AVS PŘÍSTROJE, postaru psychowalkmany.

Další výrobky pro psychickou kondici, zdraví a rozvoj.

Zdravotní upozornění

Zdravotní upozornění pro používání AVS přístrojů Galaxy

Kontraindikace

Bez konzultace s lékařem by neměly používat přístroj tyto osoby:

  1. osoby trpící jakýmkoliv diagnostikovaným záchvatovým onemocněním (např. epilepsií),
  2. osoby s diagnostikovanou vážnou duševní poruchou (např. schizofrenií),
  3. osoby po vážném úraze hlavy nebo páteře nebo mozkové mrtvici,

Pro tyto skupiny osob se doporučuje prvních několik sezení provádět pod odborným dohledem. Používání farmak souběžně s AVS stimulací je snášeno dobře a kontraindikace nebyly zaznamenány.

Komentář ke kontraindikacím: upozornění je převzato převážně z americké legislativy, která je proti skutečné praxi nadmíru přísná a omezující.
Po dvaceti letech zkušeností a spolupráci s lékaři z několika zemí víme, že AVS přístroj lze naopak vhodně použít ke zmírnění poruch, poškození či symptomů. Bez ohledu na upozornění AVS přístroj praktikují běžně a úspěšně dokonce i samouživatelé sami bez konzultace s lékařem – tento postup však my doporučit nemůžeme.
Bod č. 1: někteří lidé mají obavu z toho, že jim AVS přístroj může způsobit epilepsii. Upozorňujeme, že toto není možné. Samotnou AVS metodou se na několika místech v Evropě epilepsie dokonce léčí. U přístrojů s jednobarevnými LED diodami (zejména červenými) bylo riziko podle vědeckých průzkumů 0,057% (světová statistika) a u přístrojů s celobarevnými celospektrálními brýlemi Ganzfeld (LAXMANRELAXMAN a další) nebyl od doby používání těchto brýlí (od roku 2007) evidován dokonce žádný záchvat, v ČR a SR.

 

Snášenlivost a bezpečnost

Vývoj technologie trval přes 50 let a během této doby nebyly při klinickém ani samouživatelském používání zjištěny žádné vedlejší účinky a nebyl zjištěn vznik závislosti na AVS stimulaci. Pokud se vyskytnou nežádoucí účinky, jsou mírné, přechodné a předvídatelné.

 

Nežádoucí účinky mohou být tyto:

 

Doporučení pro plnohodnotný zážitek a účinek

 

Pokud si po přečtění těchto upozornění nebudete jisti s používáním AVS přístroje v mezních případech, můžete se zeptat odborníků v poradně Lékař Galaxy.

Dosavadní dotazy a odpovědi v rámci poradny Lékař Galaxy najdete zde: Zdravotní poradna – odpovědi.

Přečtětě si návod k použití AVS přístroje a dodržujte uvedené pokyny!

Zde si můžete přečíst Rady pro začátek – doporučujeme.


Civilizační potíže vyřešeny

Ebook zdarma

Tištěný katalog Galaxy

Objednat zdarma

Novinky ze světa brainfitness

Sociální sítě