AVS PŘÍSTROJE, postaru psychowalkmany.

Další výrobky pro psychickou kondici, zdraví a rozvoj.

Laxman: radost ze života

Využijte svůj potenciál naplno!

hlava_tisk

Festival – část aktivit – prodloužena do 31. července.

Lidská mysl je úžasná, neomezená a mocná.

Vše, co jste, co můžete dělat, jak se cítit, kontroluje nebo přímo řídí Vaše mysl. Je hlavním elementem, který rozhoduje o Vašem štěstí, zdraví a radosti. Anebo také obráceně: může přivodit vše špatné, neradost a nemoci. Mysl, mozek, duše, je nejdůležitější: tělo už je (jen) prodlouženou rukou. Když člověk využívá svojí nehmotnou podstatu, mysl správně a naplno, může dokázat cokoliv. Třeba transformovat osobnost, být stále zdravý nebo udržet si neutuchající radost ze života.

Je více způsobů, jak využít zbylých 80% kapacity mysli.

Jak se uzdravovat pomocí mentální energie, jak získat neotřesitelnou vyrovnanost a klid v duši. AVS přístroj Laxman je pro využití mentální energie jeden z nejlepších pomocníků. Je to fenomenální trenažér, guru, domácí léčitel a lékař pro lidskou mysl. Nabízí nejvíce možností a vše, co se ukrývá ve vaší mysli, včetně schopnosti samouzdravování, dokáže Laxman objevit, zesílit a aktivovat. Aktivuje veškerý duševní potenciál. Například hlubokou psychickou relaxaci a meditaci a okamžité přeladění od Laxman_stoji_modradepresí. Nahradí hodiny spánku, pomůže při galaktickém cestování ve vlastní hlavě, samoléčení nemocí, transformaci podvědomí, nakopne k radosti, zruší prokrastinaci. Uleví okamžitě a  spolehlivě od únavy, stresu, nespavosti a nastaví hluboký klid v duši. Dokáže využít všechny možnosti/účinky, které AVS metoda nabízí. Používá k tomu světlo a zvuk, stejně jako přírodní národy před 5000 lety: Laxman nedodává nic cizorodého ani nového: ,,pouze“ moderními metodami aktivuje obrovský potenciál lidské mysli. Odblokuje Váš přirozený potenciál, který je potlačovaný psychickou zátěží a který ničí přemíra běžných věcí dnešní doby. Potenciál, o kterém možná ještě ani nevíte a zatím leží ladem.

Laxman je ,,otvírák“ potenciálu lidské mysli!

 

Ikony

 

 

Využijte právě probíhající festival: Laxman: radost ze života!

Laxman TIMES ke stažení ZDE

 

SEZNAM probíhajících AKTIVIT :

1   Sleva na Laxman při nákupu

Laxman Basicsleva 3.058 Kč. Místo 25.483 Kč zaplatíte 22.425 Kč.

Laxman Premiumsleva 3600 Kč. Místo 29.989 Kč zaplatíte 26.390 Kč.

Laxman je nejprodávanějším AVS přístrojem v ČR (od roku 2013).

 

2   Další programy pro Laxman ZDARMA

Další vynikající programy z produkce Galaxy si můžete stáhnout ZDE.

 

3   Laxman půjčovna ZDARMA!

Unikátní možnost, nabízená poprvé v historii: půjčení Laxmanu na 10 dní zdarma. Okusíte nevšední zážitky i účinky. Platíte vratnou kauci 10.000 Kč. Zapůjčený Laxman obsahuje také Sadu programů ,,První týden“ (viz výše). Na půjčení je nutné se kvůli kapacitě objednat:

Galaxy Praha – tel. 774 444 795, Anglická 16, Praha 2 – OSOBNĚ
Galaxy Brno – tel. 778 035 563, Mojmírovo nám. 27, Brno – OSOBNĚ
Půjčení NA DÁLKU: tel. 774 444 187, kancelar@galaxy.cz (kauce se posílá bankovním převodem, Laxman poštou).

Čekací doba Galaxy PRAHA: je momentálně 10-30 dní! (snažíme se ji snížit, aktuální info v prodejně).
Čekací doba Galaxy BRNO: je momentálně 0-5 dní.

 

4   Sada programů ,,První týden“ – ZDARMA

Speciální ukázková sada (23 programů), v hodnotě 3120 Kč, která může být otvírákem Vašeho nového života! V případě, že máte nějaké psychické potíže (stres, únava, špatný spánek, špatné nálady, vysoký krevní tlak aj.), může dojít už během těchto 10 dní k velkému obratu k lepšímu. Pokud nemáte žádné potíže, stejně pocítíte nějaké změny. Pokud si (během tohoto festivalu) zakoupíte Laxman, bude tuto sadu obsahovat.
Současní uživatelé / majitelé Laxmanu: sadu můžete získat taktéž (zdarma).
Podrobnější informace o Sadě ZDE.

 

Festival byl na základě Vašich ohlasů prodloužen. Zejména pro velký počet zájemců na půjčení Laxmanu domů. Nicméně tyto následující aktivity již byly v červnu ukončeny:

1   Zdravotní terapeutické sezení (v ceně 1800 Kč) na prodejně ZDARMA

Máte vážnější potíže s psychickou kondicí? – Únavovost, vyčerpání, syndrom vyhoření, málo energie, špatný spánek, chronický únavový syndrom, špatné nálady, depresivní stavy a další? Zveme Vás na 3 terapeutická sezení (v ceně 1800 Kč) – nyní zdarma! Ucítíte první zlepšení. Objednávejte se v Galaxy Praha – tel. 774 444 795.  POZOR: všechny termíny již obsazeny! Tato aktivita je tedy v rámci Festivalu již ukončena.

 

2   Sleva 50% na všechny Sady programů – již ukončeno.

Sady programů jsou dodatečné programy dokoupitelné k Laxmanu. Ušetříte 550 Kč až 5000 Kč! Sleva je v eshopu nastavena – uvedené ceny jsou již po slevě.  

 

3 Přivýdělek – již ukončeno.

Přidejte se: pomůžete nám i dalším zájemcům v rozhodování, a ještě vyděláte. ZDE. Zaplatíme vám za Vaše zkušenosti. Příjem je omezen na prvních sto zájemců!

 

Tento festival ,,Laxman: radost ze života“ platí do 30. července 2017. 

Samozřejmě, že kromě Laxmanu si můžete pořídit a zdarma vyzkoušet i jiné AVS přístroje: od nás vždy s garantovanou účinností a kvalitou – od 5200 Kč.

 

Vyluštění ,,tajenky“ z Laxman Times: 56


Civilizační potíže vyřešeny

Ebook zdarma

Tištěný katalog Galaxy

Objednat zdarma

Novinky ze světa brainfitness

Sociální sítě