AVS PŘÍSTROJE, postaru psychowalkmany.

Další výrobky pro psychickou kondici, zdraví a rozvoj.

Orgonit

Jarní_láska_zelená

Orgonitová pyramida ,,Jarní láska a energie“

Dostanete v únoru  jako dárek při nákupu jakéhokoliv AVS přístroje

Orgonit také dostanete k AVS přístrojům ve Zlaté záruce, k výhodným balíčkůmbazarovým AVS přístrojům a výprodejovým AVS přístrojům.

 

Co je to orgonit? Pozitivní energie!

Orgonit pomáhá harmonizovat prostředí a neutralizovat nežádoucí efekty v domácnosti, jako například elektrosmog, který vyzařují televizory, mobilní telefony nebo signál wi-fi. Díky pečlivě zvoleným kamenům, které se v orgonitech používají, lze dosáhnout velmi dobrých účinků v podpoře psychické i fyzické odolnosti. Orgonity veškeré negativní energie nejen rozpouštějí, ale také je přeměňují na pozitivní energie.

Orgonit napomáhá lepšímu zdraví, kamínky v této pyramidce harmonizují zejména čtvrtou čakru – srdeční. Učí nás lásce, sebelásce, soucitu, pochopení a vnímání energie, která je kolem nás i v nás samotných. Magická orgonitová pyramida je do detailu propracovaná tak, aby její účinky byly co nejsilnější a zároveň aby se stala příjemným doplňkem.

 

Orgonit je vhodné umístit na pracovní stůl, noční stolek nebo oblíbené místo vaší relaxace

Použité kameny: křišťál, růženín, olivín

Použité špony: vločky plátkové mědi

Rozměry: 4 x 4 cm

Dosah působení: 3 – 5 metrů

Křišťál je nejmocnější a nejuniverzálnější krystal na světě. Je to velmi silný zesilovač energie, který energii dokáže uvolnit, regulovat i pohlcovat a uvést ji do harmonie. Čistí a chrání auru, zajišťuje klidný spánek, povzbuzuje psychiku, ochraňuje před vším zlým a negativním, jeho jasné světlo čistí duši od nánosů  smutků a nahrazuje je radostí, životem a čistou energií.

Růženín díky své barvě platí za kámen lásky, něhy, důvěry, pohody a krásy citu. Jeho něžná energie nás zbavuje stresu, učí trpělivosti  při řešení problémů. Svými měkkými vibracemi obklopuje duši, posiluje nás a dodává životní energii.

Olivín je mocným ochranným kamenem, dodává nám energii, pozvedá naší duši, přináší radost a štěstí, odhání negativitu. Svou září podporuje funkci veškerých orgánů, čistí a harmonizuje hlavně 4. čakru. Podporuje rozvoj mentálních schopností a vnáší do naší mysli rovnováhu a klid.

Měď působí jako prvek ochrany a očisty, její energie krásně souzní se srdeční čakrou. Posiluje koncentraci, podporuje sebedůvěru a sebevědomí, oživuje fantazii a porgonito zdravotní stránce působí protizánětlivě.


Civilizační potíže vyřešeny

Ebook zdarma

Tištěný katalog Galaxy

Objednat zdarma

Novinky ze světa brainfitness

Sociální sítě