky zdokumentovaný způsob, jak se rychleji učit. AVS přístroj i učební komplet jsou nezávislé výrobky, jejich spojení je ale velmi výhodné. AVS přístroj dokáže k učení mozek výborně připravit hlubokou relaxací, která je klíčem k dlouhodobé paměti a rychlejšímu a přesnějšímu přenosu informací. Kromě relaxace má většina AVS přístrojů další u speciální programy vhodné pro učení: naladí mozek na frekvenci, ve které nejlépe a nejrychleji přijímá informace, dokáže odstranit přebytečný stres před učením, snížit trému a zvýšit koncentraci, ukotvit učivo do dlouhodobé paměti po učení, umožňuje použít metodu superlearningu (použití přístroje společně s učením) a další. Magická edice jazyků je zase tvořena tak, aby učení bylo co nejzáživnější a radostné. Spojení AVS přístroje a učebního kurzu Magické edice je vhodné zejména pro dospělé lidi, kteří jsou často zmoženi únavou a stresem a na učení se jim nedostává dost energie, koncentrace a nasazení.

 

 


Civilizační potíže vyřešeny

Ebook zdarma

Tištěný katalog Galaxy

Objednat zdarma

Novinky ze světa brainfitness

Sociální sítě