AVS PŘÍSTROJE, postaru psychowalkmany.

Další výrobky pro psychickou kondici, zdraví a rozvoj.

Laxman: radost ze života

Festival Laxman: využijte svůj potenciál naplno!

hlava_tisk

jen pro Galaxy Brno prodlouženo do 30. září.

Lidská mysl je úžasná, neomezená a mocná.

Vše, co jste, co můžete dělat, jak se cítit, kontroluje nebo přímo řídí Vaše mysl. Je hlavním elementem, který rozhoduje o Vašem štěstí, zdraví a radosti. Anebo také obráceně: může přivodit vše špatné, neradost a nemoci. Mysl, mozek, duše, je nejdůležitější: tělo už je (jen) prodlouženou rukou. Když člověk využívá svojí nehmotnou podstatu, mysl správně a naplno, může dokázat cokoliv. Třeba transformovat osobnost, být stále zdravý nebo udržet si neutuchající radost ze života.

Je více způsobů, jak využít zbylých 80% kapacity mysli.

Jak se uzdravovat pomocí mentální energie, jak získat neotřesitelnou vyrovnanost a klid v duši. AVS přístroj Laxman je pro využití mentální energie jeden z nejlepších pomocníků. Je to fenomenální trenažér, guru, domácí léčitel a lékař pro lidskou mysl. Nabízí nejvíce možností a vše, co se ukrývá ve vaší mysli, včetně schopnosti samouzdravování, dokáže Laxman objevit, zesílit a aktivovat. Aktivuje veškerý duševní potenciál. Například hlubokou psychickou relaxaci a meditaci a okamžité přeladění od Laxman_stoji_modradepresí. Nahradí hodiny spánku, pomůže při galaktickém cestování ve vlastní hlavě, samoléčení nemocí, transformaci podvědomí, nakopne k radosti, zruší prokrastinaci. Uleví okamžitě a  spolehlivě od únavy, stresu, nespavosti a nastaví hluboký klid v duši. Dokáže využít všechny možnosti/účinky, které AVS metoda nabízí. Používá k tomu světlo a zvuk, stejně jako přírodní národy před 5000 lety: Laxman nedodává nic cizorodého ani nového: ,,pouze“ moderními metodami aktivuje obrovský potenciál lidské mysli. Odblokuje Váš přirozený potenciál, který je potlačovaný psychickou zátěží a který ničí přemíra běžných věcí dnešní doby. Potenciál, o kterém možná ještě ani nevíte a zatím leží ladem.

Ikony

 

Využijte právě probíhající festival :

1   Sleva na Laxman Premium3600 Kč. Místo 29.989 Kč zaplatíte 26.390 Kč. Laxman je nejprodávanějším AVS přístrojem v ČR (od roku 2013).

Jiné AVS přístroje pořídíte u nás s garancí účinnosti – od 5200 Kč.

 

2   Další programy pro Laxman ZDARMA

Další vynikající programy z produkce Galaxy si můžete stáhnout ZDE.

 

3   Laxman půjčovna ZDARMA!

Unikátní možnost, nabízená poprvé v historii: půjčení Laxmanu na 10 dní zdarma. Okusíte nevšední zážitky i účinky. Platíte vratnou kauci 10.000 Kč. Na půjčení je nutné se kvůli kapacitě objednat: Galaxy Brno – tel. 778 035 563, Mojmírovo nám. 27, Brno

 

4   Sada programů ,,První týden“ – ZDARMA

Speciální ukázková sada (23 programů), v hodnotě 3120 Kč, která může být otvírákem Vašeho nového života! V případě, že máte nějaké psychické potíže (stres, únava, špatný spánek, špatné nálady, vysoký krevní tlak aj.), může dojít už během těchto 10 dní k velkému obratu k lepšímu. Pokud nemáte žádné potíže, stejně pocítíte nějaké změny. Pokud si (během tohoto festivalu) zakoupíte Laxman, bude tuto sadu obsahovat.


Civilizační potíže vyřešeny

Ebook zdarma

Tištěný katalog Galaxy

Objednat zdarma

Novinky ze světa brainfitness

Sociální sítě