AVS PŘÍSTROJE, postaru psychowalkmany.

Další výrobky pro psychickou kondici, zdraví a rozvoj.

Orgonit

Orgonitová pyramida ,,Modré snění“orgonit

Zhotovena na zakázku pouze pro zákazníky Galaxy. Dáváme ji v lednu jako dárek při nákupu jakéhokoliv AVS přístroje!

 

Co je to orgonit? Pozitivní energie!

Orgonit je univerzální pomocník – harmonizuje prostředí a neutralizuje nežádoucí efekty v domácnosti, jako například elektrosmog, který vyzařují televizory, mobilní telefony nebo signál wi-fi a dále také pomáhá neutralizovat tzv. „geopatogenní zóny“. Díky pečlivě zvoleným kamenům, které se v orgonitech používají, lze dosáhnout velmi dobrých účinků v podpoře psychické i fyzické odolnosti. Orgonity veškeré negativní energie nejen rozpouštějí, ale také je přeměňují na energie pozitivnější.

Orgonit napomáhá lepšímu zdraví. Nebýt nemocný znamená cítit se šťastný, silný a pozitivní. Orgonit dává temperament a dychtivost čelit každodenním úkolům a zvládat stresy všedního dne. Magická orgonitová pyramida je do detailu propracovaná tak, aby její účinky byly co nejsilnější a zároveň aby se stala nádherným doplňkem každého bytu.

 

Orgonit je vhodné umístit na noční stolek, pod polštář nebo na oblíbené místo vaší relaxace.

Použité kameny: křišťál, modrý howlit, šungitový pudr

Použité špony: mosaz

Rozměry: 4 x 4 x 4cm

 

Křišťál je nejmocnějším a nejuniverzálnějším kamenem v celé kamenné říši. Citliví lidé přímo cítí jeho jemné vibrace, jeho jasné světlo čistí duši od nánosů  smutků a nahrazuje je radostí, životem a čistou energií. Jeho duhové odlesky dokáží probudit nevinnou dětskou energii a touhu po poznání. Jeho energie čistí auru, eliminuje negativitu, tedy i strach, smutek a napomáhá uzdravování. Užijte si lépe život tak, jak si přejete.

Šungit je velmi silný zářič energie, pohlcuje elektrosmog (,,negativní energii), tedy vlnění, které vysílají počítače, televize, mikrovlné trouby, telefonní a wi-fi signály a mobilní telefony a vůbec všechny elektrické spotřebiče. Důkladně a silně čistí své okolí, zlepšuje tok energie. Blokuje průchod několika druhů elektrosmogu. Kolem svého nositele vytvoří „bublinu“, kterou svého nositele chrání.

Modrý howlit je kouzelný kamínek, jehož něžná, heboučká energie zklidňuje rozbouřené city, dodává nadhled, dovolí vznést se do oblak a užívat si tak nádherný klid. Používá se při meditaci, protože pomůže zklidnit se a soustředit se na své pocity. Položený na noc pod polštář pomáhá lepšímu spánku.


Civilizační potíže vyřešeny

Ebook zdarma

Tištěný katalog Galaxy

Objednat zdarma

Novinky ze světa brainfitness

Sociální sítě