AVS PŘÍSTROJE, postaru psychowalkmany.

Další výrobky pro psychickou kondici, zdraví a rozvoj.

Kdo AVS přístroje Galaxy vyvíjí

Celosvětově:

Dnes ve světě existuje přes deset zavedených výrobců AVS přístrojů, z nichž většina sídlí v USA (další například: Jižní Korea, Německo, Belgie, Čína, Nový Zéland, Kanada). S těmi renomovanými – s osmi z nich – trvale spolupracujeme. Na začátku vzniku komerčních audiovizuálně stimulačních přístrojů (80. léta minulého století) si výrobu zajišťovali téměř na koleně přímo majitelé těchto nově vznikajících firem – někteří z nich řídí svoje firmy dosud, dnes už to jsou ovšem celosvětově působící korporace.

 

Galaxy:

Nejsme typická vývojářská firma, ale vzhledem ke svému dlouholetému postavení evropské jedničky v tomto oboru se na vývoji podílíme – ve spolupráci s renomovanými výrobci. Zejména se specializujeme na vývoj programů, tedy samotných účinků přístrojů. Momentálně se s našimi programy setkáte u Dreameru, Espritu, Laxmanu a Relaxmanu (u starších modelů např. u Brainmaxu). Další desítky programů jsme vytvořili pro Sady programů k Laxmanu. Pro české a slovenské zákazníky to je velmi výhodné: programy totiž vyvíjíme na základě poznatků právě z ČR a dalších zemí střední Evropy. Naše programy, zejména pro přístroj Laxman, se prodávají po celém světě – prodává je přímo výrobce přístroje Laxman.

 

Na vývoji AVS přístrojů, které dodáváme, se vždy podílí tři specializace:

Výrobci zajišťují zadání, rozsah funkcí, design.
Techničtí inženýři zajišťují vývoj řídícího software a dokončení celku.
Zdravotní odborníci – lékaři, psychologové vyvíjí samotné stimulační programy. Mají hlubokou znalost AVS technologie, tedy především toho, jaká frekvence a další stimulační faktory zajistí potřebný účinek. Zde Vám představujeme především tyto odborníky.

 

Ray Wolfe_AVS přístroje_psychowalkman_GalaxyRay Wolfe je přední světový inženýr v oboru AVS, je spoluzakladatelem druhého nejstaršího výrobce na světě, americké firmy Microfirm, Inc. a autorem desítek patentů. Ray Wolfe spojil své technické vzdělání se zálibami, mj. aktivně ovládá cvičení jógy, různé meditační a dýchací techniky. Jeho zkušenosti se promítají do mnoha programů u přístrojů Dreamer a Brainmax. Ray Wolfovi je přes 70 let, ale stále pracuje jako hlavní technický inženýr společnosti Microfirm, Inc.

 

 

rayma ditson sommerAmerická psycholožka Rayma Ditson-Sommer, PhD. se zabývá především léčbou poruch pozornosti (ADDH), a koučinkem úspěšných vrcholových sportovců. Svojí prací a za pomocí AVS přístroje pomohla mnoha z nich k zisku olympijských medialí. Je autorkou programů Sportslink i dalších přístrojů.

 

 

 

Jan ValuchJan Valuch (mladší) se AVS technologii věnuje odborně od roku 1995, je spoluzakladatelem společnosti Galaxy a jako autor několika set článků a dvou publikací přiblížil AVS přístroje české a slovenské veřejnosti. Inspiroval u nás i v Evropě mnoho dalších lidí a firem z komerčního i odborného sektoru, kteří se poté AVS technologií začali zabývat. Je autorem necelé stovky stimulačních programů, udržuje osobní kontakty s předními světovými vědci a výrobci v oboru, je prezidentem WAAT (World Association of AVS technology) – Světové asociace pro AVS technologii.

 

thomas budzinskiAmerický vědec Thomas Budzinski, PhD. byl předním světovým průkopníkem a znalcem neurotechnologií. Programoval stovky stimulačních programů, podílel se také na technickém vývoji. Byl členem první generace výzkumníků ve slavném Langley-Porterově neuropsychiatrickém institutu, působil v letech 1980-83 jako šéf psychologických výzkumů v US Air Force (americké vzdušné síly) a v letech 1983-86 v Pentagonu a NASA, kde AVS technologii zaváděl, přednášel psychologii a neurotechnologii celkem na 12 univerzitách. Mimo jiné byl velitelem posádky navigačního týmu přísně tajného, dnes již známého projektu SR-71 ,,Blackbird“. Ve vývoji spolupracoval téměř výhradně pro americkou společnost Synetic Systems, Inc. se sídlem v Seattlu, USA.

 

scheelePaul R. Scheele je předním světovým průkopníkem v technikách využívání potenciálu lidské mysli a osobního rozvoje. Jeho myšlenky a učení nyní přednáší autoři, leadeři a lektoři další generace. Na svých seminářích a audioprogramech naučil lidi z celého světa jako jeden z prvních na světě techniky jako je rychločtení, kreativní manažerské myšlení a rychlé učení jazyků. Je spolutvůrcem NLP ( Neuro-lingvistické programování, v letech 1977-1981). Přednáší ve firmách mnoha průmyslových odvětvích a konferencích.

 

As seen on a Sussex Directories Inc siteDr. Frank D. Young, Ph.D. je psychologem, působil na několika významných klinikách, vedl několik amerických reprezentačních týmů jako psycholog. Dovedl k dokonalosti systemickou terapii. Publikoval mnoho článků a představil řadu workshopů o takových tématech jako Ericksonovská hypnoza a terapie anorexie a bulimie, lucidní snění, kreativita a zlepšení výkonu pomocí vizualizace. Vyvinul programy pro AVS přístroje pro zvládání stresu, zvýšení kreativity nebo hypnotické snění.

 

 

Na vývoji spolupracujeme s předními světovými výrobci a s největšími světovými vědeckými kapacitami oboru.

Austin-nachodska-valuch
Foto z pracovní návštěvy v Praze (Petřín, 2007): Jana Náchodská (Galaxy), Jan Valuch (Galaxy) a Robert Austin (prezident MindPlace Inc., USA), autor několika celosvětově nejúspěšnějších AVS přístrojů.


Civilizační potíže vyřešeny

Ebook zdarma

Tištěný katalog Galaxy

Objednat zdarma

Novinky ze světa brainfitness

Sociální sítě