AVS PŘÍSTROJE, postaru psychowalkmany.

Další výrobky pro psychickou kondici, zdraví a rozvoj.

Zapojte své děti s ADHD do léčby vedenou odborníky

Není snadné zaujmout žáka s ADHD, složitá je však tato situace především pro rodiče dítěte s poruchou chování a hyperaktivitou. Ti si často myslí, že je jejich díte neúnosně zlobivé. Děti s ADHD trpí abnormální aktivitou, jsou proto neposední a nedokáží udržet pozornost u jediné dlouhodobé činnosti.

Léčba dětí s ADHD v rámci projektu je zdarma – začínáme v srpnu 2017

Hyperaktivní dětiNejsme tu nyní pro zdlouhavou diagnostiku, jsme tu pro Vás s možnou pomocí při léčbě hyperaktivních dětí, kterým bylo již ADHD diagnostikováno.

Díky našemu projektu můžete – jako první - vyzkoušet opravdu efektivní léčbu poruchy pozornosti u svého dítěte za pomocí AVS přístrojů. Celý projekt bude probíhat zdarma se zapůjčeným AVS přístrojem od společnosti Galaxy.

Vás požádáme pouze o vedení postřehů a zaznamenávání výsledků při používání přístroje u dětí s ADHD. Stačí nás kontaktovat, rádi vám zodpovíme veškeré Vaše dotazy a zdarma zajistíme dodání AVS přístroje do vaší domácnosti nebo pedagogicko-psychologické poradny. Ano, čtete správně – zapojit se mohou jak odborníci, tak samotné rodiny, které chtějí aktivně řešit situaci svých hyperaktivních dětí.

Kdy a kde se přihlásit do projektu léčby hyperaktivity?

Co nejdříve! Do našeho výzkumného projektu pro léčbu ADHD a poruchy pozornosti se můžete přihlásit ihned – stačí nám napsat na níže uvedenou e-mailovou adresu. Celý projekt startuje už v srpnu 2017! Do té doby Vám poskytneme potřebné informace o průběhu projektu.

Ať už jste starostlivý rodič nebo se věnujete profesionální terapii dětí s ADHD ve své poradně, kontaktujte nás.

Těšíme se na spolupráci!

Pro více informací nás kontaktujte společnost Galaxy:

Veronika Hrdličková (Asistentka marketingu)
e-mail: hrdlickova@galaxy.cz
mobil: +420 778 035 561


Civilizační potíže vyřešeny

Ebook zdarma

Tištěný katalog Galaxy

Objednat zdarma

Novinky ze světa brainfitness

Sociální sítě