AVS PŘÍSTROJE, postaru psychowalkmany.

Další výrobky pro psychickou kondici, zdraví a rozvoj.

Novinky podzim a zima 2019

Novinky!

 

Jednotlivé programy Laxman Premium (14 programů, které má navíc verze Laxman Premium proti verzi Laxman Basic). Můžete si koupit jeden jediný program. Cena 1 programu: 375 Kč.

Jednotlivé programy pro Laxman – ze Sad programů. Můžete si koupit jakýkoliv jediný program, který je obsažen v jedné ze sedmi Sad programů. Cena 1 programu: 194 Kč.

Programy na zakázku. Můžete si nechat vytvořit stimulační programy na zakázku (platí pro AVS přístroj Laxman). Služba obsahuje vytvoření balíčku 3-5 programů k dosažení vámi zvoleného cíle. Cena 2530 Kč.

 

Velká novinka: spouštíme celou novou službu  WORKSHOPY A KURZY.

Programování AVS přístrojů pro laiky. Naučíte si tvořit si vlastní programy (pro AVS přístroj Laxman).

Programování AVS přístrojů pro (zdravotní) profesionály. Naučíte se, jak vytvořit programy pro své klienty a pacienty (AVS přístroj Laxman).

Zaškolení v používání AVS přístroje. Nechce se Vám číst návody? Chcete se osobně zeptat na specifické dotazy? Tak je tento minikurz přesně pro Vás.

Zaškolení v medicínské praxi. Kurz pro zdravotní profesionály – jak používat AVS přístroje pro klienty, pacienty.

Mentální koučink a terapie. Služby mentálního kouče.

 

Výhodný balíček ADHD s přístrojem Laxman a shodný balíček ADHD s přístrojem Relaxman.

Tyto sety obsahují osvědčené a extra účinné výrobky pro řešení ADHD: AVS přístroj Laxman Basic (nebo AVS přístroj Relaxman), Sadu programů ADHD a domácí eeg biofeedback přístroj Neuroset BrainGym 2. K tomu pro doplnění kniha: ,,Řešení ADHD pomocí AVS technologie“ (ve slovenštině) a výtahy z klinických studií. Cena Set ADHD Laxman – 31.944 Kč. Cena Set ADHD Relaxman – 26.983 Kč.

 

Zdravý život – minisada programů k Laxmanu  ZDE

Vydáváme na konci prosince. Několik programů na podporu imunity, uzdravování na buněčné úrovni a jiné. Cena 968 Kč.
,,Minisada“ je sama o sobě novinkou. Zatímco ,,běžné“ Sady obsahují v průměru 15 programů a stojí 1936 Kč, minisady budou poloviční – budou obsahovat kolem 7-8 programů a stát do 1000 Kč. (Výjimku tvoří Sady MEDICLINE, které jsou vždy dražší.)

 

Březen – vydáváme 1. března: 

Zdravé stáří – Medicline minisada programů k Laxmanu.

Naprosto převratné programy pro prevenci i pomoc ve vyšším věku. Obsahuje programy pro lepší zvládnutí srdečně-cévních onemocnění, Alzheimerovy a Parkinsonovy choroby a další. Světová novinka, vytvořená na základě 20 let vědeckých klinických výzkumů. Cena 1815 Kč.


Civilizační potíže vyřešeny

Ebook zdarma

Tištěný katalog Galaxy

Objednat zdarma

Novinky ze světa brainfitness

Sociální sítě