AVS PŘÍSTROJE, postaru psychowalkmany.

Další výrobky pro psychickou kondici, zdraví a rozvoj.

Jak ušetřit

Jak ušetřit při nákupu AVS přístroje a biofeedback přístroje? V Galaxy najdete mnoho možností:

Stručný přehled:

  1. Stálá sleva 7% pro vybrané skupiny: studenti, důchodci, invalidé (ZTP, ZTP/P), dárci krve.
  2. Stálá sleva 20% při nákupu 2 a více kusů AVS přístrojů (současně).
  3. Stálá sleva při nákupu Výhodných balíčků (až 14.000 Kč).
  4. Proměnné slevy (30-70%) v Bazaru – tento eshop.
  5. Proměnné slevy (30-50%) ve Výprodeji – tento eshop.
  6. Sleva ve Zlaté záruce (služba).

Upozornění: jednotlivé slevy se mezi sebou nesčítají (pokud není uvedeno jinak)! Vždy platí při jednom nákupu pouze jedna sleva. Vždy si můžete vybrat tu nejvýhodnější variantu. 

 

Podrobně všechny informace k uplatnění:

1. Stálá sleva 7% pro vybrané skupiny:

Pokud jste student:
Máte nárok na slevu 7% na nákup nového AVS přístroje a EEG biofeedback přístroje.
Nutné doložit: kartu ISIC, ITIC, ITYC, Alive či Soft Card.
Postup: pošlete současně s objednávkou kopii Vaší studentské karty (samostatně na email: kancelar@galaxy.cz). Potvrzení objednávky se Vám nejdříve zobrazí v plné ceně (nelekněte se), teprve poté Vám emailem potvrdíme sníženou cenu.
Místo uplatnění: tento eshop, prodejny Galaxy Praha a Galaxy Brno a většina partnerů Galaxy (u partnerů je vhodné se dotázat) – všechny kontakty zde.

Pokud jste důchodce – starobní:
Máte nárok na slevu 7% na nákup nového AVS přístroje a EEG biofeedback přístroje. 
Nutné doložit: občanský průkaz (kvůli dokladu věku).
Postup: pošlete současně s objednávkou kopii Vašeho občanského průkazu – OP (samostatně na email: kancelar@galaxy.cz). Potvrzení objednávky se Vám nejdříve zobrazí v plné ceně (nelekněte se), teprve poté Vám emailem potvrdíme sníženou cenu. Jedná se pouze o ověření jména a věku (data narození) – ostatní data na OP můžete začernit!
Místo uplatnění: tento eshop, prodejny Galaxy Praha a Galaxy Brno a většina partnerů Galaxy (u partnerů je vhodné se dotázat) – všechny kontakty zde.

Pokud jste důchodce – invalidní:
Máte nárok na slevu 7% na nákup nového AVS přístroje a EEG biofeedback přístroje.
Nutné doložit: průkaz ZTP, ZTP/P.
Postup: pošlete současně s objednávkou kopii Vašeho občanského ZTP, ZTP/P (samostatně na email: kancelar@galaxy.cz). Potvrzení objednávky se Vám nejdříve zobrazí v plné ceně (nelekněte se), teprve poté Vám emailem potvrdíme sníženou cenu.
Místo uplatnění: tento eshop, prodejny Galaxy Praha a Galaxy Brno a většina partnerů Galaxy (u partnerů je vhodné se dotázat) – všechny kontakty zde.

Pokud jste dárce krve:
Máte nárok na slevu 7% na nákup nového AVS přístroje a EEG biofeedback přístroje. 
Nutné doložit: kartu dárce krve.
Postup: pošlete současně s objednávkou kopii Vaší karty dárce krve (samostatně na email: kancelar@galaxy.cz). Potvrzení objednávky se Vám nejdříve zobrazí v plné ceně (nelekněte se), teprve poté Vám emailem potvrdíme sníženou cenu.
Místo uplatnění: tento eshop, prodejny Galaxy Praha a Galaxy Brno a většina partnerů Galaxy (u partnerů je vhodné se dotázat) – všechny kontakty zde.

 

2. Stálá sleva při nákupu 2 a více kusů AVS přístrojů (současně):

Na druhý AVS přístroj (ten levnější) je sleva 20%.
Postup na eshopu: do poznámky k objednávce uveďte, že máte zájem o tuto slevu – automatické potvrzení objednávky se vám zobrazí v plné ceně (nelekněte se), obratem Vám potvrdíme sníženou cenu. Postup v prodejně: zažádejte si o slevu osobně. 
Místo uplatnění: tento eshop a prodejny Galaxy Praha a Galaxy Brno (resp. obecně v Galaxy, na dálku i osobně).

 

3. Stálá sleva při nákupu Výhodných balíčků (až 14.000 Kč).

Výhodné balíčky najdete v sekci: AVS přístroje/Výhodné balíčky. Slevy zhruba 12-24% (1000-14.000 Kč).
Postup a místo uplatnění: standardní nákup – všechny prodejní místa (eshop, prodejny Galaxy Praha a Galaxy Brno, všichni partneři Galaxy) – všechny kontakty zde.

 

4. a 5. Proměnné slevy zde na eshopu:

V Bazaru (slevy obvykle 30-70%): použité AVS přístroje (bez záruky nebo se zárukou 6 měsíců) a ve Výprodeji (slevy obvykle 20-50%): typově starší modely, zcela nové/nepoužité (záruka 24 měsíců). Všechny přístroje, i starší, jsou značkové přístroje s ověřenou účinností, s vysokou zárukou kvality, z dodávek a používání v Galaxy.
Postup a místo uplatnění: standardní nákup na eshopu. V případě vážného zájmu si s námi můžete domluvit prohlídku zboží a nákup i na prodejnách Galaxy Praha a Galaxy Brno (zboží pak přepošleme na příslušné místo). 

 

6. Sleva ve Zlaté záruce (služba).

Máte starší psychowalkman (od jakéhokoliv výrobce či dodavatele)? Výhodně ho můžete v Galaxy vyměnit za nový – slevy 15-35%. Zlatou záruku můžete uplatnit i na dálku – je to jednoduché. Více informací zde: Zlata-zaruka.
Postup a místo uplatnění: eshop a prodejny Galaxy Praha a Galaxy Brno. Dále většina partnerů Galaxy (u partnerů se informujte) – všechny kontakty zde.


Civilizační potíže vyřešeny

Ebook zdarma

Tištěný katalog Galaxy

Objednat zdarma

Novinky ze světa brainfitness

Sociální sítě